The Elder Scrolls V: Skyrim Special Edition
 • The Elder Scrolls V: Skyrim Special Edition
 • The Elder Scrolls V: Skyrim Special Edition PC Fiyatları
 • The Elder Scrolls V: Skyrim Special Edition PC Key Fiyatları
 • The Elder Scrolls V: Skyrim Special Edition Fiyat Karşılaştırma
 • The Elder Scrolls V: Skyrim Special Edition

The Elder Scrolls V: Skyrim Special Edition

Çıkış Tarihi: 27.10.2016
Diller: İngilizce, Fransızca, İtalyanca ...

Enucuzoyun.com'da en ucuz The Elder Scrolls V: Skyrim Special Edition fiyatını bulmak için bilgisayar oyun fiyatlarını karşılaştır, en uygun fiyatlı The Elder Scrolls V: Skyrim Special Edition PC oyun keyini hangi siteden satın alabileceğini öğren. Aynı zamanda The Elder Scrolls V: Skyrim Special Edition oyununun sistem gereksinimlerini, oyuna ait Twitch yayınlarını ve oyunun oynanma istatistiklerini gene sitemizin oyun sayfalarında incele.
Fiyatı Düşünce Haber Ver

Oyun Fiyatları
Resmi Mağaza
Sürüm
Fiyat
Gamebillet
385 yorum
Sürüm — Special
99,00
Steam
Sürüm — Special
114,99
Fanatical
66.963 yorum
Sürüm — Special
323,96
Allyouplay
1.187 yorum
Sürüm — Special
390,96

Oyun İstatistikleri

Oyun İçerikleri

En Etkileyici Açık Dünya Oyunları
Koleksiyon
En Etkileyici Açık Dünya Oyunları
Video oyunu sektöründe en çok kullanılan türlerden bir tanesi de açık dünyadır. Bu tip oyunlarda genellikle oyunculara kum havuzu tipinde bir açık dünya verilir, o dünyanın içi içeriklerle doldurulur ve oyuncular da o dünyaya bırakılır.
Koleksiyon
Bitirmesi İmkansız Görevleri Olan Oyunlar
Neredeyse her video oyununda anormal derecede zor olan görevler bulunur. Bu görevler bazen temel zorlukları ile ön plana çıkar, bazen de kolay ama uzun süren yapısı ile. Bu tip içerikleri genellikle açık dünya oyunlarında görürüz ve o oyunlarda hep bir türlü koleksiyon görevleri yer alır.
Koleksiyon
Hiç Sıkılmadan Oynanacak Oyunlar
Sıkılmadan oynanacak oyunlar deyince 'kişiden kişiye değişir' olarak algılanabilse de biz bu koleksiyonu ‘tekrar oynanabilirlik’ faktörüne bağlı kalarak oluşturacağız. Hiç sıkmadan tekrar tekrar kendini oynatan oyunlar hangileriymiş gelin bakalım.
Koleksiyon
Kış Temalı Oyunlar
Küresel ısınma, mevsimsel değişiklikler… Hepimiz kışı özler olduk. Kışın ortasında baharı yaşıyoruz artık. Öyle ki kayak merkezleri bile yağış azlığından nasibini almış durumda. Bu durum ne kadar üzücü olsa da biraz Polyanna’cılık yapıp doğalgaz faturalarının düşük gelmesine sevinelim.
Koleksiyon
Steam Kış İndirimleri (2020)
Steam kış indirimleri geldi çattı. Bizler de oturduk hangi oyunları almalı diye bir koleksiyon yapalım dedik. Burada eğer denemediğiniz oyunlar varsa kesinlikle denemenizi öneririz. Buyurun başlayalım.
En İyi RPG Oyunları
Koleksiyon
En İyi RPG Oyunları
Rol yapma oyunu olarak da bilinen RPG türünün en iyilerini bir araya getirdik. Bu türe merakanız varsa seçtiğimiz oyunları mutlaka oynamalısınız.

The Elder Scrolls V: Skyrim Special Edition Yayınları

Oyun Hakkında

200'den fazla Yılın Oyunu Ödülü sahibi Skyrim Special Edition, destansı fanteziyi çarpıcı ayrıntılarla hayata geçiriyor. Özel Sürüm, eleştirmenlerce beğenilen oyunu ve yeniden düzenlenen sanat ve efektler, hacimsel tanrı ışınları, dinamik alan derinliği, ekran alanı yansımaları ve daha fazlası gibi yepyeni özelliklere sahip eklentileri içerir. Skyrim Special Edition ayrıca modların tüm gücünü PC ve konsollara getiriyor. Yeni görevler, ortamlar, karakterler, diyaloglar, zırhlar, silahlar ve daha fazlası - Modlar ile deneyimleyebileceklerinizin sınırı yok.

Desteklenen Diller: İngilizce, Fransızca, İtalyanca, Almanca, Kastilya İspanyolcası, Lehçe, Geleneksel Çince, Rusça, Japonca

Sistem Gereksinimleri

Minimum Sistem Gereksinimleri:

Minimum:

 • İşletim Sistemi: Windows 7/8.1/10 (64-bit Version)
 • İşlemci: Intel i5-750/AMD Phenom II X4-945
 • Bellek: 8 GB RAM
 • Ekran Kartı: NVIDIA GTX 470 1GB /AMD HD 7870 2GB
 • Depolama: 12 GB kullanılabilir alan
Önerilen Sistem Gereksinimleri:

Önerilen:

 • İşletim Sistemi: Windows 7/8.1/10 (64-bit Version)
 • İşlemci: Intel i5-2400/AMD FX-8320
 • Bellek: 8 GB RAM
 • Ekran Kartı: NVIDIA GTX 780 3GB /AMD R9 290 4GB
 • Depolama: 12 GB kullanılabilir alan

Yorumlar