Sadece RESMİ sitelerin oyun fiyatlarını karşılaştırır
Kategoriler

Öneriler

Compass of the Destiny: Istanbul
99,59
den başlayan fiyatlarla
Marvel's Spider-Man: Miles Morales
439,00
den başlayan fiyatlarla
Football Manager 2023
699,00
den başlayan fiyatlarla

Kullanıcı Geri Bildirimleri

Enucuzoyun.com olarak tüm kullanıcılarımızın fikirlerini ve önerilerini önemsiyoruz. Enucuzoyun'u sizlerin de yorumlarıyla şekillendirdiğimizi göstermek adına sizden gelen tüm geri bildirimleri burada topluyor ve yanıtımızı veriyoruz.

Kullanıcı Beğenisi - Ağustos 2023

ağustos2023

Geri Bildirimler - Ağustos 2023

aug20231

"İlk kullanışım"

Yanıtımız: Aramıza hoşgeldiniz 💜


aug20232

aug20235

aug20233

aug20234

Yanıtımız: Sizlerin de fark ettiği üzere, fiyatlar konusunda ufak bir aksaklık yaşadık. Sitemizi ihtiyaçlarınıza cevap verecek şekilde geliştirmeye ve sizleri en ucuz oyunlarla buluşturmak için elimizden geleni yapmaya devam ediyoruz. Ekipçe bu sorunun en kısa sürede düzeltilmesi için çalışıyoruz. 


aug20236

"Sizin üzerinizden Hanxgame sitesinden dolandırıldım. İnsanları dolandırıcı sitelere yöneltmeyin."

Yanıtımız: Yaşadığınız sıkıntıdan dolayı üzgünüz. Enucuzoyun olarak birinci önceliğimiz sizin güvenliğiniz, bu nedenle sadece resmi satış platformları ile çalışıyor ve kullanıcıyı mağdur etmeyeceğine güvendiğimiz markalar ile işbirliği yapıyoruz. Yaşadığınız sorun ile ilgili [email protected] adresine mail atarsanız, süreci birlikte yönetebiliriz. 


Kullanıcı Beğenisi - Temmuz 2023

temmuz2023

Geri Bildirimler - Temmuz 2023

temmuz231

"Aksiyon oyunları indir."

Yanıtımız: Sizi sinirlendirmek istemeyiz fakat enucuzoyun.com olarak oyun satışı yapmıyoruz, bu nedenle indirme opsiyonu da sunmuyoruz. Sitemizde aradığınız oyunun hangi resmi satış platformunda en ucuza satıldığını bularak, indirme işlemini oradan başlatabilirsiniz. 


temmuz232

"Bu oyunu YouTube'da gördüm." - Bahsedilen Oyun: Teardown

Yanıtımız: Olmadığımız masa yok. 😎


temmuz233

"Güzel bir uygulama ama filtreleme özelliği gelmeli."

Yanıtımız: Yapıcı geri bildiriminiz için teşekkür ederiz. Platformumuzu ihtiyaçlarınızı karşılayacak şekilde şekillendirmeye ve geliştirmeye devam ediyoruz. Bu bildirimi dikkate aldık, ilerleyen zamanda sitemizde aradığınız özellikleri bulabilirsiniz. 


temmuz234

"Bir çok oyunu sizin sayenizde ucuza aldım ama Unrailed! oyunun Allyouplay sitesinde 199 TL olduğu gözüküyor ama sizin sitenizde 39 TL gözüküyor."

Yanıtımız: Gözünüzden hiçbir şey kaçmıyor :) Sitemizdeki oyun fiyatları günlük olarak güncellenmektedir. Gün içerisinde biten kampanyalardaki fiyat değişiminin platformumuzda görünmesi için ertesi günü beklemeniz gerekebilir. 


temmuz235

"Kupon falan yok, bahsedilen ekstra indirim kuponları nerede?"

Yanıtımız: Sosyal medya hesaplarımızda oyun gündemine dair efsane paylaşımlar yapmakla kalmıyor, bol bol Steam kodu da dağıtıyoruz. Bahsedilen indirim kuponları için sizi Twitter'a bekleriz. 

Kullanıcı Beğenisi - Haziran 2023

haziran2023

Geri Bildirimler - Haziran 2023

haziran1

"Güzel"

Yanıtımız: Biz de kendisini çok severiz 💜


haziran2

"Merhaba. PES 2020'nin fiyatı bende 00 diye gözüküyor."

Yanıtımız: Merhabalar, eFootball olarak yeniden markalaştırılan PES 2020 artık Steam üzerinden satılmıyor. Sitemizdeki fiyat listesinden Steam'i kaldırdık fakat biz Steam'i kaldırmadan önce fiyata 0 TL olarak denk gelmiş olmanız mümkün. Bunun nedeni resmi satış platformunda oyunun olmayışı. 


haziran3

"Bully's konsol Alt + A ile açılır dediniz ama açılmıyor."

Yanıtımız: Cihazınızda Alt + A ile açamıyorsanız, Alt + Tab veya Alt + . kombinasyonlarını da deneyebilirsiniz. 


haziran4

"Siteniz harika. Enis Kirazoğlu'nun videosundan denk geldim. Bence reklamlara daha fazla odaklanmalısınız. Hatta çok yaratıcı bir reklam yapabilirsiniz böyle akılda kalıcı, esprili ya da vurucu. İşte o zaman daha akılda kalırsınız. Siteniz harika. Başarılar dilerim."

Yanıtımız: Güzel sözleriniz ve yapıcı geri bildiriminiz için çok teşekkür ederiz 💜 Aradığınız esprili ve vurucu içerikleri Twitter hesabımızda bulabilirsin, bakmanızı öneririz :) 


haziran5

"Beğendim fakat bazı oyunlarda yanlışlık var."

Yanıtımız: Beğenmenize çok sevindik. Enucuzoyun'da 10.000'i aşkın oyun bulunuyor, bazen hepsine yetişemiyoruz. Hangi oyunlarda yanlışlık tespit ettiğinizi iletirseniz hızla düzeltiyoruz. Doğru oyunlara ve doğru fiyatlara ulaşarak, dilediğiniz oyunu en ucuza alabilmenizi önemsiyoruz. 


haziran6

"Oyun satım aldım Ziraat hesabına ödeme gerçekleştirdim, oyunu yükleyemiyorum yeniden satın almamı istiyor. Ayrıca sitede müşteri hizmetlerine ulaşabileceğim bir yer yok."

Yanıtımız: Öncelikle oyun alma sürecinizde sıkıntı yaşadığınız için üzgünüz. Enucuzoyun bir oyun satış platformu değildir. Bu nedenle ödeme süreçleri bizim tarafımızdan değil, oyunu almaya çalıştığınız resmi satış mağazası tarafından yönetilmektedir. Sıkıntıyı hangi mağaza ile yaşadığınızı iletirseniz elimizden geldiğince yardımcı olmaya çalışırız. 


haziran6

"Rainbow Six Siege's 46 TL'lik olan 2 tane link var. Birinde stoklar bitik, birinde de Rainbow Six Siege değil de R6 satılıyor ve uzun süredir bu sorun var."

Yanıtımız: Gözünüzden hiçbir şey kaçmıyor, biz de geri bildirimlerinizi tam da bu yüzden almak istiyoruz :) R6 Siege'deki bütün fiyatlar, oyun versiyonları ve stoklar güncellendi. Gönül rahatlığıyla fiyat karşılaştırması yapabilirsiniz. 


temmuz236

"Anlamadım" - Bahsedilen İçerik: En Zor Başlangıçlara Sahip Oyunlar

Yanıtımız: Genelde birçok video oyunu, başlangıç veya açılış bölümlerini olabildiğince kolay tutmaya çalışır. Bu sayede oyuncular, ilk bölümlerde oyuna yeterli seviyede alışır ve zorluk, bir sonraki bölümlerde artabilir. Yalnız, bu durum her oyun için geçerli değil. Bazı oyunlar, daha ilk bölümünden itibaren sizi zorlamayı hedefliyor ve o oyunlardan bazılarına da bu koleksiyonumuzda yer vermek istedik.


Kullanıcı Beğenisi - Mayıs 2023

mayıs2023

Geri Bildirimler - Mayıs 2023

mayıs20231

"Bir süredir burayı kullanıyorum, çok iyi ve kullanışlı."

Yanıtımız: Sizin için en iyisi ve en kullanışlısı olmak için elimizden geleni yapıyoruz. 💜


mayıs20232

"Çok iyi" - Bahsedilen Oyun: The Witcher 2

Yanıtımız: Hem efsane hem ucuz 🔥


mayıs20233

"Oyun yüklemek istiyorum." 

Yanıtımız: Enucuzoyun üzerinden oyun satışı yapmadığımız gibi, oyun indirme hizmeti de sunmuyoruz. Sitemiz sayesinde almak istediğiniz oyunun en ucuz fiyatına ulaşarak, yönlendirdiğimiz resmi siteden oyunu alabilirsiniz.


mayıs20234

"Geri bildirim tuşu mobilde yazıyı okumamı engelliyor."

Yanıtımız: Sitemizi ihtiyaçlarınıza cevap verecek şekilde geliştirmeye devam ediyoruz. Bu geri bildirimi dikkate aldığımızdan emin olabilirsiniz. 


mayıs20235

"Tam bilmiyorum ama ben hack yapabilirsem mükemmel" - Bahsedilen Oyun: Hacker Simulator

Yanıtımız: Oyun sizin hack yapmanız üzerine kurulu, tavsiye ederiz. :)


 Kullanıcı Beğenisi - Nisan 2023

nisan2023

Geri Bildirimler - Nisan 2023

nisan1

"Çok güzel bir oyun" - Bahsedilen Oyun: Call of Duty Modern Warfare II

Yanıtımız: Efsaneyi oynamayan kaldıysa hemen yukarıdaki linke tıklıyoruz, en ucuz CoD Modern Warfare II fırsatlarını yakalıyoruz ☝️


nisan2

"Son zamanlarda gerek mobil gerek web üzerinden sıkça ziyaret ediyorum. Aşırı kullanışlı, işe yarayan, sade ve güzel tasarımlı bir uygulama. Ekibin ellerine sağlık. Negatif olarak: - Web versiyonunda daha önceden favorilere eklediğimiz (bildirim almayı seçtiğimiz) oyunları görebileceğimiz bir sayfa olmalı - Oyun kartı nesnesinde sadece "Oyuna Git" butonu değil, kartın tamamı interaktif olmalı. - Bir oyun seçtiğimizde oyunun kısaca özeti sayfanın en altında değil, en üstlerinde olmalı. Kullanıcı hiç aşağıya scroll etmeden kısaca özeti okuyabilmeli."

Yanıtımız: Öncelikle değerli geri bildiriminiz için çok teşekkür ederiz. Böyle yapıcı bir kitlemiz olduğu için ne kadar şanslı olduğumuzu biliyor ve platformumuzu sizin ihtiyaçlarınıza en doğru şekilde cevap vermesi için geliştirmeye devam ediyoruz. Bu yorumu dikkate aldığımıza emin olabilirsiniz. 


nisan3

"Çok güzel" - Bahsedilen Oyun: The Long Drive

Yanıtımız: Bizce de çok güzel!


Kullanıcı Beğenisi - Mart 2023

mart2023

Geri Bildirimler - Mart 2023

mart1

"Çok güzel bir site ama bazı eksikleri var."

Yanıtımız: Sizin için daha iyi bir site deneyimi yaratmak istiyoruz, bu nedenler her geri bildirimi özenle dikkate alıyoruz. Eksiklerimizi söylerseniz, en kısa zamanda kapatabiliriz. :)


mart2

"Discord botunuz kapandı mı?"

Yanıtımız: Çok özlenen Discord botumuz kapanmadı, her zamankinden daha hızlı ve daha iyi bir şekilde çalışmak üzere yenilenerek sahalar geri döndü! Yeniden sunucularınıza ekleyebilir, ya da Enucuzoyun Discord kanalına katılarak dilediğiniz gibi kullanabilirsiniz. 


mart3

"Mük" - Bahsedilen İçerik: En İyi Fortnite Taktikleri

Yanıtımız: Thx


mart4

"Watch Dogs®: Legion oyunu steamda 315 tl değil 63tl şu anda."

Yanıtımız:  Gözünüzden hiçbir şey kaçmıyor :) Sitemizdeki oyun fiyatları günlük olarak güncellenmektedir. Gün içerisinde biten veya başlayan kampanyalardaki fiyat değişiminin platformumuzda görünmesi için ertesi günü beklemeniz gerekebilir. 


mart5

"Mod indiremiyorum."

Yanıtımız: Enucuzoyun üzerinden oyun satışı yapmadığımız gibi, mod indirme hizmeti de sunmuyoruz. Bu sorunla ilgili kullandığınız mod sağlayıcısı ile iletişime geçebilirsiniz. 


Kullanıcı Beğenisi - Şubat 2023

şubat grafik

Geri Bildirimler - Şubat 2023

şubat1

"Çok güzel bir mod" - Bahsedilen İçerik: Bully Hileleri

Yanıtımız: Hilesiz hali de hileli hali kadar eğlenceli olan oyun Bully'i hala oynamadıysanız, bir şans vermenizi öneririz. 


şubat2

"Bot aktif olmuyor."

Yanıtımız: Discord botumuza gösterilen yoğun ilgiden dolayı kendisini yeniliyor ve geliştiriyoruz. En kısa zamanda oyuncularla yeniden buluşacak! 💜


şubat3

"Giriş kısmında mail seçeneği olmadığı için siteye üye olamıyorum. Sunulan seçeneklerin hepsi güvenlik açısından tehlikeli."

Yanıtımız: Enucuzoyun olarak birinci önceliğimiz kullanıcılarımızın güvenliği. Bu nedenle resmi satış platformları ve en güvenilen markalar ile size en iyi kullanıcı deneyimini sunmak için çok emek veriyoruz. Üye giriş seçeneklerimizin hepsini gönül rahatlığı ile kullanabilir ve daha fazla bilgi almak için Kişisel Verilen Korunması metnimize bakabilirsiniz. 


şubat4

"Oynasana sitesi eklenmeli."

Yanıtımız: Sizlere daha da fazla alternatif sunmak için çalışmaya devam ediyoruz. Genişleyen resmi satış sitesi yelpazemizle, piyasadaki en uygun fiyata tereddütsüz ulaşabilmenizi hedefliyoruz. 


şubat5

"Çok beğendim."

Yanıtımız: Teşekkür ederiz. 💜


şubat6

"Merhaba, Modern Warfare 2 için 400 lira gözüken paket, upgrade sürümü. Anasayfada görenler yanılabilir."

Yanıtımız: Merhaba, öncelikle dikkatiniz için sizi tebrik etmek isteriz. Anasayfa her oyunun en ucuz fiyatını görebilmeniz hedeflenerek tasarlandı. İleride upgrade sürümleri ile ilgili kafa karışıklığı yaşanmaması adına geliştirici ekibimizle çalışmalara başladık bile. 🫡


Kullanıcı Beğenisi - Ocak 2023

ocak23

Geri Bildirimler - Ocak 2023

ocak1

"👍"

Yanıtımız: 🫡


ocak2

"Çok güzel bir oyun tavsiye ederim."

Yanıtımız: Mizah seviyesi yüksek platform oyunu severlerin kaçırmaması gereken o oyun: Gorilla Tag


ocak3

"Çok kötü" - Bahsedilen İçerik: Call of Duty Mobile Nasıl Oynanır ve Önemli İpuçları

Yanıtımız: Call of Duty Mobile yetkililerine duyurulur. 


ocak4

"Çok iyi, beğendim." - Bahsedilen Oyun: Amok Runner

Yanıtımız: Adrenalin düşkünü gizem / bulmaca severleri de bu tarafa alalım.


ocak5

"Discord botunuz aktif değil ve komutları yazıyorum olmuyor."

Yanıtımız: Discord botumuza gösterilen yoğun ilgiden dolayı kendisini yeniliyor ve geliştiriyoruz. En kısa zamanda oyuncularla yeniden buluşacak! 💜


Kullanıcı Beğenisi - Aralık 2022

aralık1

Geri Bildirimler - Aralık 2022

“Çok güzel, gayet fazla bilgi var fakat DOOM karakterlerin geçmişlerini, neye benzediklerini berlirtmemiş. Buna rağmen hakkını veren bütün enucuzoyun.com çalışanlarına teşekkür ederiz, harika!" - Bahsedilen İçerik: DOOM Hikayesi

Yanıtımız: Geri bildiriminiz ve övgüleriniz için teşekkür ederiz. İçeriklerimizi geri dönütleriniz ve beklentileriniz çerçevesinde geliştirmeye devam ediyoruz 💜


aralık2

"Pompacı Simulator Android'de çıksa harika olurdu." 

Yanıtımız: Var bir hayalimiz...


aralık3

"PUBG mobil satın alma nerede?"

Yanıtımız: Bu link üzerinden size uygun PUBG Mobil versiyonuna ulaşarak, ilgili resmi satış platformundan satın alma işlemini gerçekleştirebilirsiniz. Ama oyun zaten ücretsiz :) 


İnanılmaz güzel bir site fakat GeforceNow kullanıcısı olarak GeforceNow'daki oyunlar için ayrı bir bölüm olmasını isterdim."

Yanıtımız: Öncelikle çok teşekkür ederiz. Platformumuzu ihtiyaçlarınızı karşılayacak şekilde şekillendirmeye ve geliştirmeye devam ediyoruz. Bu geri bildirimi dikkate aldığımıza emin olabilirsiniz.


"İyi." - Bahsedilen İçerik: God of War Tanrıları

Yanıtımız: Teşekkür.


"İyi günler, yurt dışında yaşıyorum. Siteniz global mi?"

Yanıtımız: Enucuzoyun olarak yurt dışından da erişime açığız ve her yerde yanınızdayız. Ayrıca, global sitemiz olan bestgameprice.net aracılığıyla aradığınız içerikleri İngilizce ve fiyatları Euro bazında bulabilirsiniz. 


Kullanıcı Beğenisi - Kasım 2022

kasım graph

Geri Bildirimler - Kasım 2022

kasım1

"Ürün bulunduğu için çok teşekkür ediyorum."

Yanıtımız: Bizi tercih ettiğiniz için biz çok teşekkür ediyoruz 💜


kasım2

"Bazı oyunlarda, mesela GTA 3'te, indirme tuşu yok."

Yanıtımız: Size şaşırtıcı bir haberimiz var... Hiçbir oyunda indirme tuşu yok. Çünkü enucuzoyun.com olarak oyun satışı yapmıyoruz, bu nedenle indirme opsiyonu da sunmuyoruz. Sitemizde aradığınız oyunun hangi resmi satış platformunda en ucuza satıldığını bularak, indirme işlemini oradan başlatabilirsiniz. 


kasım3

"Bir eksik olarak, konsol oyuncuları için de bir market alanı olsa güzel olurmuş."

Yanıtımız: Geri bildiriminiz için teşekkür ederiz. Şu an için odağımız PC oyunlarında olmaya devam ediyor ama enucuzoyun olarak büyümeye ve gelişmeye devam ediyoruz. İleride neden olmasın.. :)


kasım4

"Bedava Party Panic"

Yanıtımız: İnanın bedava olmasını biz de isterdik. Birileri bedava Party Panic dağıtmaya karar verene kadar, en ucuzunu yine bizden bulabilirsiniz. 


kasım 5

"Çok güzel bir oyun." - Bahsedilen Oyun: Toilet Chronicles

Yanıtımız: Gizem ve bulmaca sevenlere duyurulur. 


Kullanıcı Beğenisi - Ekim 2022

ekimgrafik

Geri Bildirimler - Ekim 2022

ekim1

"Güzel, başarılı site."

Yanıtımız: Teşekkür ederiz💜


ekim2

"Kayıt oluyorum, ödeme kısmında üye girişi yapamıyorum."

Yanıtımız: Öncelikle oyun alma sürecinizde sıkıntı yaşadığınız için üzgünüz. Enucuzoyun bir oyun satış platformu değildir. Bu nedenle ödeme süreçleri bizim tarafımızdan değil, oyunu almaya çalıştığınız resmi satış mağazası tarafından yönetilmektedir. Sıkıntıyı hangi mağaza ile yaşadığınızı iletirseniz elimizden geldiğince yardımcı olmaya çalışırız. 


ekim3

"Merhaba, kimseyle iletişime geçemiyorum."

Yanıtımız: Enucuzoyun ekibi ile internet sayfamızdan geri bildirim bırakarak, [email protected] mail adresinden ya da @enucuzoyuncom Instagram hesabından veya @enucuzoyun Twitter hesabından iletişime geçebilirsiniz. 


ekim4

"Site açılmıyor."

Yanıtımız: Muhtemelen size en iyi deneyimi sunmaya çalışırken bir aksaklık oldu ve motoru yaktık. 


ekim5

“Sağladığınız fiyat listesinde bazı indirimler yer almasa da gayet güzel. Keşke indirim bildirimlerindeki oyun listesine tek tuşla erişebilsek. Varsa da ben göremedim bu özelliği. Sağladığınız her şey için teşekkürler.”

Yanıtımız: Öncelikle çok teşekkür ederiz. Platformumuzu ihtiyaçlarınızı karşılayacak şekilde şekillendirmeye ve geliştirmeye devam ediyoruz. Bu geri bildirimi dikkate aldığımıza emin olabilirsiniz. :) Bu sırada Müthiş Fırsatlar ekranımız ile aradığınıza yakın bir deneyim elde edebilirsiniz. 


Kullanıcı Beğenisi - Eylül 2022

eylül graph

Geri Bildirimler - Eylül 2022

eylül1

"Punch Club ekler misiniz?"

Yanıtımız: Aradığınız oyunu sitemize ekledik. En ucuz Punch Club fiyatlarına buradan ulaşabilirsiniz. 


eylül2

"Oyunumu yazıyorum ancak nedense başka şeyler çıkıyor."

Yanıtımız: Arama motorumuz ile sorun yaşamanıza üzüldük ve bu geri bildirim ile daha önce karşılaşmamıştık. Sorunu daha detaylı anlatırsanız daha iyi yardımcı olabiliriz. 


eylül3

"Farming Simulator 15'i bulamıyorum."

Yanıtımız: Aradığınız oyuna buradan ulaşabilirsiniz. 


eylül4

"Mount and Blade: Warband oyunun fiyatı 7.49 TL olarak gözüküyor fakat Steam üzerinde 29.99 TL olarak gözükmekte."

Yanıtımız: Gözünüzden hiçbir şey kaçmıyor :) Sitemizdeki oyun fiyatları günlük olarak güncellenmektedir. Gün içerisinde biten kampanyalardaki fiyat değişiminin platformumuzda görünmesi için ertesi günü beklemeniz gerekebilir. 


eylül5

"God of War aldım memnun kaldım, güvenlik için teşekkürler. Keşke PlayStation için de böyle bir siteniz olsaydı."

Yanıtımız: Güzel geri bildiriminiz için çok teşekkür ederiz. Şu anda odağımız PC oyunlarında olsa da Enucuzoyun olarak her geçen gün sizlerin ihtiyaçlarını daha iyi anlayıp cevap vermek istiyoruz. Bu sebeple şimdilik "Neden olmasın?" diyelim. 🙂


Kullanıcı Beğenisi - Ağustos 2022

ağustos 2022

Geri Bildirimler - Ağustos 2022

ağustos1

"Müq"

Yanıtımız: Teşeqqür 💜


ağustos2

"Çok güzel" - Bahsedilen Oyun: People Playground

Yanıtımız: Modları ve oyuncuya sunduğu özgürlük ile efsane bir oyundur. Beğenmenize sevindik. 


ağustos 3

"The Walking Dead oyununun bildiğin sonunu yazıp spoiler vermişsiniz. Ha ben oyunu oynamıştım zaten ama oyunu bilmeyen birisi bu sonu öğrense oyunu oynamak istemez değil mi? Lütfen ya bu başlığı silin ya da değiştirin. Rezalet gerçekten." - Bahsedilen İçerik: Oynarken Hıçkıra Hıçkıra Ağlatan Oyunlar

Yanıtımız: Geri bildiriminiz için teşekkür ederiz. Oyunun sonunu bilmek bazı oyuncular için heves kırıcı olabiliyorken, bazı oyuncular için de hikayenin nasıl oraya geldiğini merak ettiren bir motivasyon olabiliyor. Biz yine de sizin gibi düşünen okurlarımız için içeriğimizi yeniden düzenleyerek bütün spoilerlardan arındırdık. Keyifli okumalar ve iyi oyunlar dileriz! :)


ağustos 4

"Injustice 2'deki Steam indirimi bitti." 

Yanıtımız: Oyunun sitemizde gördüğünüz fiyatları, resmi satış mağazalarındaki en güncel fiyatlarıdır.  


ağustos 5

"Discord'dan biri bu siteden olduğunu ve VP dağıttığını söyledi. Ben de kodu aldım ve kod çalışmıyor." 

Yanıtımız: Başınıza böyle bir talihsizlik geldiği için üzgünüz. Enucuzoyun olarak bilgisayar oyunu dışında aktivasyon kodu bulundurmadığımız gibi, kendi sitemiz veya başka platformlardan satış da yapmıyoruz. Sitemiz dışında bir platformda adımızı kullanarak satış yapmaya çalışan kişi ve kurumlara inanmayınız, biz sadece buradayız. 


Kullanıcı Beğenisi - Temmuz 2022

temmuz 2022 feedback

Geri Bildirimler - Temmuz 2022

temmuz 1

"İstediğim oyun yoktu, ismi The Saboteur."

Yanıtımız: Aradığınız oyun sitemizde yer alan resmi satış platformlarında bulunmuyor. Enucuzoyun bünyesinde daha fazla platform ve daha fazla resmi mağaza sunabilmek adına yaptığımız çalışmalarımız sürüyor. En kısa sürede aradığınız bütün oyunları bulabilmeniz dileğiyle!


temmuz 2

"Çok iyi olmuş."

Yanıtımız: Teşekkür ederiz. 💜


temmuz 3

"Green Man Gaming Türkiye'ye oyun satmıyor. Onu kaldırmayı gözden geçirebilirsiniz."

Yanıtımız: Güncel durumun farkındayız ve mağazamız ile iletişim halindeyiz. En kısa zamanda durumu açıklığa kavuşturacağız.


temmuz 4

"Siteye giremiyorum."

Yanıtımız: Muhtemelen sizlere en iyi deneyimi yaşatmaya çalışırken ufak bir aksaklık oldu ve motoru yaktık.


temmuz 5

"Oynamaq istiyirəm"

Yanıtımız: Biz də sizin oynamağınızı istərdik :)


Kullanıcı Beğenisi - Haziran 2022

kullanıcı beğenisi haziran

Geri Bildirimler - Haziran 2022

haziran1

"Bir oyuncu olarak gerçekten sitenizi çok ama çok beğendim. Sitenizi yeni keşfettim, çok iyi bir proje ve fikir olmuş. Ancak iOS için de uygulamanız olursa daha güzel olur."

Yanıtımız: Öncelikle çok teşekkür ederiz. Platformumuzu ihtiyaçlarınızı karşılayacak şekilde şekillendirmeye ve geliştirmeye devam ediyoruz. Bu geri bildirimi dikkate aldığımıza emin olabilirsiniz. :)


haziran2

"PUBG Mobile yok."

Yanıtımız: PUBG Mobile var, buyrunuz


haziran3

"Iyyy" - Bahsedilen İçerik: En İyi Multiplayer Korku Oyunları

Yanıtımız: Cry of Fear'daki yaratıkları görünce biz de böyle olmuştuk, sizi çok iyi anlıyoruz...


haziran4

"Ben and Ed yüklenmiyor."

Yanıtımız: Oyun sayfası mı yoksa oyunun kendisi mi yüklenmiyor? Yaşadığınız sıkıntıya dair daha detaylı açıklama yaparsanız, sorunu çözmek için biz hep buradayız. 💜


Kullanıcı Beğenisi - Mayıs 2022

kullanıcı beğenisi mayıs

Geri Bildirimler - Mayıs 2022

mayis1

"İndirim bittiği halde hala varmış gibi göstermekte." - Bahsedilen Oyun: Cyberpunk 2077

Yanıtımız: Oyunun Steam fiyatında bir hata oluşmuştu. Geri bildiriminiz üzerine hızlıca güncelledik. 


mayis2

"😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍"

Yanıtımız: Huggy Wuggy'den de size kucak dolusu 😍😍😍😍😍.


mayis3

"Geri bildirim notu okuduğum yazının üzerine geliyor."

Yanıtımız: Sitemizi hem PC hem mobilde kullanıcı deneyimini kolaylaştıracak şekilde geliştirmeye devam ediyoruz. Bu bildirimi dikkate aldığımızdan emin olabilirsiniz.


mayis4

"Chrome'da bildirimlere izin vermeme rağmen takip ettiğim oyunların bildirimleri gelmiyor. Sadece şu ana kadar Epic Games kupon bildirimi geldi o kadar."

Yanıtımız: Bildirim servislerimizi sürekli olarak iyileştirmeye yönelik geliştirmeler yapıyoruz. Ancak bu geliştirmeleri yaptığımız süerçlerde bazı bildirimler kullanıcılara ulaşamayabiliyor. Yeniden böyle bir sorun ile karşılaşmamanız için elimizden geleni yapmaktayız.


Kullanıcı Beğenisi - Nisan 2022

nisan grafik

Geri Bildirimler - Nisan 2022

nisan1

"Çok mantıklı bir site olmuş. Tavsiyem filtreleme yapabilmek, 'sadece Türkçe oyunları sırala' gibi."

Yanıtımız: Öncelikle çok teşekkür ederiz. Platformumuzu ihtiyaçlarınızı karşılayacak şekilde şekillendirmeye ve geliştirmeye devam ediyoruz. Bu bildirimleri dikkate aldık, ilerleyen zamanda sitemizde aradığınız özellikleri bulabilirsiniz. 


nisan2

"A Way Out adlı oyunun fiyat listesinde başka oyunun fiyatı yazıyor. Bilgi yanlış."

Yanıtımız: Geri bildiriminiz üzerine ilgili oyundaki fiyat sorununu hemen çözdük.


nisan6

"Çalışmıyor."

Yanıtımız: Geri bildiriminiz üzerine Discord butonu ve sunucumuzu kontrol ettik. Sıkıntısız çalışan Discord butonumuzun hatrına sizi sunucumuza da bekleriz. 


nisan3

"Severim sizi."

Yanıtımız: Biz sizi daha çok. 💜


nisan4

"PS4 için oyun yok mu?"

Yanıtımız: Enucuzoyun olarak şu an için ilk önceliğimiz PC oyunları. Konsol oyunları kategorisinde herhangi bir planımız şimdilik bulunmuyor. İlerleyen zamanlarda her oyuncunun ihtiyaçlarını karşılayacak şekilde gelişmeyi biz de isteriz. :)


nisan5

"Site açılmıyor."

Yanıtımız: Site üzerinden geri bildirim bırakabildiğinize göre, sitenin açıldığını düşünüyoruz :) 


Kullanıcı Beğenisi - Mart 2022

kullanıcı beğenisi mart 2022

Geri Bildirimler - Mart 2022

mart1

"Spora adlı oyunun Origin'deki fiyatı 12.90 TL ama en ucuz olarak 120 TL gözüküyor, bence resmi oyun mağazalarınıza Origin ve Ubisoft Store'u da eklemeniz gerek."

Yanıtımız: Sizlere daha da fazla alternatif sunmak için çalışmaya devam ediyoruz. Genişleyen resmi satış sitesi yelpazemizle, piyasadaki en uygun fiyata tereddütsüz ulaşabilmenizi hedefliyoruz. 


mart2

"City of Brass adlı oyun listede yok."

Yanıtımız: Geri bildiriminiz üzerine oyunu sitemize ekledik. :)


mart3

"Bu ana sayfada kayan oyunlar çok hızlı ve ben üzerinde dururken bile bir şeyi incelerken bile çok hızlı kaymaya devam ediyor. Bunun hızını düşürmeniz, ayrıca mouse üzerine gelince durdurmanız gerekiyor. Yazılım departmanınız bu konuda bir şeyler yapabilirse çok iyi olur."

Yanıtımız:  Geri bildiriminizi dikkate aldık ve teknik ekibimiz yardıma koştu. Artık mouse imlecini herhangi bir oyunun üzerine getirdiğinizde listeyi sabit tutabiliyorsunuz.


mart4

"Oyun severler için gerçekten güzel bir sayfa emeğinize sağlık."

Yanıtımız: Yola çıkarken en büyük hedeflerimizden biri bizim gibi tüm oyuncuların gerçekten işine yarayacak bir servis sunabilmekti. O yüzden bu geri bildirimin bizdeki yeri büyük. Biz de size bayılıyoruz. 💜


mart5

"Ne sattığınızı anlamadım."

Yanıtımız: Enucuzoyun bir satış platformu değildir. PC oyunlarının Türkiye'deki resmi satıcılarının güncel fiyatlarını, fiyat geçmişlerini, oyunların Türkçe açıklamalarını, multimedya içeriklerini, Twitch yayınlarını, minimum sistem gereksinimlerini, kullanıcı yorumlarını, ilginizi çekebilecek diğer oyunları, yeni çıkan PC oyunlarını ve popüler indirimdeki oyunları görebileceğiniz bir fiyat karşılaştırma platformudur.


mart6

"Para biriminin yalnızca TL olması can sıkıcı. Euro, Dolar filan da gelmeli."

Yanıtımız: Oyun fiyatlarını Euro olarak görmek için global platformumuz olan Bestgameprice.net'i kullanabilirsiniz. 


mart7

"Olumlu bir eleştiride bulunmak istiyorum. Detaylı arama gibi bir özellik olsa, fiyat aralığı ve oyun tarzına göre biz seçeneklerimizi ayarlasak çok çok güzel olur. Harika bir site olmuş elinize sağlık."

Yanıtımız: Öncelikle çok teşekkür ederiz. Platformumuzu ihtiyaçlarınızı karşılayacak şekilde şekillendirmeye ve geliştirmeye devam ediyoruz. Bu bildirimleri dikkate aldık, ilerleyen zamanda sitemizde aradığınız özellikleri bulabilirsiniz. :)


mart8

"Europa Universalis IV oyunu alacaktım, reklamlar sayesinde sizi buldum ve güvendim. En ucuz site olarak gözüken oyun oyun değil DLC yani ek paketmiş sizin yüzünüzden boş yere paramdan oldum çok yanlış bir hata bu umarım telafi edersiniz."

Yanıtımız: Geri bildirimi dikkate alarak oyun sayfalarındaki DLC eşleştirmelerini düzenledik. Aynı zamanda geri bildirim sahibiyle iletişime geçerek sorunla yakından ilgilendik ve durumu her iki taraf için de uygun bir çözüme kavuşturduk. 


Kullanıcı Beğenisi - Şubat 2022

feedback mart

Geri Bildirimler - Şubat 2022

feedback1

"Çok iyi 10 numara"

Yanıtımız: Enucuzoyun 10 numaraysa, Enucuzoyun kullanıcısı 100 numara diyebiliriz. 💜


feedback2

"Immortals Fenxy Rising adlı oyunun fiyatlarına erişemiyorum çünkü oyunu bulamadım."

Yanıtımız: Bazı oyunlar sitemize gecikmeli olarak eklenebilmektedir. Geri bildiriminizden sonra bu süreci hızlandırdık. Immortals Fenxy Rising oyunun fiyatlarına da buradan ulaşabilirsiniz. 


feedback3

"İyi..."

Yanıtımız: Teşekkür ederiz...


feedback4

"Farming Simulator 22 sayfasında beni eTail diye bir sayfaya attınız. Hatam şu ki çok fazla güvenmem, eTail sitesi aslında bana 2011 olanı gösteriyormuş ve maalesef bir heyecanla 15 liralık oyuna 127 lira verdim."

Yanıtımız: Kullanıcımıza ulaşıp durumu çözüme kavuşturduk. Bu tarz durumlarda sizler adına resmi mağazalarımızla iletişime geçebiliyor ve sorunlarınızı aktarıp ortak noktada buluşabiliyoruz. Herhangi bir probleminizde bizimle [email protected] adresinden iletişime geçebilirsiniz.


 

feedback6

"Xbox ve PlayStation oyunlarını da getirin."

Yanıtımız: Şu anda odağımız PC oyunlarında olsa da Enucuzoyun olarak her geçen gün sizlerin ihtiyaçlarını daha iyi anlayıp cevap vermek istiyoruz. Bu sebeple "Neden olmasın?" diyelim. 🙂


Kullanıcı Beğenisi - Ocak 2022

ocak2022

Geri Bildirimler - Ocak 2022

feedback1

"Bayıldım çok işe yarıyor."

Yanıtımız: Yola çıkarken en büyük hedeflerimizden biri bizim gibi tüm oyuncuların gerçekten işine yarayacak bir servis sunabilmekti. O yüzden bu geri bildirimin bizdeki yeri büyük. Biz de size bayılıyoruz. 💜


feedback2

"Dreamgame'den PES 2021 aldım, üzerinden 12 saat geçmesine rağmen oyun kodu şahsıma ulaşmadı."

Yanıtımız: İlgili resmi mağaza ile hemen iletişime geçerek durumu öğrendik. Stok yetersizliğinden dolayı siparişiniz kendiliğinden iptal edilmiş ve oyun ücreti hesabınıza geri yatırılmıştır. Bu gibi durumlarda bizimle sosyal medya hesaplarımızdan veya email adresimizden ([email protected]) iletişime geçebilirsiniz. Sizler için durumu kontrol edebileceğinizi bilmenizi isteriz. 💜


feedback3

"GOG.com yok."

Yanıtımız: Sizlere fiyat karşılaştırabileceğiniz olabildiğince çok resmi mağaza sunabilmek için çalışmalarımız devam ediyor. Bu alanda daha da hızlanmak için elimizden geleni yapıyoruz.


feedback4

"Fiyat karşılaştırma işini aşırı kolaylaştırmış."

Yanıtımız: Güzel geri bildiriminiz için teşekkür ederiz. Fiyat karşılaştırması başta olmak üzere bir çok oyun ihtiyacınızı en kolay şekilde halledebilmeniz için çalışmaya devam ediyoruz. 


feedback5

"Canlı destek yok."

Yanıtımız: Şu an için sitemizde canlı destek bulunmuyor fakat bıraktığınız bütün geri bildirimleri dikkate aldığımızdan emin olabilirsiniz. Bizimle canlı olarak konuşmak isterseniz sosyal medya hesaplarımızdan bize bir mesaj ile ulaşabilirsiniz. İleride sizlerle aramızdaki iletişim için kullandığımız yolları arttırabiliriz. :) 


feedback

"Site açılmıyor."

Yanıtımız: Muhtemelen sizlere en iyi deneyimi yaşatmaya çalışırken ufak bir aksaklık oldu ve motoru yaktık.


Kullanıcı Beğenisi - Aralık 2021

aralik2021

Geri Bildirimler - Aralık 2021

feedback1 aralik

"Fiyat düşünce haber gelmesi çok güzel ama nasıl o özelliği açacağım?"

Yanıtımız: Enucuzoyun olarak fiyat takibi yapmayı en kolay hale getirmeye çalışıyoruz. Tek yapmanız gereken, fiyatı düştüğünde haber almak istediğiniz oyunun sayfasındaki "Fiyatı Düşünce Haber Ver" butonuna tıklamak.


feedback2

"Sipariş verdim, iptal edildi gözüküyor."

Yanıtımız: Enucuzoyun oyun satışı yapmamaktadır. Bu nedenle sipariş sürecinde yaşadığınız sıkıntılar oyunu aldığınız resmi satış platformundan kaynaklanıyor olabilir. 


feedback3

"En ucuz telefonları listelemişsiniz, Türkiye'de satışı yok." - Bahsedilen İçerik: En Ucuz Oyun Telefonu

Yanıtımız: İçerikte bahsedilen telefon modelleri, konfigürasyonları göz önünde bulundurularak tamamen öneri amacıyla listelenmiştir. Güncel satış noktaları, stok durumu ve fiyatlar bilgisi için ilgili markaların resmi satış noktalarını kontrol edebilirsiniz.


feedback4

"Bir istek listesi yaratsanız da biz de indirim zamanı aradığımız oyunların fiyatlarını karşılaştırabilsek."

Yanıtımız: Enucuzoyun olarak her geçen gün yenileniyor ve büyüyoruz. Bu süreçte kullanıcılarımızın istediği özellikleri platformumuza dahil etmeye önem veriyoruz. Şu an mobil uygulamamızdan fiyatını takip ettiğiniz oyunların listesini profil sayfanızdan görebilirsiniz. Aynı özellik ve çok daha fazlası websitemizde de sizi bekliyor olacak. 💜


feedback5

"Oyun fiyatı düşünce mail üzerinden bildirim alma seçeneğimiz var mı?"

Yanıtımız: Şu süreçte sadece web ve mobil uygulama bildirimleri aracılığıyla fiyat bildirimi alabilmektesiniz. Ancak Google hesabınız ile giriş yaptıysanız, günlük/haftalık e-posta bültenlerimiz ile en iyi oyun indirimlerinden ve mağazalara özel indirim fırsatlarından anında haberdar olabilirsiniz. 


feedback6

"Bildirim gönderme sistemi Google kaynaklı olarak bazen gecikebiliyor veya hiç gelmeyebiliyor. Enucuzoyun'un bir uygulaması çıksa bu tarz bildirimlerin gönderilmesi daha kolay ve düzenli olur."

Yanıtımız:  Bildirim gönderme sisteminde çeşitli nedenlerden dolayı aksaklıklar olmuş olabilir. Daha konforlu ve kolay bir deneyim için mobil uygulamamızı indirebilirsiniz. :)


feedback7

"500₺ yazıyorsunuz, siteye girdiğinde daha fazla gözüküyor."  - Bahsedilen Oyun: Forza Horizon 5

Yanıtımız: Enucuzoyun resmi satış sitelerindeki oyun fiyatlarını kullanıcıya sunar. Sitemiz ve mağazalar arasında fiyat farkı görüyorsanız bunun nedeni kur dalgalanmalarından kaynaklanıyor olabilir. Ancak sabit kur kullanan resmi mağazalarda herhangi bir fiyat değişikliği görülmemektedir.


Kullanıcı Beğenisi - Kasım 2021

user feedback kasım21

Geri Bildirimler - Kasım 2021

feedback1 kasım

"Fiyatı ne kadar acaba?" - Bahsedilen İçerik: En Ucuz Oyun Telefonu 

Yanıtımız: İçerikte bahsedilen telefon modelleri, konfigürasyonları göz önünde bulundurularak tamamen öneri amacıyla listelenmiştir, herhangi bir satış söz konusu değildir. Güncel fiyatlar için ilgili markaların resmi satış noktalarını kontrol edebilirsiniz.


feedback6 kasım

"En ucuz diyorsunuz, Steam'deki parasıyla aynı."

Yanıtımız: Enucuzoyun, resmi mağazalardaki oyun fiyatlarını karşılaştırarak en uygun fiyatlı mağazayı kullanıcıya sunmayı hedefler. Eğer aradığınız oyunun en düşük fiyatı Steam tarafından sağlanıyorsa, size Steam fiyatını öneririz.


feedback2 kasım

"O kadar güzel kodlanmış ki inanır mısınız bazen kaynak kodlarını açıp izliyorum."

Yanıtımız: İnanır mısınız, yalnız değilsiniz. Biz de açıp açıp izliyoruz :) Şaka bir yana, Enucuzoyun olarak kullanıcıya kolay, hızlı ve modern bir deneyim sağlamak için uğraşıyoruz ve gelişmeye devam ediyoruz. Özverimizin farkına varıp takdir ettiğiniz için teşekkür ederiz. 🤍


feedback5 kasım

"Sonuç alamadım." - Bahsedilen İçerik: Valorant FPS Arttırma Yöntemleri

Yanıtımız: Bu yazıda sunduğumuz önerilerin hepsi, sisteminizin oyun için istenilen gereksinimleri karşıladığı varsayılarak üretilmiştir. Bu yöntemlerin hiçbiri işe yaramıyorsa; bileşen bazında bir eksiğiniz veya teknik bir probleminiz olabilir. Bu noktada en doğru çözüme, bir uzman yardımıyla sisteminizi kontrol ettirerek ulaşabilirsiniz.


feedback4 kasım

"Euro cinsinden satılan oyunu TL olarak gösteriyorsunuz, 60 TL diye giriyorsun 720 TL oluyor." 

Yanıtımız: Bu sıkıntıyı yaşadığınız için üzgünüz. Partnerlerimizin döviz cinsinden fiyat sistemlerinden kaynaklanan bu sorunu kısa süre içinde fark ederek çözümledik. Bundan sonra kullanıcıların böyle bir sorun yaşamaması için de gerekli aksiyonlar alındı. Enucuzoyun kullanıcısının gözünden hiçbir şey kaçmıyor. :) Geri bildirim için teşekkür ederiz. 


Kullanıcı Beğenisi - Ekim 2021

kullanıcı geri bildirimleri

Geri Bildirimler - Ekim 2021

kullanıcı geri bildirimi

"PS veya XBox Store da eklenmeli."

Yanıtımız: Enucuzoyun bünyesinde daha fazla platform ve daha fazla resmi mağaza sunabilmek adına yaptığımız çalışmalarımız sürüyor. En kısa sürede bunları sizlerle de paylaşmak dileğiyle!


geri bildirim

"Bedava olsun fiyatı." - Bahsedilen oyun: Secret Neighbor: Hello Neighbor Multiplayer

Yanıtımız: Her oyunun bedava olduğunu göstermeyi bizden çok kimse isteyemez. Ama sık sık çekilişler veya etkinlikler yaparak bu boşluğu doldurmaya çalışıyoruz. Çekiliş sayfamızı takibe alın! 


Kullanıcı Beğenisi - Eylül 2021

overall feedback

Geri Bildirimler - Eylül 2021

feedback

"Açıkçası Lenovo'nun AMD işlemcili PC'si olduğunu bilmiyordum, teşekkürler. Not: Bir de başta burayı satış sitesi sanmıştım, acayip hoşuma gitti. Elinize sağlık."

Yanıtımız: Hem birlikte çalıştığımız partnerlerimiz hem de platformumuz konusundaki güzel düşüncelerine çok sevindik. Kullanıcılarımız ile birlikte daha da iyi ve oyuncu dostu bir platform olmaya doğru emin adımlarla ilerlediğimizden emin olabilirsiniz.


feedback

"Yorumum ve kullanıcı adım isteğim dışında kullanılmış."

Yanıtımız: Biz, oyun sayfalarımızın altında bulunan "Yorumlar" sekmesini Steam altyapısından sağlamaktayız. Kullanıcılarımız Steam üzerinde "Herkese açık" bir şekilde herhangi bir oyuna yorum yaptığında, Steam de bu bilgiyi erişilebilir hale getirmektedir. Kullanıcının Steam profili gizli tutulsa dahi; yorum "Herkese açık" nitelikte olduğu için biz bu bilgileri kullanabilmekteyiz. Kullanıcıların isteği dışında yaptığımız herhangi bir durum mevcut değildir.

Daha fazla bilgi için Steam Gizlilik Sözleşmesi'ndeki madde 3.3'ü inceleyebilirsiniz.


geri bildirim

"Üye olup istediğimiz oyunları listemize ekleyip, indirim geldiğinde bildirim alamadıktan sonra tüm bu uğraşın amacı nedir anlamadım. Her kullanıcının beklediği oyun farklıdır. Listeleme ve bildirim özelliği eklerseniz çok yararlı olacak. Lakin şu haliyle hiç kullanışlı değil."

Yanıtımız: Şu anda Enucuzoyun üzerinden istediğiniz oyun için fiyat bildirimi açabilir ve oyunun fiyatı düştüğünde otomatik şekilde bildirim alabilirsiniz. Fiyat bildirimi açtığınız tüm oyunları bir istek listesinde görme özelliği ise şu anda mobil uygulamamızda mevcuttur. Yakında tüm platformlardan da erişilebilir hale gelecektir.


feedback

Dark souls 3 nereden ucuz alabilirim diye bakıyordum ve indirime girdiği zamanları gördüm ve pek de indirimleri takip eden birisi değildim ama enucuzoyun beni kurtardı o konuda."

Yanıtımız: Bunu duymak bizi çok mutlu etti. 💜 Önümüzdeki günlerde daha fazla yeni özellik ve daha ucuz oyunlar ile sizleri kucaklayacağız.


feedback

"En sevdiğim anime karekterinin animasyonu olması beni mutlu etti. Teşekkür ederim.”

Yanıtımız: Burada nasıl bir katkımızın dokunduğunu tam olarak anlayamamış olsak da mutlu olman bizi de çok mutlu etti. 💜


Kullanıcı Beğenisi - Ağustos 2021

feedback result

Geri Bildirimler - Ağustos 2021

feedback

"Merhaba, ben sitenizi beğendim ancak size bir öneri yapmak istiyorum. Origin, uPlay ve Rockstar Social Club'ı eklemelisiniz bence sitenize. Sonuçta onlar da oyunların resmi satıcıları. Çoğu kişi daha ucuz olduğu için oradan satın almayı tercih edebilir. Ayrıca bir diğer önerim süreli olarak sınırlı olan oyunlara ana sayfanızda yer vermelisiniz. Ha çok büyük değil ancak yine de cafcaflı olsun ki insanların haberi olsun. Ayrıca Kinguin,  G2A, Oynasana, Playstore.com, Durmaplay gibi satıcıların sitesine de yer vermelisiniz çoğu zaman onlar da ucuza Steam key satıyorlar. Umarım dikkate alırsınız, saygılar."

Yanıtımız: Güzel düşünceleriniz ve önerileriniz için çok teşekkür ederiz. Oyun geliştiren stüdyoların kendilerine ait olan platformları ekleme planımız halihazırda mevcut. Ancak size sunduğumuz mağazaların sadece ve sadece resmi nitelikte olmasına çok büyük özen gösterdiğimiz için bu bahsi geçen diğer mağazaların bir çoğunu şu süreçte ekleyemeyiz. Bu noktada kullanıcı güvenliğini en büyük önceliğimiz haline getiriyoruz ve sizlerin de bu konuda anlayışlı olmasını umuyoruz.


user feedback

“Ayrıca Rage 2 oyunu ile bir sorun bildirmek istedim. En düşük fiyat olarak 8 lira gösteriyor ama tıkladığım zaman Rage 1 adlı oyuna yönlendiriyor beni.”

Yanıtımız: Sorunu bildirdiğiniz an üründeki problemi düzelttik. Geri bildiriminiz için çok teşekkürler.


kullanıcı geri bildirimi

"Site tasarımınız falan güzel, ilgi çekici. Beğendim elinize sağlık."

Yanıtımız: Böyle güzel yorumları okumak bizi çok mutlu ediyor. Teşekkürler. 🙃


user feedback

Ciddi misiniz God of War Nerede?

Yanıtımız: "En Fantastik Hikayeli Oyunlar" koleksiyonumuzu oluştururken sadece PC oyunlarını baz aldığımız için God of War eklemedik. Ama Kratos abimizi sevmiyoruz zannetmeyin. 


user feedback

"Oyun indirmiyor."

Yanıtımız: Enucuzoyun.com herhangi bir oyun indirme platformu değildir. Oyun indirmemesi normaldir. 😇


kullanıcı geri bildirimi

"Yanlış içerik"

Yanıtımız: Hangi yaklaşıma göre veya neye/kime göre yanlış olduğunu da açıklasaydınız, bir düzeltme ve açıklama yapabilirdik. 😊


Kullanıcı Beğenisi - Temmuz 2021

kullanıcı geri bildirimi

Geri Bildirimler - Temmuz 2021

user feedback

"Siteyi beğendim. Son birkaç günde ya da indirim döneminde yeni indirime girmiş oyunlar ayrıca bir sekmede toplanabilirse çok daha iyi olur diye düşünüyorum."

Yanıtımız: Çok güzel bir eksikliğimizi görmüşsünüz. Hemen dilediğiniz gibi ilgili kategorimizi oluşturduk. ▶️ Müthiş Fırsatlar

geri bildirim

"Faydalı"

Yanıtımız: Teşekkürler. 🙃


geri bildirim 2

"Oyun içi ödemeleri de ekleyin. VP, RP, VBucks..."

Yanıtımız: Şu süreçte bu konu üzerine çeşitli iş birlikleri üzerinde çalışıyoruz. En kısa zamanda haberlerini duyurmak dileğiyle.

geri bildirim

"Düşünce ve uygulama güzel ama bazı eksiklikler var. Örneğin; kendi profilimiz olsa çok iyi olurdu."

Yanıtımız: Güzel düşünceleriniz için çok teşekkürler. Böyle bir talebin olduğunun farkındayız. Sadece gerekli geliştirmeyi yapmak için doğru zamanı bekliyoruz. 😎


"Abi BF4'ü 40 TL diye ucuzken alayım dedim. Oyunun premium sürümü Origin'de 55 TL'ye düşmüş ama sizde 280 TL'ye Steam gözüküyor hala. Size güvenip bir şey alınmaz."

Yanıtımız: Böyle düşünmenize üzüldük. Ancak buradaki sorun, henüz Origin platformunun bünyemize dahil olmamasından kaynaklanıyor. Sizlere daha da fazla alternatif sunmak için çalışmaya devam ediyoruz. Dileriz ileride düşünceleriniz değişir. 


Kullanıcı Beğenisi - Haziran 2021

Haziran feedback

Geri Bildirimler - Haziran 2021

feedback

"Bütçesi kısıtlı olan oyuncular için en doğru sonuçları veren güzel bir site. Umarım daha da güzel olur."

Yanıtımız: Daha da iyi bir kullanıcı deneyimi sunmak için gecemizi gündümüze kattığımızdan hiç şüpheniz olmasın.


kullanıcı geri bildirimi

"Güzel site. uPlay'deki fiyatları da ekleseniz iyi olur. Bazen oradaki store'da da güzel indirimler oluyor."

Yanıtımız: Sizlere fiyat karşılaştırabileceğiniz olabildiğince çok resmi mağaza sunabilmek için çalışmalarımız devam ediyor. Bu alanda daha da hızlanacağız.


kullanıcı geri bildirimi

"Girişiminiz hayırlı olsun. Ben oyun sektörüne uzak kalmış olan biri olarak, fikir edinmek adına MacOS uyumlu oyunları görmek istiyorum. Bu noktada filtreleme/kategori iyi olabilir."

Yanıtımız: Böyle bir ihtiyaç olabileceğini daha önce düşünmüştük ancak henüz üzerine çalışmamıştık. En kısa sürede bu konuda bir adım atacağız.


Kullanıcı feedback

"Oyunlar, resimleri vs. hiçbir şey gözükmüyor."

Yanıtımız: Mesajınızı görür görmez bu durumu gözlemlemeye başladık ancak bizim tarafta herhangi bir probleme rastlamadık. Bu sebeple tarayıcı tabanlı bir sorun olabileceğini düşünüyoruz.


Kullanıcı geri bildirimi

"Çoğu oyunu ucuz bulabiliyorum doğru ama keşke nerede ve ne kadar indirimli olduğunu oyunun sayfasına girmeden görme fırsatımız olsaydı. Bunu da hallederseniz bu site muhteşem ötesi olur."

Yanıtımız: Tasarım ekibimize bu durumu bildirip bu geliştirme üzerine de çalışacağız. Güzel yorumlarınız için çok teşekkürler. 🙃


Kullanıcı Beğenisi - Mayıs 2021

Mayıs2021 feedback

Geri Bildirimler - Mayıs 2021

feedback7

"Şu sağdaki Hotjar butonu çok yer kaplıyor.”

Yanıtımız: Kesinlike haklısınız, bizde rahatsızız fakat daha iyisini bulamadık. Geri bildirimlerinizi almak çok önemli ve bunu çok istiyoruz. Varsa daha iyisi önerirseniz seve seve deneriz.


feedback8

"Ucuz mönitör tavsiyesi veriyorusunuz. Monitör önermiyorsunuz, saçmalık.”

Yanıtımız: Tüm ekip (yaklaşık 10 kişi) en ucuz oyuncu monitörleri sayfasına tekrar baktık ve monitör önerilerimizi hala görebiliyoruz. Ama bilemedik yani, bir de siz bakın isterseniz ucuz oyun avcıları, önerileri görebiliyor musunuz? https://www.enucuzoyun.com/koleksiyon/en-ucuz-oyuncu-monitoru


feedback6

"Minecraft yok olsa iyidir yani güzel yaptınız iş güzel de Minecraft olsa iyimiş.”

Yanıtımız: Şu anda varlığını sürdüren her resmi mağaza ile iş birliği içerisinde değiliz. Zamanla olabildiğince fazla mağazayı ve bu mağazalara özel oyunları Enucuzoyun'a dahil etmek için çalışmaktayız.


feedback2

"Siteyi çok beğendim. Yeni kullanmaya başladım fakat paketler falan da olsa güzel olurmuş. Yakuza Bundle'a bakmak istemiştim ama yoktu.”

Yanıtımız: Şu anda sadece tekil oyunlar, bu oyunların farklı sürümleri ve ek paketleri sitemizde mevcut. İlerleyen günlerde bahsettiğiniz paketleri de eklemek için bir çalışma gerçekleştirebiliriz.


feedback1

"Her şey güzel ama aradığım X oyunu sitede neden yok?" 

Yanıtımız: Aradığınız herhangi bir oyun sitemizde mevcut değilse bu durumu "Geri Bildirim" butonundan tıpkı bu şekilde bildirebilirsiniz. Ancak bazı oyunlar bizim de erişimimiz dışında olduğu için o süreçte siteye dahil edemiyor olabiliriz. 


feedback3

"Ana sayfada bulunan 'Türkiye Ne Oynuyor?' kısmındaki 'Mevcut oyuncu' ve 'Bugünkü Zirve' alanlarında bir terslik var."

Yanıtımız: Bizim de gözümüzden elbette bazı şeyler kaçabiliyor. Geri bildiriminizi gördüğümüz an durumu düzelttik. 🙂


feedback4

"Oyunların Epic Games Store kuponlu indirimlerini de dahil eder misiniz?"

Yanıtımız: Biz oyunların indirim yüzdesine göre oluşan temel fiyatını yansıtmaktayız. İndirim kuponları kullanıcı özelinde farklılaşabilen bir durum olduğu için şu anda böyle bir sistemi entegre etmedik. Ancak sizlere gönderdiğimiz bildirimler ve sosyal medya kanallarımız aracılığıyla bu tarz kuponları kullanmanızı sürekli olarak hatırlatarak bu durumu telafi etmeye çalışıyoruz.


feedback5

"Fufkfjglgkblgkbblbnkvnk"

Yanıtımız: Jahscsjcj bkasldk nsbsdak afsajksnm. ❤️


"Sitenizin teması fazla karanlık."

Yanıtımız: Belki ileride bir Light tema yapabiliriz. Gözlerinizi yormayı hiç istemeyiz. 😋


"Bazı oyunların istatistik bölümleri boş geliyor ve kötü gözüküyor."

Yanıtımız: Sizin geri bildiriminiz ardına hemen bu konuyu çözüme kavuşturduk. Artık herhangi bir istatistik bilgisine sahip olmayan oyunlarda bu sekme görünmemekte.