Sadece RESMİ sitelerin oyun fiyatlarını karşılaştırır
Kategoriler

Öneriler

Lethal Company
190,71
den başlayan fiyatlarla
Palworld
370,22
den başlayan fiyatlarla
Prison Architect 2
790,18
den başlayan fiyatlarla
Kafa Dağıtmak İçin Oynayabileceğiniz Oyunlar

Kafa Dağıtmak İçin Oynayabileceğiniz Oyunlar

Oldukça yorucu bir gün geçirdiniz ve artık bilgisayarınızın başına oturup, yorgunluğunuzu alacak bir oyun oynamak istiyorsunuz. Belki de canınızın sıkıldığı bir anda kafa dağıtmak için bir video oyunu arıyorsunuzdur.

Çok şanslısınız çünkü bilgisayarda oynayabileceğiniz birbirinden farklı on binlerce kaliteli oyun bulunuyor. Bu oyunları rahat bir şekilde keşfedebilmeniz için ise sizlerin karşısına yepyeni bir koleksiyon ile çıkıyoruz. Bu yazımız aracılığı ile can sıkıntınızı geçirebilecek, kafa dağıtmanızı sağlayabilecek en iyi oyunlardan bazılarını rahatlıkla bulabileceksiniz.

Euro Truck Simulator 2 ve American Truck Simulator

Can sıkıntınızı geçirir mi, bilemiyoruz ama kafa dağıtmak için oynayabileceğiniz en iyi oyunlardan bir tanesi Euro Truck Simulator 2 veya American Truck Simulator olacaktır. TIR sahibi olup, Avrupa veya Amerika'da yük taşıdığımız bu iki video oyununda saatlerce yollarda direksiyon sallayıp, gerçek dünyamızda nelerin olduğunu unutup, rahatça kafa dağıtabilirsiniz. Araç özelleştirmeye, dorse kişiselleştirmeye, hatta kendi şirketinizi bile kurmaya imkan tanıyan bu iki oyun, birlikte geliştiriliyor. Bu yüzden hangisi yeni, hangisi eski diye dert etmenize gerek yok. Avrupa veya Amerika arasında seçim yapmanız yeterli olacaktır.

American Truck Simulator
32,94
den başlayan fiyatlarla
Euro Truck Simulator 2
32,94
den başlayan fiyatlarla

Forza Horizon 4

Kafa dağıtmak için oynayabileceğiniz bir başka video oyunu ise Forza Horizon 4 olacaktır. TIR kullanırken biraz hız isteyebilirsiniz, bu yüzden de yüzlerce farklı spor arabaya ve daha fazlasına sahip olan Forza Horizon 4 oyununa yönelebilirsiniz, inanılmaz hızlara ulaşıp, bolca yarış yapabilirsiniz. Bolca içerik bulunduran, tekli oyunculu veya çoklu oyunculu olarak oynayabileceğiniz, hatta uzun vadede sezonluk içeriklerle karşılaşıp, dilediğiniz kadar oynamaya devam edebileceğiniz Forza Horizon 4, sizlere bolca eğlence sunuyor. Geriye kalan tek şey, sizin bu oyuna vakit ayırmanız.

Forza Horizon 4
Forza Horizon 4
131,42
den başlayan fiyatlarla

Mount & Blade II Bannerlord

Koskoca bir krallık, iç savaş yüzünden parçalara bölünüyor ve sizler de Mount & Blade II Bannerlord oyununda bu iç savaşın içerisinde kendi askerlerinizi toplayıp, ordu kurup, o parçalanan krallığın içerisinde hayatta kalmaya çalışıyorsunuz.

Legion 5
Legion 5

AMD Ryzen™ 7 5800H mobil işlemciye kadar

NVIDIA® GeForce RTX™ 3070'e kadar grafik kartı

15" FHD ekran

Evlilik bile gerçekleştirebileceğiniz bu video oyununda zengin bir rol yapma deneyimi elde edebilirsiniz ve zamanın nasıl geçtiğini anlamayıp, kafanızı en iyi şekilde dağıtabilirsiniz. Birbirinden farklı karakter ile tanışıp, bu oyunun dünyasında benzersiz bir yere sahip olup, egemenliğinizi en iyi şekilde kurabilirsiniz.

Mount & Blade II: Bannerlord
Mount & Blade II: Bannerlord
329,05
den başlayan fiyatlarla

Mafia Trilogy

Euro Truck Simulator 2, American Truck Simulator, Forza Horizon 4 ve Mount & Blade II Bannerlord gerçekten çok zaman isteyen video oyunları olabilir. Ayrıca bu oyunlarda net olarak bir macera da yaşayamayabilirsiniz. Eğer sizler kendi kafanızı dağıtmak için başka hikayelere tanıklık etmek isterseniz, Mafia Trilogy paketine bir şans verebilirsiniz. Bu paketin içerisinde Mafia serisine ait olan üç ana oyunun iyileştirilmiş sürümleri bulunuyor. Daha doğrusu, birinci oyun yeniden yapımken, ikinci ve üçüncü oyun iyileştirilmiş sürümler. Özellikle birinci oyunun yeniden yapım sürümünü sizlere önerebiliriz.

Mafia II (Classic)
325,76
den başlayan fiyatlarla
Mafia: Definitive Edition
296,44
den başlayan fiyatlarla
Mount & Blade II: Bannerlord
329,05
den başlayan fiyatlarla

The Witcher 3 Wild Hunt

Can sıkıntınıza son vermek veveya kafa dağıtmak için kullanabileceğiniz bir başka video oyunu ise The Witcher 3 Wild Hunt. Oynanışıyla, hikayesiyle, hikaye anlatımıyla, karakterleriyle, içerikleriyle ve çok daha fazlasıyla sizi etkileyebilecek bir video oyunu olan The Witcher 3 Wild Hunt, atmosferi ile sizi içine çekecek ve adeta gerçek dünya ile olan bağınızı koparacaktır.

Eğer ana oyunu bitirirseniz ve çok daha fazlasını isterseniz, The Witcher 3 Wild Hunt için piyasaya sürülmüş olan iki adet genişletme paketi de bulunuyor. O içeriklere de mutlaka göz atmanızı öneriyoruz. Bu genişleme paketleri ile beraber oyuna ekstradan bir 35-40 saat daha ekleniyor. Her iki genişleme paketinin de birbirinden güzel olduğunu söylemeden etmeyelim.

The Witcher® 3: Wild Hunt
The Witcher® 3: Wild Hunt
98,48
den başlayan fiyatlarla

Biz bu efsane oyunu Legion 5 ile yeniden oynadık. Baştan sonra bitirdiğimiz bu macerada en büyük yol arkadaşımız oldu Legion 5 cihazımız. Ne ısındı, ne performans sıkıntısı yaşattı bize ne de herhangi bir soruna yol açtı. Ultra ayarlarda Velen'de, Novigrad'da at koşturup binlerce canavar avladık sabahlara kadar. Oradan Skellige adalarına geçtik ve biraz da orada Sirenler ile kapıştık.