Hades
 • Hades
 • Hades PC Fiyatları
 • Hades PC Key Fiyatları
 • Hades Fiyat Karşılaştırma
 • Hades

Hades

Çıkış Tarihi: 17.09.2020
Diller: İngilizce, Fransızca, İtalyanca ...

Enucuzoyun.com'da en ucuz Hades fiyatını bulmak için bilgisayar oyun fiyatlarını karşılaştır, en uygun fiyatlı Hades PC oyun keyini hangi siteden satın alabileceğini öğren. Aynı zamanda Hades oyununun sistem gereksinimlerini, oyuna ait Twitch yayınlarını ve oyunun oynanma istatistiklerini gene sitemizin oyun sayfalarında incele.
Fiyatı Düşünce Haber Ver

Oyun Fiyatları
Resmi Mağaza
Sürüm
Fiyat
Steam
Sürüm — Standart
40,00
Epic Games
Sürüm — Standart
40,00

Oyun İstatistikleri

Oyun İçerikleri

En İyi Bağımsız RPG Oyunlar
Koleksiyon
En İyi Bağımsız RPG Oyunlar
Video oyunu dünyasında sayısız farklı yapıt bulunuyor. Bunların bazıları Ubisoft gibi dev şirketler tarafından geliştiriliyor ve piyasaya sürülüyor. Bazı oyunlar ise çok ufak takımlar ile geliştirilip, kişisel çabalarla piyasaya sürülüyor.
Koleksiyon
En İyi İzometrik Bakış Açılı Oyunlar
Birinci ve üçüncü şahıs gibi artık standart haline gelen bakış açıları herkesin ilgisini çekmeyebilir. Belki de bu tip açılardan sıkılmışsınızdır ve yeni bir deneyim arıyorsunuzdur. İşte tam da bu noktada işin içine izometrik bakış açısına sahip video oyunları giriyor.
Koleksiyon
Gizli Finalleri Olan Oyunlar
İçerisinde hikaye barındıran her video oyununun aynı zamanda bir de finali vardır. Yalnız, her oyunda tek bir final de bulunmuyor. Bazı oyunların finalleri, seçimlerinize göre şekilleniyor; bazı finaller de tamamen kapalı kapılar ardında gizleniyor.
Koleksiyon
En Zor Boss'lara Sahip Oyunlar
Birçok video oyununda yenmeniz gereken oldukça zorlu bölüm sonu canavarları yer alıyor. Peki, bu tipteki en zor karşılaşmalar hangi modern oyunlarda yer alıyor?
Oyun Modları
Hades Modları
Yunan Mitleri, sahip olduğu muazzam detay ve içerik yoğunluğu sayesinde eğlence ve edebiyat dünyasında birçok esere misafir olmuştur. Oyunlarda, filmlerde, romanlarda mitin karakterleri ve hikayeleri kullanılmış tabiri caizse sömürülmüştür.
En İyi Roguelike Oyunlar
Koleksiyon
En İyi Roguelike Oyunlar
Zor oyunlarla baş etmeyi kendine görev edinmiş insanlar için ilk seçenek olarak souls-born/souls-like türü oyunlar gelse de aslında en az onlar kadar, hatta bazı noktalarda onlardan da zor olan bir oyun türü var: roguelike.

Hades Yayınları

Oyun Hakkında


Hades olan bir tanrı gibi haydut gibi zindan paletli o birleştirir Burcu'nun hızlı tempolu aksiyon, Transistör zengin bir atmosfer ve derinlik ve odun yığınının karakter odaklı hikaye dahil Üstdev en çok beğenilen filmin yer aldığı en iyi yönleri.

Cehennem Dışında SAVAŞ

Ölümsüz Yeraltı Prensi olarak, Olympus'un güçlerini ve efsanevi silahlarını ölülerin tanrısının pençelerinden kurtulmak için kullanacak ve her benzersiz kaçış girişimiyle daha da güçlenecek ve hikayenin daha fazlasını çözeceksiniz.

OLYMPUS'UN ÖFKESİNİ SERBEST BIRAKIN

Olimpiyatçılar arkanızda! Zeus, Athena, Poseidon ve çok daha fazlasıyla tanışın ve yeteneklerinizi geliştiren onlarca güçlü Boons arasından seçim yapın. İlerledikçe keşfedilecek binlerce uygulanabilir karakter yapısı var.


TANRILAR, HAYALETLER VE CANAVARLARA ÖNCE BAKIN

Tamamen seslendirilmiş renkli, hayattan daha büyük karakterlerden oluşan bir kadro sizinle tanışmayı bekliyor! Onlarla ilişkilerinizi geliştirin ve bu büyük, işlevsiz aile için gerçekte neyin tehlikede olduğunu öğrenirken binlerce benzersiz hikaye olayını deneyimleyin.

YENİDEN OYNATILABİLİRLİK İÇİN TASARLANDI

Koruyucu patronlarının sizi hatırlayacağı, sürekli değişen Yeraltı Dünyasına her girdiğinizde yeni sürprizler sizi bekliyor. Kalıcı olarak güçlenmek için güçlü Gecenin Aynası'nı kullanın ve bir dahaki sefere evden kaçtığınızda kendinize bir adım atın.

HİÇBİR ŞEY İMKANSIZ DEĞİLDİR

Kalıcı yükseltmeler, heyecan verici mücadeleyi ve sürükleyici hikayeyi deneyimlemek için kendiniz bir tanrı olmanıza gerek olmadığı anlamına gelir. Yine de, eğer bir olursanız, meydan okumayı hızlandırın ve iyi uyguladığınız becerilerinizi teste sokacak bazı beyaz parmak hareketlerine hazır olun.

İMZA ÜSTÜN STİL

Supergiant'ın oyunlarının özü olan zengin, atmosferik sunum ve benzersiz oyun ve anlatım birleşimi burada tüm gücüyle burada: muhteşem elle boyanmış ortamlar ve kan pompalayan orijinal bir skor, Yeraltı Dünyası'na hayat veriyor.


TOPLULUĞA KATIL

Hades , sıfırdan Erken Erişim için tasarlanmıştır. Buradan sohbete veya Supergiant'ın resmi Discord sunucusuna katılın ve ekibimize oyun hakkında ne düşündüğünüzü bildirin. Oyuncu geri bildirimlerinin% 100'ünü okuyoruz ve her Büyük Güncelleme bundan büyük ölçüde haberdar ediliyor.
Desteklenen Diller: İngilizce, Fransızca, İtalyanca, Almanca, Kastilya İspanyolcası, Korece, Brezilya Portekizcesi, Rusça, Basitleştirilmiş Çince, Lehçe

Sistem Gereksinimleri

Minimum Sistem Gereksinimleri:
Minimum:
 • İşletim Sistemi: Windows 7 SP1
 • İşlemci: Dual Core 3.0ghz
 • Ekran Kartı: 1GB VRAM / DirectX 10+ support
 • Depolama: 15 GB kullanılabilir alan
Önerilen Sistem Gereksinimleri:
Önerilen:
 • İşlemci: Dual Core 3.4ghz
 • Ekran Kartı: 2GB VRAM / DirectX 10+ support
 • Depolama: 20 GB kullanılabilir alan

Yorumlar