Sadece RESMİ sitelerin oyun fiyatlarını karşılaştırır
Kategoriler

Öneriler

Lethal Company
188,13
den başlayan fiyatlarla
Palworld
487,07
den başlayan fiyatlarla
Prison Architect 2
779,50
den başlayan fiyatlarla
Hades
 • Hades
 • Hades PC Fiyatları
 • Hades PC Key Fiyatları
 • Hades Fiyat Karşılaştırma
 • Hades

Hades

Çıkış Tarihi: 17.09.2020
Diller: İngilizce, Fransızca, İtalyanca ...

enucuzoyun.com'da en ucuz Hades fiyatını bulmak için bilgisayar oyun fiyatlarını karşılaştır, en uygun fiyatlı Hades PC oyun keyini hangi siteden satın alabileceğini öğren. Aynı zamanda Hades oyununun sistem gereksinimlerini, oyuna ait Twitch yayınlarını ve oyunun oynanma istatistiklerini yine sitemizin oyun sayfalarında incele.
Fiyatı Düşünce Haber Ver

Oyun Fiyatları
Resmi Mağazalar
Resmi Mağaza
Sürüm
Fiyat
Epic Games
Sürüm — Standart
235,00
Steam
Sürüm — Standart
268,07

Oyun İstatistikleri

Oyun İçerikleri

Düşük Sistem Gereksinimli Bağımsız Oyunlar
Koleksiyon
Düşük Sistem Gereksinimli Bağımsız Oyunlar
Bağımsız geliştiriciler tarafından geliştirilen oyunlara Indie oyunlar diyoruz. Bağımsız yani Indie oyunlar, oyun dünyasının şekillenmesinde büyük rol oynamış yapımlardır. Bu türdeki çoğu oyun, düşük özellikli bilgisayarlarla uyumludur.
Dünyanın En Güzel Oyunları
Koleksiyon
Dünyanın En Güzel Oyunları
Video oyunu sektörü oldukça hareketli ve neredeyse her hafta, ilgi çekici yapıtlar piyasaya sürülüyor. Dünyanın en güzel oyununu seçmek genel anlamda oldukça zor olabilir. Sonuçta, güzellik oldukça göreceli bir kavramdır ama yine de en azından son zamanların, sektör tarafından çok övgü alan video oyunlarını sizlere bu yazımız ile sunacağız. Bu sayede, en azından şu sıralarda dünyanın en güzel oyunlarının neler olduğunu görebileceksiniz.
En İyi İzometrik Bakış Açılı Oyunlar
Koleksiyon
En İyi İzometrik Bakış Açılı Oyunlar
Birinci ve üçüncü şahıs gibi artık standart haline gelen bakış açıları herkesin ilgisini çekmeyebilir. Belki de bu tip açılardan sıkılmışsınızdır ve yeni bir deneyim arıyorsunuzdur. İşte tam da bu noktada işin içine izometrik bakış açısına sahip video oyunları giriyor.
Koleksiyon
En İyi Roguelike Oyunlar
Zor oyunlarla baş etmeyi kendine görev edinmiş insanlar için ilk seçenek olarak souls-born/souls-like türü oyunlar gelse de aslında en az onlar kadar, hatta bazı noktalarda onlardan da zor olan bir oyun türü var: roguelike.
Koleksiyon
Hades Tarzı Oyunlar
Rogue benzeri aksiyon oyunları arasında Hades, türün açık ara en sevilenlerinden biri oldu. Hades'ten sonra rogue benzeri rol yapma oyunlarına duyulan ilki arttı ve akıllara Hades tarzı hangi oyunları oynayabilirim soruları gelmeye başladı.
Tekrar Oynanabilirliği Yüksek Oyunlar
Koleksiyon
Tekrar Oynanabilirliği Yüksek Oyunlar
Oyuncular çoğu zaman tek bir video oyununa bağlı kalıp, o oyunu belki de yüzlerce saat oynamak isteyebiliyor. Bu noktada da işin içine tekrar oynanabilirliği yüksek olan oyunlar giriyor. Yani, çizgisel bir şekilde ilerleyip, emeği geçenler kısmını izledikten sonra bitmeyen, kendisini tekrar ve tekrar oynatan oyunlar oldukça ilgi görebiliyor.
Koleksiyon
Gizli Finalleri Olan Oyunlar
İçerisinde hikaye barındıran her video oyununun aynı zamanda bir de finali vardır. Yalnız, her oyunda tek bir final de bulunmuyor. Bazı oyunların finalleri, seçimlerinize göre şekilleniyor; bazı finaller de tamamen kapalı kapılar ardında gizleniyor.
Koleksiyon
Canlı Derste Oynanacak Oyunlar
İkinci dönemin başlamasıyla birçok oyuncu okullara geri döndü. En azından online olarak. Ee hal böyle olunca, biz Türklerin çok yönlü ve aynı anda birçok işi yapabilmesini sebep göstermek gerek ki o sevgi beslediğimiz bilgisayarlarımızda hem dersi dinleyip hem de oyun oynamak çok normal ve cazip gelebiliyor.
Elle Çizilmiş Grafiklerle Hazırlanan Oyunlar
Koleksiyon
Elle Çizilmiş Grafiklerle Hazırlanan Oyunlar
Her fırsatta son teknoloji CGI ve grafikli oyunların piyasaya sürüldüğü bir dünyada, konu oyun çizimleri olduğunda bazen temellere geri dönmek daha anlamlı olabilir.
Koleksiyon
En İyi Bağımsız RPG Oyunlar
Video oyunu dünyasında sayısız farklı yapıt bulunuyor. Bunların bazıları Ubisoft gibi dev şirketler tarafından geliştiriliyor ve piyasaya sürülüyor. Bazı oyunlar ise çok ufak takımlar ile geliştirilip, kişisel çabalarla piyasaya sürülüyor.
En Zor Boss'lara Sahip Oyunlar
Koleksiyon
En Zor Boss'lara Sahip Oyunlar
Birçok video oyununda yenmeniz gereken oldukça zorlu bölüm sonu canavarları yer alıyor. Peki, bu tipteki en zor karşılaşmalar hangi modern oyunlarda yer alıyor?

Hades yayınları

Sıkça Sorulan Sorular

 • Hades oyununun konusu nedir?

 • Hades nereden indirilir?

 • Hades nereden satın alınır?

 • Hades kaç GB?

 • Hades Türkçe mi?

 • Metacritic skoru kaç?

 • Hades hangi dilleri destekliyor?

 • Multiplayer var mı?

 • Hades ne zaman çıkacak?

 • Oyunun yayıncısı kim?

 • Oyunu hangi firma geliştirdi?

Oyun Hakkında


Hades olan bir tanrı gibi haydut gibi zindan paletli o birleştirir Burcu'nun hızlı tempolu aksiyon, Transistör zengin bir atmosfer ve derinlik ve odun yığınının karakter odaklı hikaye dahil Üstdev en çok beğenilen filmin yer aldığı en iyi yönleri.

Cehennem Dışında SAVAŞ

Ölümsüz Yeraltı Prensi olarak, Olympus'un güçlerini ve efsanevi silahlarını ölülerin tanrısının pençelerinden kurtulmak için kullanacak ve her benzersiz kaçış girişimiyle daha da güçlenecek ve hikayenin daha fazlasını çözeceksiniz.

OLYMPUS'UN ÖFKESİNİ SERBEST BIRAKIN

Olimpiyatçılar arkanızda! Zeus, Athena, Poseidon ve çok daha fazlasıyla tanışın ve yeteneklerinizi geliştiren onlarca güçlü Boons arasından seçim yapın. İlerledikçe keşfedilecek binlerce uygulanabilir karakter yapısı var.


TANRILAR, HAYALETLER VE CANAVARLARA ÖNCE BAKIN

Tamamen seslendirilmiş renkli, hayattan daha büyük karakterlerden oluşan bir kadro sizinle tanışmayı bekliyor! Onlarla ilişkilerinizi geliştirin ve bu büyük, işlevsiz aile için gerçekte neyin tehlikede olduğunu öğrenirken binlerce benzersiz hikaye olayını deneyimleyin.

YENİDEN OYNATILABİLİRLİK İÇİN TASARLANDI

Koruyucu patronlarının sizi hatırlayacağı, sürekli değişen Yeraltı Dünyasına her girdiğinizde yeni sürprizler sizi bekliyor. Kalıcı olarak güçlenmek için güçlü Gecenin Aynası'nı kullanın ve bir dahaki sefere evden kaçtığınızda kendinize bir adım atın.

HİÇBİR ŞEY İMKANSIZ DEĞİLDİR

Kalıcı yükseltmeler, heyecan verici mücadeleyi ve sürükleyici hikayeyi deneyimlemek için kendiniz bir tanrı olmanıza gerek olmadığı anlamına gelir. Yine de, eğer bir olursanız, meydan okumayı hızlandırın ve iyi uyguladığınız becerilerinizi teste sokacak bazı beyaz parmak hareketlerine hazır olun.

İMZA ÜSTÜN STİL

Supergiant'ın oyunlarının özü olan zengin, atmosferik sunum ve benzersiz oyun ve anlatım birleşimi burada tüm gücüyle burada: muhteşem elle boyanmış ortamlar ve kan pompalayan orijinal bir skor, Yeraltı Dünyası'na hayat veriyor.


TOPLULUĞA KATIL

Hades , sıfırdan Erken Erişim için tasarlanmıştır. Buradan sohbete veya Supergiant'ın resmi Discord sunucusuna katılın ve ekibimize oyun hakkında ne düşündüğünüzü bildirin. Oyuncu geri bildirimlerinin% 100'ünü okuyoruz ve her Büyük Güncelleme bundan büyük ölçüde haberdar ediliyor.
Desteklenen Diller: İngilizce, Fransızca, İtalyanca, Almanca, Kastilya İspanyolcası, Korece, Brezilya Portekizcesi, Rusça, Basitleştirilmiş Çince, Lehçe, Japonca

Sistem Gereksinimleri

Minimum Sistem Gereksinimleri:
Minimum:
 • İşletim Sistemi: Windows 7 SP1
 • İşlemci: Dual Core 3.0ghz
 • Ekran Kartı: 1GB VRAM / DirectX 10+ support
 • Depolama: 15 GB kullanılabilir alan
Önerilen Sistem Gereksinimleri:
Önerilen:
 • İşlemci: Dual Core 3.4ghz
 • Ekran Kartı: 2GB VRAM / DirectX 10+ support
 • Depolama: 20 GB kullanılabilir alan

Yorumlar