Sadece RESMİ sitelerin oyun fiyatlarını karşılaştırır
Kategoriler

Öneriler

Lethal Company
187,16
den başlayan fiyatlarla
Palworld
436,06
den başlayan fiyatlarla
Prison Architect 2
775,47
den başlayan fiyatlarla
Resident Evil 4 Remake Karakterleri

Resident Evil 4 Remake Karakterleri

Resident Evil 4, 2005 yılında Nintendo GameCube için piyasaya sürülen klasik bir hayatta kalma korku oyunudur. Kırsal bir İspanyol köyündeki gizemli bir tarikatı araştırmak üzere gönderilen özel bir ajan olan Leon S. Kennedy'yi konu alır.

Oyun, gizemli tarikat liderinden zombi benzeri köylülere kadar unutulmaz karakterlerle dolu ve her biri oyunun korku ve gerilim dolu atmosferine katkıda bulunuyor. Bu içeriğimizde, Resident Evil 4'ün ana karakterlerine ve onları benzersiz kılan özelliklerine daha yakından bakacağız.

Resident Evil 4 Remake Ana Karakterleri

Resident Evil 4
Resident Evil 4
970,55
den başlayan fiyatlarla

Leon S. Kennedy

Leon, oyunun ana kahramanı ve gizemli bir tarikatı araştırmak için kırsal bir İspanyol köyüne gönderilen özel bir ajandır. Görevi, Başkan'ın kızı Ashley'i kurtarmak ve tarikatın faaliyetlerine bir son vermektir. Ashley'i kurtarmak ve görevini tamamlamak için ne gerekiyorsa yapmaya istekli, cesur ve kararlı bir karakter olarak karşımıza çıkar. Genellikle ciddi ve metanetlidir, ancak bazen esprili olabilir. Beyaz uzun kollu bir gömlek, siyah deri bir ceket ve siyah pantolon ile hafızalara kazınır. 

resident evil 4 remake ana karakterler

Dr. Salvador

Dr. Salvador, oyunun ana düşmanlarından biri ve tarikatın lideridir. Köylüler üzerinde deneyler yaparak onları zombi benzeri yaratıklara dönüştüren çılgın bir bilim adamıdır. Zalim ve acımasız bir karakterdir ve istediğini elde etmek için her şeyi göze alacak kadar gözü karadır. Karakteri beyaz bir laboratuvar önlüğü, bir çift gözlük ve kahverengi bir eşarp ile görebileceğiniz gibi sizi şaşırtacak farklı bir formda da karşınıza çıkacak. 

resident evil 4 karakterleri

Ashley Graham

Ashley, Başkan'ın kızı ve Leon'un görevinin ana hedefidir. Tarikat tarafından kaçırılmış ve köyde esir tutulmakta olan nazik ve tatlı bir gençtir. Becerikli ve cesurdur, hayatta kalmak ve tarikattan kaçmak için ne gerekiyorsa yapmaya dünden razıdır. Beyaz saçları ve Remake sürümünde seviye atlayan grafikleri ile gönlümüze taht kurmuştur.

resident evil 4 ana karakter

Jack Krauser

Jack, Leon'un eski bir meslektaşı ve özel ajandır. Tarikatla çalışan ve Ashley'i yakalamakla görevlendirilen gizemli bir karakterdir. Tehlikeli ve acımasız bir dövüşçü olmasıyla tanınır ve karşı karşıya geldiğinizde gözünüzün yaşına bakmaz. Siyah deri bir ceket, kırmızı bir bandana ve bir çift güneş gözlüğü ile tanınır. 

resident evil 4 remake karakterleri

Albert Wesker

Bir biyoterörist olan Albert Wesker, perde arkasında bir Plaga paraziti bulmaya çalışıyor. Sonunda, Ada Wong ile birlikte çalıştığı ortaya çıkıyor. Separate Ways kampanyasında odak karakter olurken kendine has özellikleri aynı kalır: koyu güneş gözlükleri, klasik bir sarı saç modeli ve sert mizacı. 

Görüldüğü üzere, Resident Evil 4 her biri kendi benzersiz kişiliğine ve görünümüne sahip pek çok çeşitli karakter içeriyor. Heyecan verici hikayesi ve unutulmaz karakterleriyle Resident Evil 4, unutulmaz bir korku deneyimi sunuyor.