Sadece RESMİ sitelerin oyun fiyatlarını karşılaştırır
Kategoriler

Öneriler

Lethal Company
191,32
den başlayan fiyatlarla
Palworld
495,31
den başlayan fiyatlarla
Prison Architect 2
792,69
den başlayan fiyatlarla
En İyi Fortnite Karakterleri ve Kostümleri

En İyi Fortnite Karakterleri ve Kostümleri

Fortnite çeşitli anime, dizi, oyun ve film karakterlerinin görünüşlerini oyun içinde kullanmanızı sağlayan bir kostüm özelliğine sahiptir.

Bu kostümler oyunculara herhangi bir buff (ekstra güç) sağlamasa da kozmetik olarak eğlenmenizi ve oyundan daha fazla keyif almanızı sağlayabilir. Eğer tutkulu bir Fortnite oyuncusu iseniz sizin için 2023’te kullanabileceğiniz en iyi kostümleri listeledik!

All Might

Eğer My Hero Academia (Boku no Hero Academia) adlı animeyi izlediyseniz ve hâlâ takip ediyorsanız o evrenin en güçlü karakterinin All Might olduğunu biliyorsunuzdur. Fortnite’ın en yeni karakterlerinden biri olan All Might ile My Hero Academia hayranlığınızı yaşayabilirsiniz. Şahsen All Might kostümü benim yeni favori kostümlerimden biri oldu.

All Might karakteri anime tarzı çizim ve grafiklerle oyuna eklendiği için klasik kostümlerden ve karakterlerden sıkılan oyuncular için de bir alternatif oldu. Eğer farklı tarzda bir karakterle oynamak istiyorsanız All Might sizin için tasarlanmış.

fortnite en iyi skinler

Spider-Gwen

Eğer beyazlar içindeki örümcek güçlerine sahip Spider-Gwen’i seviyorsanız bu karakter sizin için tasarlanmış demektir. Spider-Gwen karakteri çeşitli kozmetik özelleştirmelere sahiptir. İsterseniz kostümün kafa kısmını kullanabilirsiniz, isterseniz Gwen’in sarı saçlarını kullanabilirsiniz. Spider- Gwen’in beyaz kostüme sahip olduğu için rakipleriniz sizi daha kolay fark edebilir ama gülü seven dikenine katlanır...

fortnite en iyi kostümler

Travis Scott

Oyunun en popüler kostümlerinden biri olan Travis Scott genellikle oyunu try hard modda oynayan oyuncular tarafından kullanılmaktadır. Eğer oyunda amacınız rakiplerinize karşı üstünlük kurmak ve onları öldürmekse bu kostümü kullanmayı düşünebilirsiniz. Bugüne kadar ne kadar Travis Scott kullanan oyuncuyla karşılaştıysam her zaman öldüm. Bu kostümü kullanan oyuncuların çoğunun oyunu iyi oynadığını söyleyebilirim.

Surf Witch

1200 V-Bucks’a satılan Surf Witch karakteri oyundaki en güzel kostümlerden biridir. Ayrıca bu kostüm Surf Demon adında farklı bir varyasyona da sahiptir. Kişisel tercihim Surf Demon olsa da Surf Witch hayranları da çoktur. Oyuncu topluluğunda Surf Witch kullanan oyuncular kazanmak için oynar gibi bir algı olsa da benim gibi oyunu sadece eğlenmek için oynayan oyuncular da bu kostümü tercih edebilir.

fortnite en iyi karakterler

Midas

Sezon 2’nin Chapter 2’sinden beri popüler olan karakterlerden biri de Midas’tır. Midas eski oyuncuların en sık kullandığı karakterlerden biridir. O altın kaplama gibi çeşitli kişiselleştirilebilir kozmetiklere sahiptir.

Fortnite
Fortnite

Glitch

Eğer cyborg temasına sahip karakterleri seviyorsanız Glitch karakteri sizin için tasarlanmış demektir. Deus Ex’ten beri robotik uzuvlara ve teknolojik organlara ilgi duymaya başlayan oyuncular için Glitch kostümü harika bir tasarıma sahiptir. Siyah, mor ve altın renklerini seven bir oyuncuysanız ve cyberpunk temasına ilginiz varsa Glitch kostümü sizin için tasarlanmış demektir.

Lara Croft

Oyun dünyasının en eski kadın protagonistlerinden biri olan Lara Croft’a Fortnite’da da erişebilmek harika bir fırsat. Eğer Lara Croft hayranıysanız ve Lara Croft’un sıfırdan başlayarak tüm düşmanlarını öldürmesi temasını seviyorsanız onun Fortnite için ne kadar uygun bir karakter olduğunu anlamışsınızdır. Lara Croft da Fortnite’daki gibi sıfırdan loot yaparak güçlenir ve adadaki tüm düşmanlarını temizler.

Black Widow

Marvel hayranıysanız Black Widow’u tanımama ihtimaliniz yok demektir. Black Widow Marvel evreninin en ayağı yere sağlam basan kadın karakterlerinden biridir. Bu karakteri Fortnite maceranızda kullanmak mümkündür.

fortnite en güçlü skin

John Wick

John Wick’i kim sevmez ki? Son çıkan filminde başına kötü kötü şeyler gelse de John Wick sağlam duruşu ve duygusal kişiliğiyle hepimizin kalbinde yer edinmiş bir karakterdir. Eğer John Wick’i seviyorsanız bu karakteri Fortnite’da da kullanabilirsiniz.

Bonus: Resident Evil Karakterleri

Resident Evil serisi oyun dünyasını şekillendiren devrimsel özelliklere sahip oyunları ile korku janrasını domine eden bir oyundur. Resident Evil serisinin ikonik karakterleri olan Leon, Chris ve Jill’i Fortnite’da kullanabilirsiniz.