Sadece RESMİ sitelerin oyun fiyatlarını karşılaştırır
Kategoriler

Öneriler

Marvel's Spider-Man: Miles Morales
334,33
den başlayan fiyatlarla
Football Manager 2023
699,00
den başlayan fiyatlarla
Victoria 3
209,16
den başlayan fiyatlarla
Gelmiş Geçmiş En İyi Oyun Müzikleri

Gelmiş Geçmiş En İyi Oyun Müzikleri

Bilgisayar oyun müzikleri basit mekanik seslerden, devasa orkestralarla çalınan edilen parçalara büyük bir yol kat etti. Bir oyunun etkileyiciliğini ve sürükleyiciliğini etkileyen en büyük unsurlardan biri oyunun müzikleri haline geldi.

Oyun müziği kalitesi o kadar arttı ki, artık çalma listeleri halinde oyunu oynamazken bile müzikleri dinlemek mümkün. Bunun için en iyi oyun müziklerini derlemekle kalmadık, her modunuza eşlik edecek efsane çalma listeleri de hazırladık.

Bastion Müzikleri

Bastion, Supergiant Games’in geliştirdiği ilk oyun olmasına ragmen oldukça ses getirmeyi başardı. En çok olumlu eleştiri aldığı noktalardan biri ise oyunun müzikleri oldu. Bastion’un bestecisi Darren Korb, oyuna özel akustik hip-hop tarzı parçalar yazarak, oyunun tamamen kendine has bir ses dünyası olmasını sağlamış. Yayınlanan oyun müzikleri albümünde, Bastion için yazılan ama oyunda kullanılmayan ek parçalar bulmak mümkün.

Bastion
Bastion
149,00
den başlayan fiyatlarla

Doom Müzikleri

Robert Prince’in DOOM için yaptığı müzikler, oyun endüstrisinde büyük ses getirmişti. Punk ve metal türlerinden ilham alan besteci Slayer, Metallica gibi sevilen grupların tarzına yakın orijinal parçalar üretti. Oyunun hızlı temposu ve acımasız karakterleri ile muhteşem uyum yakalayan müzikler, DOOM’u oynarken alacağınız keyfi oldukça arttırıyor.

DOOM
DOOM
93,69
den başlayan fiyatlarla

The Elder’s Scroll V: Skyrim Müzikleri

Skyrim’in müzikleri 30 kişilik ve sadece erkeklerden oluşan bir koro tarafından, oyunun hayal ürünü olan ejderha dilinde söyleniyor. Zorlayıcı bir savaşın ortasındaki o davul tonları ve Elf harabelerinin arasından süzülürken size eşlik eden flüt tınıları, oyun dünyasına girmeyi kolaylaştırmakla kalmıyor, o dünyadan çıkmak istememenize neden oluyor. Skyrim’in etkileyici müziklerinin ardından, açık dünya oyunlarında müzik yaparken orkestra ve koro kullanımı artışa geçti.

The Elder Scrolls V: Skyrim Special Edition
The Elder Scrolls V: Skyrim Special Edition
87,25
den başlayan fiyatlarla

Undertale Müzikleri

Super Nintendo’nu RPG oyunlarından ilham alan Toby Fox tarafından geliştirilen Undetale, ses dünyasıyla en çok etkileyen oyunlardan biri. Akılca kalıcı melodileri, kullandıkları enstrümanlar v eses dizaynı ile oyunun 16 bitlik dünyasını tamamen yansıtan oyunun özellikle “Megalovania” şarkısı oyuncular arasında popülerliğini korumaya devam ediyor.

Undertale
Undertale
18,00
den başlayan fiyatlarla

The Witcher 3: Wild Hunt Müzikleri

Açık dünya yaratırken detaylara verdikleri önemle Witcher 3’ün yaratıcıları oyuncuları etkilemeyi başardı. Oyunun müzikleri de kurulan bu dünyadan geri kalmıyor. Haritanın her bölgesinin, her karakterin, her duygunun kendine özgü bir tema müziği olduğunu görmek mümkün. Ortaçağ enstrümanları ve savaş tınılarıyla bestelenen şarkılar, oyunu oynamıyorken bile size oldukça gaza getirebilir.

The Witcher® 3: Wild Hunt
The Witcher® 3: Wild Hunt
249,99
den başlayan fiyatlarla

Mass Effect Müzikleri

Çoğu Jack Wall ve Sam Hulick tarafından bestelenen Mass Effect müzikleri, Blade Runner ve Dune gibi bilim kurgu klasiklerinden ilham alıyor. 80’lerin elektronik müziği ile modern orkestral müziği harmanlayan şarkılar, Mass Effect’in yepyeni bir müzik türü yaratmış olmasını sağlıyor. Oyunda Richard Jacques, David Kates ve Faunts gibi farklı müzisyenler tarafından yazılan şarkılar da var.

Mass Effect
Mass Effect
499,99
den başlayan fiyatlarla