Half-Life
  • Half-Life
  • Half-Life PC Fiyatları
  • Half-Life PC Key Fiyatları
  • Half-Life Fiyat Karşılaştırma
  • Half-Life

Half-Life

Çıkış Tarihi: 08.11.1998
Diller: İngilizce, Fransızca, Almanca ...

Enucuzoyun.com'da en ucuz Half-Life fiyatını bulmak için bilgisayar oyun fiyatlarını karşılaştır, en uygun fiyatlı Half-Life PC oyun keyini hangi siteden satın alabileceğini öğren. Aynı zamanda Half-Life oyununun sistem gereksinimlerini, oyuna ait Twitch yayınlarını ve oyunun oynanma istatistiklerini gene sitemizin oyun sayfalarında incele.
Fiyatı Düşünce Haber Ver

Oyun Fiyatları
Resmi Mağazalar
Resmi Mağaza
Sürüm
Fiyat
Steam
Sürüm — Standart
18,50

Oyun İstatistikleri

Oyun İçerikleri

Oyun Modları
Half Life Modları
Oyun dünyasında biz oyunculara ilkleri yaşatan ve üzerinden yıllar geçmesine rağmen hatırlandığında aynı güzel duyguları tekrar yaşatmayı başarabilen büyük marka Half Life için oluşturulmuş mod eklentilerini sizinle paylaşmak istiyoruz bugünkü yazımızda. İyi okumalar.
Oyun İncelemesi
Half Life İnceleme
Birçok oyuncunun, oyun dünyasıyla tanışmasına vesile olan “Half Life” markası bizim için olduğu kadar eminiz ki sizin için de çok özel bir yapımdır. Ben oyuncuyum diyen herkesin kişisel bilgisayarlarına mutlaka konuk olmuş olan Half Life aynı zamanda da döneminin çok üstünde bir kaliteye sahipti.

Half-Life Yayınları

Oyun Hakkında

Elliden fazla yayın organı tarafından Yılın Oyunu olarak adlandırılan, Valve'nin sahneye ilk çıktığı yapım olan ve ödül kazanmış teknoloji ile yaratılmış bu macera, oyuncuların gerçekçi ve korkunç bir Dünyada nasıl hayatta kalacaklarını düşündürmektedir. Ayrıca arkadaşlarınıza ve dünya etrafındaki düşmanlara karşı oynamanızı sağlayan çok oyunculu modu da içerir.

Desteklenen Diller: İngilizce, Fransızca, Almanca, İtalyanca, Kastilya İspanyolcası, Basitleştirilmiş Çince, Geleneksel Çince, Korece

Sistem Gereksinimleri

Minimum Sistem Gereksinimleri:

En Düşük: 500 mhz işlemci, 96mb ram, 16mb ekran kartı, Windows XP, Fare, Klavye, İnternet Bağlantısı

Önerilen: 800 mhz işlemci, 128mb ram, 32mb+ ekran kartı, Windows XP, Fare, Klavye, İnternet Bağlantısı

Yorumlar