Sadece RESMİ sitelerin oyun fiyatlarını karşılaştırır
Kategoriler

Öneriler

Marvel's Spider-Man: Miles Morales
449,10
den başlayan fiyatlarla
Football Manager 2023
599,00
den başlayan fiyatlarla
Victoria 3
190,00
den başlayan fiyatlarla
Elle Çizilmiş Grafiklerle Hazırlanan Oyunlar

Elle Çizilmiş Grafiklerle Hazırlanan Oyunlar

Her fırsatta son teknoloji CGI ve grafikli oyunların piyasaya sürüldüğü bir dünyada, konu oyun çizimleri olduğunda bazen temellere geri dönmek daha anlamlı olabilir.

Yetenekli sanatçılar artık sanatlarını yeni bir ortamda sergileme şansına sahipler - bir müze veya galeride değil, video oyunları aracılığıyla. Elle çizilmiş grafiklerin popülaritesi son zamanlarda arttı, yalnızca PC oyunları için Hand-Drawn etiketi altında listelenen 3.100'den fazla Steam oyunu var. İster daha küçük bağımsız oyunlar, ister tam gelişmiş AAA oyunları olsun, oyuncuların gelişen koleksiyonlarına eklemeleri için benzersiz elle çizilmiş grafiklere sahip birçok oyun var. 

Hades

Supergiant Games'in (Bastion ve Pyre'ın geliştiricileri) bu bağımsız oyunu, oyuncuları Ölüler Tanrısı'ndan özgürlükleri için savaşarak Yeraltı Dünyasının derinliklerine sokuyor. Hades oyununda Zeus, Athena ve Poseidon dahil olmak üzere Olimposluların yardımını alın ve zafere kaçmaya çalışın.

hades satın al

Bu video oyunundaki tüm ortamlar elle çizilmiş ve elle boyanmıştır. Eşsiz sanat tarzı, adrenalin pompalayan müziği ve hızlı oyun mekaniği, Eylül 2020'de piyasaya sürülmesinden bu yana sadık bir hayran kitlesi toplayan bu fantastik oyun için büyük nimetler.

Hades
Hades
40,00
den başlayan fiyatlarla

Skullgirls 2nd Encore

Eleştirmenlerce beğenilen bu 2D bağımsız dövüşçü oyunu, benzersiz kişilik ve özelliklere sahip en az 14 adet elle çizilmiş ve animasyonu hazırlanmış karakter içeriyor. Skullgirls, tamamen seslendirilmiş bir hikaye modundan arkadaşlarınızla veya çevrimiçi olarak çok oyunculu bir dövüş oturumuna kadar bir dizi farklı oyun modu içerir.

skullgirls 2nd encore

Ayrıntılı manzaraların olağanüstü karanlık dünyası ile birleşen renkli karakterlerin kadrosu, sahneyi mükemmel dövüş maçı için hazırlamaya yardımcı oluyor. Streets of Rage, Skullgirls'ün sanatsal tarzlarında Bayonetta ile buluşuyor ve atari tarzı dövüşçülerin oyuncuları için mükemmel bir deneyim sunuyor.

Skullgirls
Skullgirls
40,00
den başlayan fiyatlarla

Omori

Sevimli, renkli, elle çizilmiş sanat eserlerine sahip aldatıcı sevimli RPG, hızla Doki Doki yapıtını anımsatan psikolojik korkuya dönüşüyor. Arka plandaki manzaralar sevimli, renkli ve çizgi film benzerinden pastel boya ile çizilmiş gibi görünen temel siyah-beyaz oda tasarımına kadar çeşitlilik içerir.

omori

Korku faktörü, çocukların korku filmlerinde çizdiği gibi ürkütücü görünen grafiklerle karanlıkta pusuya yattığında korku faktörü önemli ölçüde artar. Karmaşık olmayan stili, şüphelenmeyen izleyicileri sahte bir güvenlik duygusuna çekmenin harika bir yoludur.

OMORI
OMORI
32,00
den başlayan fiyatlarla

Tale of Immortal

Bu açık dünya sandbox RPG'si ilhamını Çin mitolojisinden ve kültüründen alıyor. Başlangıçta yalnızca Çince olarak yayımlanan Tale of Immortal, daha sonra Ağustos 2021'de bir İngilizce dil yaması ile güncellendi ve son derece stilize edilmiş oyunu daha geniş bir küresel kitleye açtı.

tale of immortal

Tale of Immortal, antik Çin duvar halılarından ilham alan dağlık ve deniz manzaralı ortamlarının her biri için ve ayrıca kaderinize giden yolda karşılaştığınız karakter kadrosu için elle çizilmiş sanat kullanır. Seçimler, yolun her adımında zor kararlar ve beklenmedik sonuçlarla birlikte bu oyunda önemlidir.

鬼谷八荒 Tale of Immortal
鬼谷八荒 Tale of Immortal
78,00
den başlayan fiyatlarla

Ender Lilies Quietus of the Knights

Bu ödüllü oyun, 10.000'den fazla olumlu yorumla Steam'de yüksek bir derecelendirmeye sahip ve Ender Lilies Quietus of the Knights oyununun sayfasına bir bakış bile nedenini söylemek için yeterli olacaktır. Kötülüğün harap ettiği bir fantezi dünyasında geçen bu 2D aksiyon RPG'si, krallığın gizemlerini çözmek için Metroidvania tarzı zorlu savaşlarda sizi ölümcül düşmanlarla karşı karşıya getiriyor.

ender lilies quietus

Her manzara, karakter ve animasyon, Hollow Knight ve Bloodstained gibi benzer zorlu oyunları anımsatan, özenle elle çizilmiş bir tarza sahiptir. Ender Lilies Quietus of the Knights, harika bir atmosferik müziği ile karanlık fantezi ve duygusal, içten oyunların hayranları için mükemmeldir.

ENDER LILIES: Quietus of the Knights
ENDER LILIES: Quietus of the Knights
45,00
den başlayan fiyatlarla

Spiritfarer

Spiritfarer, ölüm etrafında dönen rahat bir yönetim simülasyonudur. Yine de karanlık, acımasız bir grafik stilinden ziyade, Spiritfarer'ın muhteşem sanat eseri, elle çizilmiş sanat ve karakter animasyonu kullanılarak güzel ve nefes kesici bir tarz karşımıza çıkıyor.

spiritfarer

Hayat, ölüm ve ötesindeki her şey hakkındaki bu içten ve dokunaklı hikayede duygular dorukta, size eşlik edecek ve yakın zamanda ölen ruhları öbür dünyaya yönlendirmenize yardımcı olacak bir dizi fantastik hayvan karakteri var. Karakteriniz ve tekneniz için özelleştirme seçenekleri, aynı zamanda tüm güzel sanat eserlerinin tadını en iyi şekilde çıkarabileceğiniz anlamına gelir.

Spiritfarer®
Spiritfarer®
50,00
den başlayan fiyatlarla