Sadece RESMİ sitelerin oyun fiyatlarını karşılaştırır
Kategoriler

Öneriler

Lethal Company
187,16
den başlayan fiyatlarla
Palworld
436,06
den başlayan fiyatlarla
Prison Architect 2
775,47
den başlayan fiyatlarla

DISCORD

Enucuzoyun Discord Botu

Discord sunucunuza şenlik getirecek Enucuzoyun botu ile mucizeler oluşturmaya hazır mıyız? Birbirinden farklı özellikleri bir araya getirip oyuncular için en iyi botu oluşturma yolunda kararlı adımlarla yürüyoruz.

Tüm komutları görmek için: !yardim veya /yardim yazabilirsiniz. Herhangi bir sorun veya öneri için [email protected] email adresinden bizimle iletişime geçebilirsiniz.

SUNUCUYA EKLE

Kendi Sunucun Yoksa, Bize Katıl!

Enucuzoyun Discord sunucusuna gelerek hem birbirinden efsane oyuncularla tanışabilir, oyun oynayabilir hem de Discord botunun bütün fonksiyonlarını kullanabilirsin. 

SUNUCUYA KATIL

Fiyat Karşılaştırma

Artık istediğiniz oyunun en ucuz fiyatını kendi Discord sunucunuza altın tepside getiriyoruz. 

enucuzoyun discord

Enucuzoyun Discord Botu sayesinde /fiyat veya !fiyat komutlarını kullanarak dilediğiniz oyunun fiyatlarını sorgulayabilir ve en ucuz sonuca anında yönlenebilirsiniz.

Örnek:

  • /fiyat Grand Theft Auto V

veya

  • !fiyat Grand Theft Auto V

discord bot

Komutu yazdıktan hemen sonra Enucuzoyun Bot size en uygun fiyatları sıralar. Fiyatlara tıkladığınızda ise ilgili sayfaya yönlenirsiniz ve oyun ile ilgili detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz.

Fiyat Takibi ve Fiyat Bildirimi

İstediğiniz oyunun fiyatı size uymadıysa sadece bir komut ile fiyat bildirimi özelliğini aktif hale getirebilirsiniz. Oyunun fiyatı düştüğünde Discord sunucunuza haber uçururuz. 

enucuzoyun discord

/takip veya !takip komutlarını kullanarak istediğiniz oyuna fiyat bildirimi açabilir ve takibini yapabilirsiniz.

enucuzoyun bot

Örnek:

  • /takip Grand Theft Auto V

veya

  • !takip Grand Theft Auto V

Sonrasında ise tek yapmanız gereken GTA 5'in fiyatının düşmesini beklemek. Fiyat düştüğü an sunucunuza haberi uçuruyoruz.

Listem

Fiyat bildirimi için takip ettiğin oyunların listesini görebilir veya listenden oyun silebilirsiniz. 

Örnek: !listem veya /listem

Fırsatlar

En iyi oyun indirimlerini toplu olarak görmek isterseniz /firsatlar veya !firsatlar komutu çok işinizi görecektir. (Türkçe karakter kullanmadan)

en ucuz oyun

Bu listede tüm fırsatları hızlı bir şekilde kontrol edip gözünüze çarpan oyunun detaylarını hızlıca inceleyebilir ve ilgili mağazaya yönlenebilirsiniz.

ucuz oyun botu

Rastgele Oyun Önerisi

Hangi oyunu istediğinizi bilmiyor musun? İstediğiniz oyun türünü ve bütçeni söyle, sana en uygun oyun önerilerini rastgele verelim.

enucuzoyun discord

/rastgele veya !rastgele komutlarını kullanarak harcamak istediğiniz minimum ve maksimum tutarı gir, o aralıktaki en popüler oyunları size listeleyelim. Eğer daha spesifik olsun istersen kategori de söyleyebilirsiniz. Sadece ilgili kategori ve fiyat aralığında oyun önerisi yapalım!

Örnek:

  • /rastgele min: 5 max: 50 ➡️ Bu komut ile bot size minimum 5 TL ve maksimum 50 TL aralığında rastgele oyun önerecektir.

enucuzoyun.com bot

Arama

Herhangi bir oyunu veya oyun serisini aratıp fiyatlarını mı öğrenmek istiyorsunuz? /ara veya !ara komutlarını kullanarak bunu kolaylıkla yapabilirsiniz.

enucuzoyun bot

Aramayı gerçekleştirdikten sonra ise botun size vereceği listeden istediğiniz oyunun en ucuz fiyatlarını görebilir, listenin hemen altında yer alan rakamlara tıklayarak da ilgili oyunun detaylarını görebilirsiniz.

en ucuz oyun discord

Enucuzoyun Discord Botunu sunucunuza davet etmek mi istiyorsunuz?

SUNUCUYA EKLE