Sadece RESMİ sitelerin oyun fiyatlarını karşılaştırır
Kategoriler

Öneriler

Resident Evil Village
269,00
den başlayan fiyatlarla
Battlefield™ 2042
419,99
den başlayan fiyatlarla
Hunt: Showdown
109,00
den başlayan fiyatlarla

Kullanıcı Geri Bildirimleri

Enucuzoyun.com olarak tüm kullanıcılarımızın fikirlerini ve önerilerini önemsiyoruz. Enucuzoyun'u sizlerin de yorumlarıyla şekillendirdiğimizi göstermek adına sizden gelen tüm geri bildirimleri burada topluyor ve kendi yanıtımızı veriyoruz.

Kullanıcı Beğenisi - Mayıs 2021

Mayıs2021 feedback

Geri Bildirimler - Mayıs 2021

feedback7

"Şu sağdaki Hotjar butonu çok yer kaplıyor.”

Yanıtımız: Kesinlike haklısınız, bizde rahatsızız fakat daha iyisini bulamadık. Geri bildirimlerinizi almak çok önemli ve bunu çok istiyoruz. Varsa daha iyisi önerirseniz seve seve deneriz.


feedback8

"Ucuz mönitör tavsiyesi veriyorusunuz. Monitör önermiyorsunuz, saçmalık.”

Yanıtımız: Tüm ekip (yaklaşık 10 kişi) en ucuz oyuncu monitörleri sayfasına tekrar baktık ve monitör önerilerimizi hala görebiliyoruz. Ama bilemedik yani, bir de siz bakın isterseniz ucuz oyun avcıları, önerileri görebiliyor musunuz? https://www.enucuzoyun.com/koleksiyon/en-ucuz-oyuncu-monitoru


feedback6

"Minecraft yok olsa iyidir yani güzel yaptınız iş güzel de Minecraft olsa iyimiş.”

Yanıtımız: Şu anda varlığını sürdüren her resmi mağaza ile iş birliği içerisinde değiliz. Zamanla olabildiğince fazla mağazayı ve bu mağazalara özel oyunları Enucuzoyun'a dahil etmek için çalışmaktayız.


feedback2

"Siteyi çok beğendim. Yeni kullanmaya başladım fakat paketler falan da olsa güzel olurmuş. Yakuza Bundle'a bakmak istemiştim ama yoktu.”

Yanıtımız: Şu anda sadece tekil oyunlar, bu oyunların farklı sürümleri ve ek paketleri sitemizde mevcut. İlerleyen günlerde bahsettiğiniz paketleri de eklemek için bir çalışma gerçekleştirebiliriz.


feedback1

"Her şey güzel ama aradığım X oyunu sitede neden yok?" 

Yanıtımız: Aradığınız herhangi bir oyun sitemizde mevcut değilse bu durumu "Geri Bildirim" butonundan tıpkı bu şekilde bildirebilirsiniz. Ancak bazı oyunlar bizim de erişimimiz dışında olduğu için o süreçte siteye dahil edemiyor olabiliriz. 


feedback3

"Ana sayfada bulunan 'Türkiye Ne Oynuyor?' kısmındaki 'Mevcut oyuncu' ve 'Bugünkü Zirve' alanlarında bir terslik var."

Yanıtımız: Bizim de gözümüzden elbette bazı şeyler kaçabiliyor. Geri bildiriminizi gördüğümüz an durumu düzelttik. 🙂


feedback4

"Oyunların Epic Games Store kuponlu indirimlerini de dahil eder misiniz?"

Yanıtımız: Biz oyunların indirim yüzdesine göre oluşan temel fiyatını yansıtmaktayız. İndirim kuponları kullanıcı özelinde farklılaşabilen bir durum olduğu için şu anda böyle bir sistemi entegre etmedik. Ancak sizlere gönderdiğimiz bildirimler ve sosyal medya kanallarımız aracılığıyla bu tarz kuponları kullanmanızı sürekli olarak hatırlatarak bu durumu telafi etmeye çalışıyoruz.


feedback5

"Fufkfjglgkblgkbblbnkvnk"

Yanıtımız: Jahscsjcj bkasldk nsbsdak afsajksnm. ❤️


"Sitenizin teması fazla karanlık."

Yanıtımız: Belki ileride bir Light tema yapabiliriz. Gözlerinizi yormayı hiç istemeyiz. 😋


"Bazı oyunların istatistik bölümleri boş geliyor ve kötü gözüküyor."

Yanıtımız: Sizin geri bildiriminiz ardına hemen bu konuyu çözüme kavuşturduk. Artık herhangi bir istatistik bilgisine sahip olmayan oyunlarda bu sekme görünmemekte.