Sadece RESMİ sitelerin oyun fiyatlarını karşılaştırır
Kategoriler

Öneriler

Resident Evil Village
269,00
den başlayan fiyatlarla
Battlefield™ 2042
419,99
den başlayan fiyatlarla
Hunt: Showdown
109,00
den başlayan fiyatlarla
Bitirmesi İmkansız Görevleri Olan Oyunlar

Bitirmesi İmkansız Görevleri Olan Oyunlar

Neredeyse her video oyununda anormal derecede zor olan görevler bulunur. Bu görevler bazen temel zorlukları ile ön plana çıkar, bazen de kolay ama uzun süren yapısı ile. Bu tip içerikleri genellikle açık dünya oyunlarında görürüz ve o oyunlarda hep bir türlü koleksiyon görevleri yer alır.

Peki, bunların arasından en zor olanları hangilerdir? Bitirmesi imkansız olan görevlere sahip olan oyunları bu koleksiyonumuzda bulabileceksiniz ve cesaretiniz varsa, sizler de o oyunları alıp, bahsi geçen görevleri tamamlamaya çalışabileceksiniz.

The Elder Scrolls V: Skyrim

Tabii ki en zor görevlerden bazıları, The Elder Scrolls V: Skyrim oyununda yer alıyor. Bu görevlerin adı da A Return To Your Roots ve No Stone Unturned olarak geçiyor. İlk görevde, 30 adet Crimson Nirnroot toplamamız gerekiyor ama kendisini Blackreach içerisinde bulmak o kadar zor ki, birçok oyuncu bu göreve başlamıyor bile. No Stone Unturned  görevinde de oyundaki tüm Stones of Barenziah ögelerini toplamamız gerekiyor. Bu görevi de internetten yardım almadan bitirmek oldukça zor, hatta bazıları için imkansız.

The Elder Scrolls V: Skyrim Special Edition
The Elder Scrolls V: Skyrim Special Edition
54,62
den başlayan fiyatlarla

Grand Theft Auto IV

Bitirmesi oldukça zor, hatta imkansız olan görevlerden bir tanesi de Grand Theft Auto IV oyununda yer alıyor. Yine bir koleksiyon tipi görev olan Flyring Rats, bizlerden 200 tane özel kuşu vurmamızı istiyor. Bu kuşlar, oyunun tüm haritasına rastgele olarak dağıtılıyor ve yine kendisini internetten yardım almadan bitirmek neredeyse imkansız oluyor; diğer koleksiyon görevleri gibi Flyring Rats da harita üzerinde bu kuşların nerede olduğunu göstermiyor. Ayrıca, görevin ucundaki ödül de her zaman göremeyeceğiniz bir helikopter.

Grand Theft Auto IV: The Complete Edition
Grand Theft Auto IV: The Complete Edition
109,00
den başlayan fiyatlarla

Assassin's Creed Unity

Assassin's Creed oyunları genelde çok da zor veya imkansız olmaz ama Assassin's Creed Unity oyununda herkesi zorlayan bir görev vardı. Bu görevin adı The Tournament ve görevin içinde bir parkuru, zaman sınırı dahilinde tamamlamamız gerekiyor. Problem şu ki bu parkur, daha çok oyunun eşli oyuncu temelli tarafı için tasarlanmış gibi görünüyor ama oyuncular tek başlarına da deneyebiliyor. Bu yüzden de Assassin's Creed Unity oyununda gerçekten usta olmayan oyuncular, The Tournament oyununu çoğu zaman geçemiyor.

Assassin's Creed® Unity
Assassin's Creed® Unity
20,25
den başlayan fiyatlarla

Bahsetmeden geçemeyeceğimiz ufak görevler

Daha önce de dediğimiz gibi video oyunu dünyasında çok fazla bitirmesi imkansız veya zor olan görevler bulunuyor. Bu görevlerden en ikonik olanlarının bazılarından da bahsetmeden yazımızı bitirmek istemedik. Mesela, Grand Theft Auto: Vice City oyununda oyuncak bir helikopter uçurmaya çalıştığımız zorlu görevi kim unutabilir ki? Belki biraz eski olacak ama Driver oyunundaki öğretici bölümde de 60 saniyede 40 senelik şöfor gibi birbirinden çılgın hareketler yapmamız gerekiyordu. O da oldukça zorlu bir görevdi.

Grand Theft Auto: Vice City
Grand Theft Auto: Vice City
18,00
den başlayan fiyatlarla

Tüm bunların haricinde, Titanfall 2 oyunda ve diğer birçok Call of Duty oyunundaki antrenman alanlarında hız rekorlarını kırmak da oldukça zor görevler arasında yer alıyor. Call of Duty oyunundakiler belki deneyim ile kırılabilecek rekorlar ama Titanfall 2 oyununda birinci sıraya oturabilmek için deneyim yetmiyor, ciddi anlamda usta olmanız gerekiyordu. Ayrıca, ikinci Assassin's Creed oyununda da 100 adet tüy toplama görevinin de en zorlu koleksiyon temelli görevler arasında yer aldığını söyleyelim.

Assassin's Creed 2 Deluxe Edition
13,49
den başlayan fiyatlarla
Titanfall® 2
199,00
den başlayan fiyatlarla
Call of Duty®: Black Ops III
209,00
den başlayan fiyatlarla