Sadece RESMİ sitelerin oyun fiyatlarını karşılaştırır
Kategoriler

Öneriler

Marvel's Spider-Man: Miles Morales
334,33
den başlayan fiyatlarla
Football Manager 2023
699,00
den başlayan fiyatlarla
Victoria 3
209,16
den başlayan fiyatlarla

Gizlilik Politikası

www.enucuzoyun.com alan adı web sitesinin (kısaca “Site” olarak anılacaktır) tüm hakları En Ucuz Oyun ve Yazılım A.Ş.’ne (kısaca “Enucuzoyun” olarak anılacaktır) aittir. Enucuzoyun, Site üzerinden kullanıcılar tarafından kendisine elektronik ortamda iletilen kişisel bilgileri, üyeleri ve kullanıcıları ile yaptığı sözleşmeler ile belirlenen amaçlar ve kapsam dışında üçüncü kişilere açıklamayacaktır.

Enucuzoyun, gerektiğinde kullanıcıların IP adreslerini tespit etmekte ve bunu kullanmaktadır. IP adresleri, kullanıcıları genel bir şekilde tanımlamak ve kapsamlı demografik bilgi toplamak amacıyla da kullanılabilir.

Üyelik formlarının doldurulması suretiyle oluşan kullanıcı bilgileri Enucuzoyun tarafından saklanmamaktadır. Üye olunması için kullanıcılar kendi rızaları ile giriş yaptıkları üçüncü parti yazılımlar (Google, Steam, Twitch gibi) üzerinden Enucuzoyun'a üye olmaktadır. Enucuzoyun, sadece kullanıcıların kendi yetkilendirdikleri ve paylaştıkları üyelik bilgilerine erişmektedir. 

Site üzerindeki Papara Elektronik Para A.Ş. (Papara) formlarının doldurulması suretiyle kullanıcıların kendileriyle ilgili bir takım kişisel bilgileri (ad-soyadı, telefon, adres gibi) Enucuzoyun’a vermeleri gerekmektedir. Enucuzoyun tarafından talep edilen bilgiler ve/veya kullanıcı tarafından sağlanan bilgiler ve/veya Site üzerinden yapılan işlemlerle ilgili bilgiler; Enucuzoyun ve işbirliği içinde olduğu Papara ile yapılan sözleşmeler ile belirlenen amaçlar ve kapsam içinde Papara'ya iletilir.

Enucuzoyun, Site dahilinde başka sitelere link verebilir. Enucuzoyun, link vasıtasıyla erişilen sitelerin gizlilik uygulamaları ve içeriklerine yönelik herhangi bir sorumluluk taşımamaktadır.

Enucuzoyun, işbu gizlilik politikasında aksi belirtilmedikçe kişisel ilgilerden herhangi birini Enucuzoyun’nin işbirliği içinde olmadığı şirketlere ve üçüncü kişilere açıklamayacaktır. Aşağıda belirtilen sınırlı durumlarda Enucuzoyun, işbu “Gizlilik Politikası” hükümleri dışında kullanıcılara ait bilgileri üçüncü kişilere açıklayabilir. Bu durumlar sınırlı sayıda olmak üzere;

  1. Yetkili hukuki otoriteler tarafından çıkarılan ve yürürlükte olan Kanun, Kanun Hükmünde Kararname, Yönetmelik v.b. gibi hukuk kurallarının getirdiği zorunluluklara uyulmasının;
  2. Enucuzoyun’nin üyeleri ve kullanıcıları ile yaptığı sözleşmelerin gereklerinin yerine getirilmesi ve bunların uygulamaya konulmasının;
  3. Yetkili idari ve adli otorite tarafından usulüne göre yürütülen bir araştırma veya soruşturmanın yürütümü amacıyla kullanıcılarla ilgili bilgi talep edilmesinin ve kullanıcıların hakları veya güvenliklerini korumak için bilgi verilmesinin gerekli olduğu hallerdir.

Enucuzoyun, kişisel bilgileri kesinlikle özel ve gizli tutmayı; bunu bir sır saklama yükümlülüğü olarak addetmeyi ve gizliliğin sağlanması ve sürdürülmesi, gizli bilginin tamamının veya herhangi bir kısmının kamu alanına girmesini veya yetkisiz kullanımını veya üçüncü bir kişiye ifşasını önlemek için gerekli tüm tedbirleri almayı ve gerekli özeni göstermeyi taahhüt etmektedir. Enucuzoyun’nin gerekli bilgi güvenliği önlemlerini almasına karşın, Site’ye ve sisteme yapılan saldırılar sonucunda gizli bilgilerin zarar görmesi veya üçüncü kişilerin eline geçmesi durumunda, Enucuzoyun’nin herhangi bir sorumluluğu olmayacaktır.

Enucuzoyun, kullanıcılara ve kullanıcıların Site’yi kullanımına dair bilgileri, teknik bir iletişim dosyasını (Cookie) kullanarak elde edebilir. Bahsi geçen teknik iletişim dosyaları, ana bellekte saklanmak üzere, bir web sitesinin, kullanıcının tarayıcısına (browser) gönderdiği küçük metin dosyalarıdır. Teknik iletişim dosyası, bir web sitesi hakkında durum ve tercihleri saklayarak, internetin kullanımını kolaylaştırır. Teknik iletişim dosyası, bir web sitesini kaç kişinin kullandığı; bir kişinin web sitesini hangi amaçla, kaç kez ziyaret ettiği ve sitede ne kadar kaldığı hakkında istatistiksel bilgileri elde etmek amacıyla kullanılabilir. Ayrıca, kullanıcılar için özel olarak tasarlanmış kullanıcı sayfalarından, dinamik olarak izinli pazarlama mesajı ve içerik üretilmesine yardımcı olur. Teknik iletişim dosyası, ana bellekten veya kullanıcıların e-mail adresinden veri veya başkaca herhangi bir kişisel bilgi almak için oluşturulmamıştır. Tarayıcıların pek çoğu, başta teknik iletişim dosyasını kabul eder biçimde tasarlanmıştır; ancak kullanıcılar, dilerlerse teknik iletişim dosyasının gelmemesi veya teknik iletişim dosyası gönderildiğinde ikaz verilmesini sağlayacak biçimde, tarayıcı ayarlarını değiştirebilirler. Enucuzoyun Discord Botu aracılığıyla, botu kullanan kullanıcılardan, botu kullandıkları sunucunun Server ID bilgisi, Channel ID bilgisi ve kullanıcıya ait User ID bilgisi süresiz bir şekilde saklanır. Bu veriler kullanıcı tarafından Enucuzoyun Discord Bot'unun /reset komutuyla silinebilmektedir.

Kullanıcı Verilerinin Silinmesi

Kullanıcılar, kayıtlı verilerinin silinmesi için [email protected] adresinden bizimle iletişime geçebilirler. 

Enucuzoyun, işbu Gizlilik Politikası hükümlerini, dilediği zaman Site’de yayınlamak suretiyle, tek taraflı olarak değiştirebilir. Enucuzoyun’nun değişiklik yaptığı Gizlilik Politikası hükümleri, Site’de yayınlandığı tarih İtibariyle yürürlülüğe girer.

Her türlü sorunuz için; [email protected] adresinden bizimle iletişime geçebilirsiniz.