Sadece RESMİ sitelerin oyun fiyatlarını karşılaştırır
Kategoriler

Öneriler

Propnight
32,00
den başlayan fiyatlarla
Journey
19,00
den başlayan fiyatlarla
Dead by Daylight
Ücretsiz

Kullanıcı Geri Bildirimleri

Enucuzoyun.com olarak tüm kullanıcılarımızın fikirlerini ve önerilerini önemsiyoruz. Enucuzoyun'u sizlerin de yorumlarıyla şekillendirdiğimizi göstermek adına sizden gelen tüm geri bildirimleri burada topluyor ve yanıtımızı veriyoruz.

Kullanıcı Beğenisi - Kasım 2021

user feedback kasım21

Geri Bildirimler - Kasım 2021

feedback1 kasım

"Fiyatı ne kadar acaba?" - Bahsedilen İçerik: En Ucuz Oyun Telefonu 

Yanıtımız: İçerikte bahsedilen telefon modelleri, konfigürasyonları göz önünde bulundurularak tamamen öneri amacıyla listelenmiştir, herhangi bir satış söz konusu değildir. Güncel fiyatlar için ilgili markaların resmi satış noktalarını kontrol edebilirsiniz.


feedback6 kasım

"En ucuz diyorsunuz, Steam'deki parasıyla aynı."

Yanıtımız: Enucuzoyun, resmi mağazalardaki oyun fiyatlarını karşılaştırarak en uygun fiyatlı mağazayı kullanıcıya sunmayı hedefler. Eğer aradığınız oyunun en düşük fiyatı Steam tarafından sağlanıyorsa, size Steam fiyatını öneririz.


feedback2 kasım

"O kadar güzel kodlanmış ki inanır mısınız bazen kaynak kodlarını açıp izliyorum."

Yanıtımız: İnanır mısınız, yalnız değilsiniz. Biz de açıp açıp izliyoruz :) Şaka bir yana, Enucuzoyun olarak kullanıcıya kolay, hızlı ve modern bir deneyim sağlamak için uğraşıyoruz ve gelişmeye devam ediyoruz. Özverimizin farkına varıp takdir ettiğiniz için teşekkür ederiz. 🤍


feedback5 kasım

"Sonuç alamadım." - Bahsedilen İçerik: Valorant FPS Arttırma Yöntemleri

Yanıtımız: Bu yazıda sunduğumuz önerilerin hepsi, sisteminizin oyun için istenilen gereksinimleri karşıladığı varsayılarak üretilmiştir. Bu yöntemlerin hiçbiri işe yaramıyorsa; bileşen bazında bir eksiğiniz veya teknik bir probleminiz olabilir. Bu noktada en doğru çözüme, bir uzman yardımıyla sisteminizi kontrol ettirerek ulaşabilirsiniz.


feedback4 kasım

"Euro cinsinden satılan oyunu TL olarak gösteriyorsunuz, 60 TL diye giriyorsun 720 TL oluyor." 

Yanıtımız: Bu sıkıntıyı yaşadığınız için üzgünüz. Partnerlerimizin döviz cinsinden fiyat sistemlerinden kaynaklanan bu sorunu kısa süre içinde fark ederek çözümledik. Bundan sonra kullanıcıların böyle bir sorun yaşamaması için de gerekli aksiyonlar alındı. Enucuzoyun kullanıcısının gözünden hiçbir şey kaçmıyor. :) Geri bildirim için teşekkür ederiz. 


Kullanıcı Beğenisi - Ekim 2021

kullanıcı geri bildirimleri

Geri Bildirimler - Ekim 2021

kullanıcı geri bildirimi

"PS veya XBox Store da eklenmeli."

Yanıtımız: Enucuzoyun bünyesinde daha fazla platform ve daha fazla resmi mağaza sunabilmek adına yaptığımız çalışmalarımız sürüyor. En kısa sürede bunları sizlerle de paylaşmak dileğiyle!


geri bildirim

"Bedava olsun fiyatı." - Bahsedilen oyun: Secret Neighbor: Hello Neighbor Multiplayer

Yanıtımız: Her oyunun bedava olduğunu göstermeyi bizden çok kimse isteyemez. Ama sık sık çekilişler veya etkinlikler yaparak bu boşluğu doldurmaya çalışıyoruz. Çekiliş sayfamızı takibe alın! 


Kullanıcı Beğenisi - Eylül 2021

overall feedback

Geri Bildirimler - Eylül 2021

feedback

"Açıkçası Lenovo'nun AMD işlemcili PC'si olduğunu bilmiyordum, teşekkürler. Not: Bir de başta burayı satış sitesi sanmıştım, acayip hoşuma gitti. Elinize sağlık."

Yanıtımız: Hem birlikte çalıştığımız partnerlerimiz hem de platformumuz konusundaki güzel düşüncelerine çok sevindik. Kullanıcılarımız ile birlikte daha da iyi ve oyuncu dostu bir platform olmaya doğru emin adımlarla ilerlediğimizden emin olabilirsiniz.


feedback

"Yorumum ve kullanıcı adım isteğim dışında kullanılmış."

Yanıtımız: Biz, oyun sayfalarımızın altında bulunan "Yorumlar" sekmesini Steam altyapısından sağlamaktayız. Kullanıcılarımız Steam üzerinde "Herkese açık" bir şekilde herhangi bir oyuna yorum yaptığında, Steam de bu bilgiyi erişilebilir hale getirmektedir. Kullanıcının Steam profili gizli tutulsa dahi; yorum "Herkese açık" nitelikte olduğu için biz bu bilgileri kullanabilmekteyiz. Kullanıcıların isteği dışında yaptığımız herhangi bir durum mevcut değildir.

Daha fazla bilgi için Steam Gizlilik Sözleşmesi'ndeki madde 3.3'ü inceleyebilirsiniz.


geri bildirim

"Üye olup istediğimiz oyunları listemize ekleyip, indirim geldiğinde bildirim alamadıktan sonra tüm bu uğraşın amacı nedir anlamadım. Her kullanıcının beklediği oyun farklıdır. Listeleme ve bildirim özelliği eklerseniz çok yararlı olacak. Lakin şu haliyle hiç kullanışlı değil."

Yanıtımız: Şu anda Enucuzoyun üzerinden istediğiniz oyun için fiyat bildirimi açabilir ve oyunun fiyatı düştüğünde otomatik şekilde bildirim alabilirsiniz. Fiyat bildirimi açtığınız tüm oyunları bir istek listesinde görme özelliği ise şu anda mobil uygulamamızda mevcuttur. Yakında tüm platformlardan da erişilebilir hale gelecektir.


feedback

Dark souls 3 nereden ucuz alabilirim diye bakıyordum ve indirime girdiği zamanları gördüm ve pek de indirimleri takip eden birisi değildim ama enucuzoyun beni kurtardı o konuda."

Yanıtımız: Bunu duymak bizi çok mutlu etti. 💜 Önümüzdeki günlerde daha fazla yeni özellik ve daha ucuz oyunlar ile sizleri kucaklayacağız.


feedback

"En sevdiğim anime karekterinin animasyonu olması beni mutlu etti. Teşekkür ederim.”

Yanıtımız: Burada nasıl bir katkımızın dokunduğunu tam olarak anlayamamış olsak da mutlu olman bizi de çok mutlu etti. 💜


Kullanıcı Beğenisi - Ağustos 2021

feedback result

Geri Bildirimler - Ağustos 2021

feedback

"Merhaba, ben sitenizi beğendim ancak size bir öneri yapmak istiyorum. Origin, uPlay ve Rockstar Social Club'ı eklemelisiniz bence sitenize. Sonuçta onlar da oyunların resmi satıcıları. Çoğu kişi daha ucuz olduğu için oradan satın almayı tercih edebilir. Ayrıca bir diğer önerim süreli olarak sınırlı olan oyunlara ana sayfanızda yer vermelisiniz. Ha çok büyük değil ancak yine de cafcaflı olsun ki insanların haberi olsun. Ayrıca Kinguin,  G2A, Oynasana, Playstore.com, Durmaplay gibi satıcıların sitesine de yer vermelisiniz çoğu zaman onlar da ucuza Steam key satıyorlar. Umarım dikkate alırsınız, saygılar."

Yanıtımız: Güzel düşünceleriniz ve önerileriniz için çok teşekkür ederiz. Oyun geliştiren stüdyoların kendilerine ait olan platformları ekleme planımız halihazırda mevcut. Ancak size sunduğumuz mağazaların sadece ve sadece resmi nitelikte olmasına çok büyük özen gösterdiğimiz için bu bahsi geçen diğer mağazaların bir çoğunu şu süreçte ekleyemeyiz. Bu noktada kullanıcı güvenliğini en büyük önceliğimiz haline getiriyoruz ve sizlerin de bu konuda anlayışlı olmasını umuyoruz.


user feedback

“Ayrıca Rage 2 oyunu ile bir sorun bildirmek istedim. En düşük fiyat olarak 8 lira gösteriyor ama tıkladığım zaman Rage 1 adlı oyuna yönlendiriyor beni.”

Yanıtımız: Sorunu bildirdiğiniz an üründeki problemi düzelttik. Geri bildiriminiz için çok teşekkürler.


kullanıcı geri bildirimi

"Site tasarımınız falan güzel, ilgi çekici. Beğendim elinize sağlık."

Yanıtımız: Böyle güzel yorumları okumak bizi çok mutlu ediyor. Teşekkürler. 🙃


user feedback

Ciddi misiniz God of War Nerede?

Yanıtımız: "En Fantastik Hikayeli Oyunlar" koleksiyonumuzu oluştururken sadece PC oyunlarını baz aldığımız için God of War eklemedik. Ama Kratos abimizi sevmiyoruz zannetmeyin. 


user feedback

"Oyun indirmiyor."

Yanıtımız: Enucuzoyun.com herhangi bir oyun indirme platformu değildir. Oyun indirmemesi normaldir. 😇


kullanıcı geri bildirimi

"Yanlış içerik"

Yanıtımız: Hangi yaklaşıma göre veya neye/kime göre yanlış olduğunu da açıklasaydınız, bir düzeltme ve açıklama yapabilirdik. 😊


Kullanıcı Beğenisi - Temmuz 2021

kullanıcı geri bildirimi

Geri Bildirimler - Temmuz 2021

user feedback

"Siteyi beğendim. Son birkaç günde ya da indirim döneminde yeni indirime girmiş oyunlar ayrıca bir sekmede toplanabilirse çok daha iyi olur diye düşünüyorum."

Yanıtımız: Çok güzel bir eksikliğimizi görmüşsünüz. Hemen dilediğiniz gibi ilgili kategorimizi oluşturduk. ▶️ Müthiş Fırsatlar

geri bildirim

"Faydalı"

Yanıtımız: Teşekkürler. 🙃


geri bildirim 2

"Oyun içi ödemeleri de ekleyin. VP, RP, VBucks..."

Yanıtımız: Şu süreçte bu konu üzerine çeşitli iş birlikleri üzerinde çalışıyoruz. En kısa zamanda haberlerini duyurmak dileğiyle.

geri bildirim

"Düşünce ve uygulama güzel ama bazı eksiklikler var. Örneğin; kendi profilimiz olsa çok iyi olurdu."

Yanıtımız: Güzel düşünceleriniz için çok teşekkürler. Böyle bir talebin olduğunun farkındayız. Sadece gerekli geliştirmeyi yapmak için doğru zamanı bekliyoruz. 😎


"Abi BF4'ü 40 TL diye ucuzken alayım dedim. Oyunun premium sürümü Origin'de 55 TL'ye düşmüş ama sizde 280 TL'ye Steam gözüküyor hala. Size güvenip bir şey alınmaz."

Yanıtımız: Böyle düşünmenize üzüldük. Ancak buradaki sorun, henüz Origin platformunun bünyemize dahil olmamasından kaynaklanıyor. Sizlere daha da fazla alternatif sunmak için çalışmaya devam ediyoruz. Dileriz ileride düşünceleriniz değişir. 


Kullanıcı Beğenisi - Haziran 2021

Haziran feedback

Geri Bildirimler - Haziran 2021

feedback

"Bütçesi kısıtlı olan oyuncular için en doğru sonuçları veren güzel bir site. Umarım daha da güzel olur."

Yanıtımız: Daha da iyi bir kullanıcı deneyimi sunmak için gecemizi gündümüze kattığımızdan hiç şüpheniz olmasın.


kullanıcı geri bildirimi

"Güzel site. uPlay'deki fiyatları da ekleseniz iyi olur. Bazen oradaki store'da da güzel indirimler oluyor."

Yanıtımız: Sizlere fiyat karşılaştırabileceğiniz olabildiğince çok resmi mağaza sunabilmek için çalışmalarımız devam ediyor. Bu alanda daha da hızlanacağız.


kullanıcı geri bildirimi

"Girişiminiz hayırlı olsun. Ben oyun sektörüne uzak kalmış olan biri olarak, fikir edinmek adına MacOS uyumlu oyunları görmek istiyorum. Bu noktada filtreleme/kategori iyi olabilir."

Yanıtımız: Böyle bir ihtiyaç olabileceğini daha önce düşünmüştük ancak henüz üzerine çalışmamıştık. En kısa sürede bu konuda bir adım atacağız.


Kullanıcı feedback

"Oyunlar, resimleri vs. hiçbir şey gözükmüyor."

Yanıtımız: Mesajınızı görür görmez bu durumu gözlemlemeye başladık ancak bizim tarafta herhangi bir probleme rastlamadık. Bu sebeple tarayıcı tabanlı bir sorun olabileceğini düşünüyoruz.


Kullanıcı geri bildirimi

"Çoğu oyunu ucuz bulabiliyorum doğru ama keşke nerede ve ne kadar indirimli olduğunu oyunun sayfasına girmeden görme fırsatımız olsaydı. Bunu da hallederseniz bu site muhteşem ötesi olur."

Yanıtımız: Tasarım ekibimize bu durumu bildirip bu geliştirme üzerine de çalışacağız. Güzel yorumlarınız için çok teşekkürler. 🙃


Kullanıcı Beğenisi - Mayıs 2021

Mayıs2021 feedback

Geri Bildirimler - Mayıs 2021

feedback7

"Şu sağdaki Hotjar butonu çok yer kaplıyor.”

Yanıtımız: Kesinlike haklısınız, bizde rahatsızız fakat daha iyisini bulamadık. Geri bildirimlerinizi almak çok önemli ve bunu çok istiyoruz. Varsa daha iyisi önerirseniz seve seve deneriz.


feedback8

"Ucuz mönitör tavsiyesi veriyorusunuz. Monitör önermiyorsunuz, saçmalık.”

Yanıtımız: Tüm ekip (yaklaşık 10 kişi) en ucuz oyuncu monitörleri sayfasına tekrar baktık ve monitör önerilerimizi hala görebiliyoruz. Ama bilemedik yani, bir de siz bakın isterseniz ucuz oyun avcıları, önerileri görebiliyor musunuz? https://www.enucuzoyun.com/koleksiyon/en-ucuz-oyuncu-monitoru


feedback6

"Minecraft yok olsa iyidir yani güzel yaptınız iş güzel de Minecraft olsa iyimiş.”

Yanıtımız: Şu anda varlığını sürdüren her resmi mağaza ile iş birliği içerisinde değiliz. Zamanla olabildiğince fazla mağazayı ve bu mağazalara özel oyunları Enucuzoyun'a dahil etmek için çalışmaktayız.


feedback2

"Siteyi çok beğendim. Yeni kullanmaya başladım fakat paketler falan da olsa güzel olurmuş. Yakuza Bundle'a bakmak istemiştim ama yoktu.”

Yanıtımız: Şu anda sadece tekil oyunlar, bu oyunların farklı sürümleri ve ek paketleri sitemizde mevcut. İlerleyen günlerde bahsettiğiniz paketleri de eklemek için bir çalışma gerçekleştirebiliriz.


feedback1

"Her şey güzel ama aradığım X oyunu sitede neden yok?" 

Yanıtımız: Aradığınız herhangi bir oyun sitemizde mevcut değilse bu durumu "Geri Bildirim" butonundan tıpkı bu şekilde bildirebilirsiniz. Ancak bazı oyunlar bizim de erişimimiz dışında olduğu için o süreçte siteye dahil edemiyor olabiliriz. 


feedback3

"Ana sayfada bulunan 'Türkiye Ne Oynuyor?' kısmındaki 'Mevcut oyuncu' ve 'Bugünkü Zirve' alanlarında bir terslik var."

Yanıtımız: Bizim de gözümüzden elbette bazı şeyler kaçabiliyor. Geri bildiriminizi gördüğümüz an durumu düzelttik. 🙂


feedback4

"Oyunların Epic Games Store kuponlu indirimlerini de dahil eder misiniz?"

Yanıtımız: Biz oyunların indirim yüzdesine göre oluşan temel fiyatını yansıtmaktayız. İndirim kuponları kullanıcı özelinde farklılaşabilen bir durum olduğu için şu anda böyle bir sistemi entegre etmedik. Ancak sizlere gönderdiğimiz bildirimler ve sosyal medya kanallarımız aracılığıyla bu tarz kuponları kullanmanızı sürekli olarak hatırlatarak bu durumu telafi etmeye çalışıyoruz.


feedback5

"Fufkfjglgkblgkbblbnkvnk"

Yanıtımız: Jahscsjcj bkasldk nsbsdak afsajksnm. ❤️


"Sitenizin teması fazla karanlık."

Yanıtımız: Belki ileride bir Light tema yapabiliriz. Gözlerinizi yormayı hiç istemeyiz. 😋


"Bazı oyunların istatistik bölümleri boş geliyor ve kötü gözüküyor."

Yanıtımız: Sizin geri bildiriminiz ardına hemen bu konuyu çözüme kavuşturduk. Artık herhangi bir istatistik bilgisine sahip olmayan oyunlarda bu sekme görünmemekte.