Sadece RESMİ sitelerin oyun fiyatlarını karşılaştırır
Kategoriler

Öneriler

Lethal Company
190,09
den başlayan fiyatlarla
Palworld
492,12
den başlayan fiyatlarla
Prison Architect 2
787,59
den başlayan fiyatlarla
Dünyanın En Güzel Oyunları

Dünyanın En Güzel Oyunları

Video oyunu sektörü oldukça hareketli ve neredeyse her hafta, ilgi çekici yapıtlar piyasaya sürülüyor. Dünyanın en güzel oyununu seçmek genel anlamda oldukça zor olabilir. Sonuçta, güzellik oldukça göreceli bir kavramdır ama yine de en azından son zamanların, sektör tarafından çok övgü alan video oyunlarını sizlere bu yazımız ile sunacağız. Bu sayede, en azından şu sıralarda dünyanın en güzel oyunlarının neler olduğunu görebileceksiniz.

Dünyanın en güzel oyunları denildiği zaman "Ver oradan ultra ayarlarda bir grafik, gerçekçi dünya da ekle üstüne tam olsun!" şeklinde bir anlayış gelmesin aklınıza. Biz bundan ziyade oyuncuların gerçekten kalbine dokunup orada yer edinmiş olan oyunlara bu koleksiyonumuzda yer vereceğiz.

Dünyanın En Güzel Oyunları (Bizim seçtiğimiz 🙃)

Undertale

Koleksiyonun başına Undertale koymamızın herkesi mutlu edeceğini biliyoruz. Bu oyun hakkında en ufak negatif düşüncesi olan bir kişinin bile olduğunu zannetmiyoruz. Herkesin kalbine dokunmuş bu oyun bize göre dünyanın en güzel oyunlarından bir tanesi.

dünyanın en güzel oyunu

Gerçek dostluğun ne demek olduğunu ve tüm duygularımızı doruklarına kadar hissettiren bu oyun herkesin hayatında en az bir defa deneyimlemesi gereken bir yapıt. 

Undertale
Undertale
327,97
den başlayan fiyatlarla

To The Moon

Evet sıradaki oyun da yine ufacık boyutlara sığdırılmış kocaman bir dünyaya sahip To The Moon. Doktor bir çift olarak deneyimlediğimiz bu oyunda hastamızın hatıralarında oradan oraya sürükleneceğiz.

dünyanın en iyi oyunları

Yeri gelecek ağlayaksınız yeri gelecek daha çok ağlayacaksınız. Sonunda da bir daha ağlayacaksınız. Ortalama 4-5 saat oynama süresi ile kalbimizin en derinlerinde yer alan bu oyun bize gerçekten bir oyunun iyi olması için grafiğin ve oynanış mekaniklerinin o kadar da önemli olmadığını hatırlatıyor. 

To the Moon
To the Moon
65,34
den başlayan fiyatlarla

Starfield

Starfield için Dünya'nın değil galaksinin en iyi oyunu desek yeridir. Oyuncuya sunduğu özgürlük, savaş mekaniklere, bakmaya doyamadığımız manzaraları ile oyun sizi bambaşka diyarlara götürecek. 

Uzaydaki keşfiniz sırasında uzay geminizi değiştirebilir, geliştirebilir, yerçekimsiz ortamda kombatın tadına bakabilir, modcuların yazdığı birbirinden farklı gezegenlerde gezinebilirsiniz. Starfield yeni çıkmış olmasına rağmen, dünyanın en iyi oyunları arasında yerini aldı bizce. 

STARFIELD
STARFIELD
689,10
den başlayan fiyatlarla

Half-Life Serisi

Bu efsaneyi de buraya koymazsak olmazdı. Bize bambaşka kaotik bir dünyayı tanıtan ilk oyunlardan olan Half-Life eminiz herkesin kalbine dokunan bir oyun olmuştur. Ancak seriye olan aşkımıza rağmen kalbimiz buruk.

dünyanın en iyi oyunu

Üçüncü oyunu hala beklemedeyiz. Alyx'i oynadığımız VR oyunu maalesef 3. oyunun yerini dolduracak nitelikte değil. Sadece serinin hatırına oynanan oyunlardan biri olarak görüyoruz.

Half-Life
190,09
den başlayan fiyatlarla
Half-Life 2
190,09
den başlayan fiyatlarla

The Elder Scrolls Serisi

Açık dünya denildiğinde akla gelen ilk serilerden biri olan The Elder Scrolls serisi özellikle son oyunu Skyrim ile iyice arşa ulaştı. Yüzlerce saat gömüp hala sıkılmadan kendini oynatabilen nadir oyunlardandır Skyrim.

dünyanın en güzel oyunları

Bu konuda da herkesin orta noktada buluşacağına inanıyoruz. Sağlam bir Dragonborn olma macerasını henüz deneyimlemediyseniz hayatınızda bir %25 eksik demektir.

The Elder Scrolls V: Skyrim Special Edition
328,00
den başlayan fiyatlarla
The Elder Scrolls III: Morrowind® Game of the Year Edition
196,67
den başlayan fiyatlarla
The Elder Scrolls IV: Oblivion® Game of the Year Edition
163,84
den başlayan fiyatlarla

Hades

2020'de bilgisayar platformu ile buluşan Hades çıktığı gibi büyük bir ses getirdi. Roguelike türüne yepyeni bir boyut kazandırdı desek yeridir. Gerek akıcı grafikleri gerek muazzam hikayesi gerek ise de envai çeşit oyun mekaniği ile sıkılmadan saatlerce oynayabileceğiniz bir oyun. Bu kadar yenilikçi ve ödül almış bir oyunu da bu koleksiyonumuza koymazsak olmazdı. 

hades oyun steam

Hades
Hades
270,85
den başlayan fiyatlarla

Red Dead Redemption 2

Bir Rockstar Games efsanesi. Görüp görebileceğiniz en canlı açık dünyaya ve dakika başı duygulandıran bir hikayesi ile tüm oyuncuların kalbine dokunan Red Dead Redemption 2 de bu koleksiyonumuzun olmazsa olmazlarından.

red dead redemption 2

Gerçekçilik konusunda en ufak bir otun bile animasyonunun özenle hazırlandığı bir oyundan bahsediyoruz. İstesek bir kitap dolusu yazı yazılır ancak, bu oyun deneyimlenerek keşfedilmeye layık. Oynayın, oynattırın. 

Red Dead Redemption 2
Red Dead Redemption 2
1.969,47
den başlayan fiyatlarla

No Man's Sky

Gerçekten açık Dünya'nın daha ne kadar ilerisine gidilebilir derseniz, açık evrenlere bakabiliriz. Başta çok kötü bir çıkış yapmış olsa da No Man's Sky ve geliştirici ekibi vizyonunu hiçbir zaman kaybetmedi.

no mans sky

Oyunu gerçekten söz verdikleri noktanın da ilerisine bedava sundukları genişleme paketleri ile taşıyarak tüm oyuncuların kalbini geç de olsa çaldılar. Şimdi kendi dünyamızdan insanlarla beraber uçsuz bucaksız gezegenleri, sistemleri ve galaksileri özgürce keşfedebiliyoruz.

No Man's Sky
No Man's Sky
945,27
den başlayan fiyatlarla