Sadece RESMİ sitelerin oyun fiyatlarını karşılaştırır
Kategoriler

Öneriler

Lethal Company
190,71
den başlayan fiyatlarla
Palworld
370,22
den başlayan fiyatlarla
Prison Architect 2
790,18
den başlayan fiyatlarla
En Tuhaf Crossover Oyunlar

En Tuhaf Crossover Oyunlar

Hepimiz Fortnite sonrası bir dünyada yaşıyoruz. Video oyunu geçişi hiç olmadığı kadar büyük ve herkes harekete geçiyor. Karayip Korsanları, Sea of Thieves'e geliyor! Silent Hill, Dead By Daylight'a geliyor! Ve Fortnite'a her hafta yeni, giderek daha çılgın karakterler geliyor.

Artık neredeyse hiçbir şey bizi şaşırtmıyor... Hemen hemen hiçbir şey. Bugün, oyunlarda şimdiye kadar ortaya çıkmış en tuhaf, en olası crossover etkinliklerine bakıyoruz.

Mortal Kombat x God of War - Kratos

Mortal Kombat oyunundaki Kratos, mükemmel bir uyum gibi görünüyor. God of War kahramanı, dokuzuncu Mortal Kombat oyununun PlayStation 3 versiyonuna özeldir ve bu Kratos'un dövüş oyunu arenasındaki tek görünümü de değildir. Kratos ayrıca PlayStation Portable için Soulcalibur Broken Destiny içerisinde de oynanabilir bir karakter olarak göründü. Mortal Kombat oyunundaki görünüşü akla daha çok yatıyor - Kratos insanları şiddetle öldürmeyi seviyor, değil mi?

Mortal Kombat 11
Mortal Kombat 11
164,36
den başlayan fiyatlarla

Crossover etkinliği mükemmel bir kurumsal sinerji gibi görünüyor, ancak sonuçlar son derece tuhaf. God of War'ın arkasındaki şirket Sony, Kratos'un zayıf görünmesini istemedi - bu yüzden oyunun birçok ölümlerinden herhangi biri kendisine karşı kullanıldıysa Kratos, çığlık atmayacak, sinmeyecek veya acı içinde ağlamayacaktı. Aslında, Kratos'un her zaman baş belası görünmesi için agresif bir şekilde değiştirilen ve düzenlenen kapsamlı bir ölüm listesi var. Manyaklar gibi kıkırdarken onu korkunç bir şekilde ezmemize izin yoksa neden Kratos gibi durdurulamaz bir karakteri dahil edelim!

mortal kombat kratos

Resident Evil 6 x Left 4 Dead 2 - Coach, Nick, Ellis, Rochelle

Resident Evil 6 oyununda Left 4 Dead 2 karakterlerinin ne zaman oynanabilir hale geldiğini hatırlıyor musunuz? Zombi istilasına uğramış iki seri, Resident Evil 6 oyununun PC versiyonuna taşınıp, Steam üzerinden satıldığında kesişti. Oyunun büyük Steam sürümü, Valve'in etkili 4 oyunculu kooperatif zombi nişancı oyununa bir crossover etkinliği içeriyor - elbette bir ek paket indirmesinden sonra.

Resident Evil 6
123,19
den başlayan fiyatlarla
Left 4 Dead 2
18,77
den başlayan fiyatlarla

Left 4 Dead 2 oyunundaki dört ana karakterin tamamı, sonsuz canavar dalgalarını yenerek puan topladığınız bonus Time Attack Survival Moduna benzeyen Resident Evil 6 Mercenaries modunda oynanabilir. Coach, Nick, Ellis ve Rochelle, ana kadroyla tamamen uyumlu. Yalnızca bilgisayarlara özel DLC, iki yeni canavar bile ekliyor; Cadı ve Mini-Tank. Left 4 Dead 2 oyunundan yapılan bu nakiller, sizi Resident Evil 6 oyununun tuhaf bir şekilde geniş canavarından bile daha fazla mahvetmek için Mercenaries'de görünüyor.

left 4 dead 2 crossover

Monster Hunter World x The Witcher - Leshen

The Witcher 3 Wild Hunt çok büyüktü. CD Projekt Red'in açık dünya rol yapma oyunu, PS4, Xbox One çağında oyun ortamına kesinlikle hükmetti. The Witcher sadece Netflix'te yayımlanan bir şov değildi, video oyunlarının olmak istediği her şeydi - ve Monster Hunter World gibi büyük oyunlar bu aksiyona gerçek bir şekilde katılmak istedi. Geralt of Rivia ile sadece ara sahneleriniz yok, aslında onun dünyasındaki dev canavarlardan biriyle karşılaşıyorsunuz. Leshen, Monster Hunter'da normalde savaştığınız daha az doğaüstü yaratıklarla sert bir şekilde çatışan, tamamen modellenmiş (ve ürkütücü) bir canavardır.

The Witcher® 3: Wild Hunt
98,48
den başlayan fiyatlarla
Monster Hunter: World
244,40
den başlayan fiyatlarla

Bunu düşündüğünüzde, The Witcher, Monster Hunter World için doğal bir seçimdir. The Witcher serisi tamamen büyük garip canavarlarla savaşmakla ilgilidir - bir Witcher'ın yaptığı budur! Kimsenin nasıl başa çıkacağını bilmediği doğaüstü yaratıklar konusunda uzmanlar. Bu, Witcher'a kolay bir giriş sağlar ve Leshen, dövüşmesi de eğlenceli olan ikonik bir kabustur. Onu yenmek, size Witcher zırh setleri veya Silver Sword gibi özel silahlar inşa etmeniz için parçalar bile verir. Behemoth aynı zamanda oldukça havalı bir konuk canavardır.

witcher 3 leshen