Sadece RESMİ sitelerin oyun fiyatlarını karşılaştırır
Kategoriler

Öneriler

Lethal Company
190,09
den başlayan fiyatlarla
Palworld
492,12
den başlayan fiyatlarla
Prison Architect 2
787,59
den başlayan fiyatlarla
The Witcher® 3: Wild Hunt

LOGITECH G502 X PLUS Oyuncu Mouse'u
sponsorlu
LOGITECH G502 X PLUS Oyuncu Mouse'u

LIGHTSYNC RGB

LIGHTSPEED Kablosuz Bağlantı Teknolojisi

8 Alanlı RGB Aydınlatma ve HERO 25K Sensör

Ürüne Git

 • The Witcher® 3: Wild Hunt
 • The Witcher® 3: Wild Hunt PC Fiyatları
 • The Witcher® 3: Wild Hunt PC Key Fiyatları
 • The Witcher® 3: Wild Hunt Fiyat Karşılaştırma
 • The Witcher® 3: Wild Hunt

The Witcher® 3: Wild Hunt

Çıkış Tarihi: 18.05.2015
Diller: İngilizce, Fransızca, İtalyanca ...

enucuzoyun.com'da en ucuz The Witcher® 3: Wild Hunt fiyatını bulmak için bilgisayar oyun fiyatlarını karşılaştır, en uygun fiyatlı The Witcher® 3: Wild Hunt PC oyun keyini hangi siteden satın alabileceğini öğren. Aynı zamanda The Witcher® 3: Wild Hunt oyununun sistem gereksinimlerini, oyuna ait Twitch yayınlarını ve oyunun oynanma istatistiklerini yine sitemizin oyun sayfalarında incele.
Fiyatı Düşünce Haber Ver

Oyun Fiyatları
Resmi Mağazalar
Resmi Mağaza
Sürüm
Fiyat
Steam
Sürüm — Standart
984,57
GOG
Sürüm — Standart
984,67
Steam
Sürüm — GOTY
1.247,21

Oyun İstatistikleri

Oyun İçerikleri

Koleksiyon
GeForce 4000 SUPER Serisi Ekran Kartları ile Entegre En İyi Oyunlar
Yapay Zeka teknolojileri her alanda olduğu gibi oyun ve oyuncu ekipmanı sektöründe de kritik faydalara sahiptir. Bunun en önemli örneği Nvidia’nın DLSS ve RTX teknolojilerinin tüm oyunlarda standart hale gelmesidir.
En Tuhaf Crossover Oyunlar
Koleksiyon
En Tuhaf Crossover Oyunlar
Hepimiz Fortnite sonrası bir dünyada yaşıyoruz. Video oyunu geçişi hiç olmadığı kadar büyük ve herkes harekete geçiyor. Karayip Korsanları, Sea of Thieves'e geliyor! Silent Hill, Dead By Daylight'a geliyor! Ve Fortnite'a her hafta yeni, giderek daha çılgın karakterler geliyor.
Koleksiyon
Kafa Dağıtmak İçin Oynayabileceğiniz Oyunlar
Oldukça yorucu bir gün geçirdiniz ve artık bilgisayarınızın başına oturup, yorgunluğunuzu alacak bir oyun oynamak istiyorsunuz. Belki de canınızın sıkıldığı bir anda kafa dağıtmak için bir video oyunu arıyorsunuzdur.
Koleksiyon
En Ucuz Oyun Bilgisayarı
Artan hazır oyuncu bilgisayarı fiyatları ile artık bizim gibi tüm oyuncular kendi sistemlerini kendileri dizmeye başladı. Her bir parça için seçilebilecek yüzlerce alternatif olduğundan dolayı bizler gibi her oyuncunun yararlanabileceği şekilde en ucuza gelen ve iyi performans veren belli başlı parçalardan ve bu parçalar ile hangi oyunları rahatça oynayabileceğinizden bahsedeceğiz.
Koleksiyon
En İyi Hikayeli Oyunlar
En iyi hikayeli oyunlar dendiği zaman akıllara birçok farklı yapıt gelebilir. Bizler ise hazırlamış olduğumuz yeni bir koleksiyon yazısı ile şu sıralar en popüler olan ve en çok oynanan, içerisinde zengin bir hikaye bulunduran video oyunlarına değinmek istedik.
Koleksiyon
En İyi Orta Çağ Oyunları
Fantastik bir dünyanın kapılarını açan Orta Çağ teması oyuncuların her zaman ilgisini çekmiştir. Biz de Orta Çağ temalı oyunlar arasından en iyilerini bir araya getirdik. Hadi ejderhaların sırtına binip maceradan maceraya koşalım.
Koleksiyon
Gelmiş Geçmiş En İyi Oyun Müzikleri
Bilgisayar oyun müzikleri basit mekanik seslerden, devasa orkestralarla çalınan edilen parçalara büyük bir yol kat etti. Bir oyunun etkileyiciliğini ve sürükleyiciliğini etkileyen en büyük unsurlardan biri oyunun müzikleri haline geldi.
Koleksiyon
Dünyalarında Kaybolacağınız Oyunlar
Hepimizin oynadığı yüzlerce oyun var. Bazen bu oyunların dünyası öylesine renkli, öylesine canlı oluyor ki o dünyalarda yaşayıp o atmosferin bir parçası olmak isteyebiliyoruz. Şu an bu durum her ne kadar gerçeklikten öte olsa da buna çok yakın birkaç alternatifimiz var.
Koleksiyon
Yetişkinlere Hitap Eden Oyunlar
Video oyunları birbirinden farklı kitlelere hitap edebilir. Farklı kültürlere, farklı cinsiyetlere, farklı yaş gruplarına, farklı oynanış tarzlarına sahip olan insanlara ve çok daha fazla kategori altında oyunları sınıflandırabiliriz.
En İyi Atmosferik Oyunlar
Koleksiyon
En İyi Atmosferik Oyunlar
Video oyunlarında birbirinden farklı elementlere önem verebilirsiniz. Bu elementlerden bir tanesi de atmosferdir. Bazen öyle oyunlar görürüz ki atmosferleri çok yoğundur ve bizi derinden etkiler. Bu atmosfer bazen oyunun görselliğini, bazen oyunun derinliğini, bazen de bizlerin hislerini etkiler.
En Fantastik Hikayeli Oyunlar
Koleksiyon
En Fantastik Hikayeli Oyunlar
Bazen kendimizi bambaşka dünyaların bir parçasıymışız gibi hissetmek isteriz ya: İçinde bulunduğumuz bu dünyadan kopup kısa bir süreliğine de olsa başka hikayelerin içinde bir karakter olmak isteriz. İşte bunu biz oyunculara gerek hikayesiyle gerek bize sunduğu dünya ile gerek ise sadece müzikleri ile başarabilen oyunlar mevcut.
Koleksiyon
En Büyük Haritaya Sahip Oyunlar
Açık dünya oyunlarının çoğu hikayesiyle ve görevleriyle etkilerken, keşfettikçe bitmeyen haritaların önemini de unutmamak lazım. Büyük haritalı açık dünya oyunları saatler süren keşif keyfi sağlarken, oyuncunun aynı harita içinde birbirinden tamamen farklı koşullara da adapte olmasını gerektiriyor.
The Witcher Serisi ve Tüm Oyunları
Koleksiyon
The Witcher Serisi ve Tüm Oyunları
The Witcher, Polonyalı bir yazar olan Andrzej Sapkowski tarafından yazılmış 6 fantastik roman ve 15 kısa öyküden oluşan bir seridir. Bu marka, Geralt of Rivia isimli bir karakterin etrafında dönüyor.
En Ucuz Oyuncu Monitörü
Koleksiyon
En Ucuz Oyuncu Monitörü
Oyun oynarken aldığınız zevki artırmanın en güzel yollarından birisi de tam olarak oynadığınız türdeki oyunlar için üretilmiş ekipmanları kullanmaktır. Tabii en göz alıcı ekipmanlardan biri de monitörler olduğundan bu yazıda da konumuz oyuncu monitörleri olacak.
Koleksiyon
Birden Fazla Sona Sahip Oyunlar
Günümüzde birçok farklı video oyunu tek bir finale sahiptir. Oyuncular olarak bizler de bu tip video oyunlarını çizgisel veya daha açık bir şekilde oynarız, en sonunda da aynı sona ulaşırız. Yine de bazı oyunlar bu şekilde hareket etmiyor ve 1'den fazla final bulunduruyor.
Koleksiyon
Kılıçların Konuştuğu En Eğlenceli Oyunlar
Birbirinden farklı türlerde video oyunları var. Yalnız, bu türlerin çoğunda farklı silahlar ve/veya ekipmanlar kullanarak karşımızdaki düşmanları etkisiz hale getirmek, temel sistemler arasında yer alabiliyor. Konu, düşmanlarla savaşmak olduğu zaman ateşli silahlardan tuıtun da büyülere kadar birbirinden farklı saldırı taktikleri deneyebiliyoruz.

The Witcher® 3: Wild Hunt yayınları

Sıkça Sorulan Sorular

 • The Witcher® 3: Wild Hunt oyununun konusu nedir?

 • The Witcher® 3: Wild Hunt nereden indirilir?

 • The Witcher® 3: Wild Hunt nereden satın alınır?

 • The Witcher® 3: Wild Hunt kaç GB?

 • The Witcher® 3: Wild Hunt Türkçe mi?

 • Metacritic skoru kaç?

 • The Witcher® 3: Wild Hunt hangi dilleri destekliyor?

 • Multiplayer var mı?

 • The Witcher® 3: Wild Hunt ne zaman çıkacak?

 • Oyunun yayıncısı kim?

 • Oyunu hangi firma geliştirdi?

Oyun Hakkında

The Witcher: Wild Hunt, anlamlı seçimler ve etkili sonuçlarla dolu görsel olarak büyüleyici bir fantezi evreninde geçen, hikaye odaklı bir açık dünya RPG'sidir. The Witcher'da ticaret şehirleri, korsan adaları, tehlikeli dağ geçitleri ve keşfedilecek unutulmuş mağaralarla zengin geniş bir açık dünyada bir kehanet çocuğunu bulmakla görevlendirilmiş profesyonel canavar avcısı Geralt of Rivia olarak oynuyorsunuz.

ANA ÖZELLİKLER

KİRALAMA İÇİN YÜKSEK EĞİTİMLİ BİR CANAVAR SLAYER OLARAK OYNA
Erken çocukluktan itibaren eğitilmiş ve insanüstü beceriler, güç ve refleksler kazanmak için mutasyona uğramış büyücüler, içinde yaşadıkları canavar istilasına uğramış dünyaya karşı bir denge sağlar.

 • Bir dizi yükseltilebilir silah, mutasyon iksirleri ve savaş sihri ile donanmış profesyonel bir canavar avcısı olarak düşmanları korkunç bir şekilde yok edin.
 • Dağ geçitlerinde gezinen vahşi hayvanlardan yoğun nüfuslu kasabaların gölgelerinde gizlenen kurnaz doğaüstü yırtıcılara kadar çok çeşitli egzotik canavarları avlayın.
 • Silahlarınızı yükseltmek ve özel zırh satın almak için ödüllerinize yatırım yapın veya bunları at yarışlarında, kart oyunlarında, yumruk dövüşlerinde ve gecenin getirdiği diğer zevklerde harcayın.AHLAKLA BAĞIMSIZ BİR FANTEZİ AÇIK DÜNYAYI KEŞFEDİN
Sonsuz macera için tasarlanan The Witcher'ın devasa açık dünyası, boyut, derinlik ve karmaşıklık açısından yeni standartlar belirliyor.

 • Fantastik bir açık dünyayı gezin: unutulmuş harabeleri, mağaraları ve gemi enkazlarını keşfedin, şehirlerde tüccarlar ve cüce demircilerle ticaret yapın ve açık ovalar, dağlar ve denizlerde avlayın.
 • Karanlık ve tehlikeli hizmetler sağlamak için hain generaller, sinsi cadılar ve yozlaşmış kraliyetlerle uğraşın.
 • İyinin ve kötünün ötesine geçen seçimler yapın ve geniş kapsamlı sonuçlarıyla yüzleşin.PEYGAMBERİN ÇOCUĞUNU KEŞFEDİN
Bu dünyayı kurtarmanın veya yok etmenin anahtarı olan kehanetin çocuğunu bulmak için en önemli sözleşmeyi üstlenin.

 • Savaş zamanlarında, eski elf efsanelerinin önceden bildirdiği canlı bir silah olan kehanet çocuğunu kovalayın.
 • Acımasız yöneticilere, vahşi doğanın ruhlarına ve hatta perdenin ötesinden gelen bir tehdide karşı mücadele edin - hepsi bu dünyayı kontrol etmeye kararlı.
 • Kurtarılmaya değmeyecek bir dünyada kaderinizi tanımlayın.TAMAMEN GERÇEKLEŞTİRİLEN YENİ NESİL

 • Yeni nesil donanımlar için özel olarak tasarlanan REDengine 3, The Witcher dünyasını görsel olarak incelikli ve organik, gerçek bir gerçek fantezi haline getiriyor.
 • Dinamik hava sistemleri ve gündüz / gece döngüleri, kasaba sakinlerinin ve vahşi yaratıkların nasıl davrandığını etkiler.
 • Hem ana hem de alt kurguda hikaye seçimleriyle zengin olan bu büyük açık dünya, daha önce hiç olmadığı kadar oyuncudan etkileniyor.

Desteklenen Diller: İngilizce, Fransızca, İtalyanca, Almanca, Kastilya İspanyolcası, Arapça, Çekçe, Macarca, Japonca, Korece, Lehçe, Brezilya Portekizcesi, Rusça, Geleneksel Çince, Türkçe, Basitleştirilmiş Çince

Sistem Gereksinimleri

Minimum Sistem Gereksinimleri:

Minimum:

 • İşletim Sistemi: 64-bit Windows 7, 64-bit Windows 8 (8.1) or 64-bit Windows 10
 • İşlemci: Intel CPU Core i5-2500K 3.3GHz / AMD CPU Phenom II X4 940
 • Bellek: 6 GB RAM
 • Ekran Kartı: Nvidia GPU GeForce GTX 660 / AMD GPU Radeon HD 7870
 • Depolama: 35 GB kullanılabilir alan
Önerilen Sistem Gereksinimleri:

Önerilen:

 • İşletim Sistemi: 64-bit Windows 7, 64-bit Windows 8 (8.1) or 64-bit Windows 10
 • İşlemci: Intel CPU Core i7 3770 3.4 GHz / AMD CPU AMD FX-8350 4 GHz
 • Bellek: 8 GB RAM
 • Ekran Kartı: Nvidia GPU GeForce GTX 770 / AMD GPU Radeon R9 290
 • Depolama: 35 GB kullanılabilir alan

Yorumlar