Sadece RESMİ sitelerin oyun fiyatlarını karşılaştırır
Kategoriler

Öneriler

God of War
262,49
den başlayan fiyatlarla
Control Ultimate Edition
159,00
den başlayan fiyatlarla
Europa Universalis IV
18,50
den başlayan fiyatlarla
En İyi İzometrik Bakış Açılı Oyunlar

En İyi İzometrik Bakış Açılı Oyunlar

Birinci ve üçüncü şahıs gibi artık standart haline gelen bakış açıları herkesin ilgisini çekmeyebilir. Belki de bu tip açılardan sıkılmışsınızdır ve yeni bir deneyim arıyorsunuzdur. İşte tam da bu noktada işin içine izometrik bakış açısına sahip video oyunları giriyor.

Bu tip oyunlara, rol yapma türü de katıldığı zaman bambaşka bir hal alıyor yapıtlar. İşte tam da bu sebepten ötürü, sizlerle en iyi izometrik RPG oyunları paylaşmak istiyoruz.

Hades

Hayır, bu oyunda Hades olmuyoruz, Hades'in kendisiyle savaşıyoruz. Ölüm tanrısı ile karşı karşıya geldiğimiz Hades isimli oyun, oldukça zengin bir rol yapma deneyimi sunuyor ve bir yandan da hack & slash tipi oynanışı ile eğlenceyi zirveye çıkartabiliyor. İçerisinde biraz da roguelike veya düşünce tarzınıza göre roguelite elementleri bulunduran bu oyun, son zamanlarda da oldukça popülerdi.

Hades oyun

Hades
Hades
40,00
den başlayan fiyatlarla

Disco Elysium

Hades gibi oldukça popüler olan bir başka video oyunu ise Disco Elysium. Bu oyunda da bir dedektifi canlandırıyoruz ve benzersiz bir yetenek sistemi sayesinde becerilerimizi sürekli olarak geliştirebiliyoruz. Hikayesi, hikaye anlatımı, karakterleri, detaylı rol yapma sistemleri, yetenek sistemi ve çok daha fazlası ile kısa sürede büyük bir başarı yakalamış olan Disco Elysium, izometrik rol yapma oyunları arasında kesinlikle en iyilerinden biri.

Disco elysium oyun

Disco Elysium
Disco Elysium
61,00
den başlayan fiyatlarla

Divinity: Original Sin 2

The Divine öldü, The Void de sürekli olarak yaklaşıyor. Divinity için olan savaş sonunda başladı ve sizler de dört kişilik bir grup ile benzersiz bir maceraya atılıyorsunuz. Yalnız bu maceranın sonunda sadece tek bir kişi amacına ulaşıp, Rivellon'ın tanrısı olmayı başarabilecek.

Legion Slim 7
Legion Slim 7

15" AMD İşlemci

NVIDIA® GeForce RTX™ grafik donanımı

144 Hz FHD

Dolby Vision® HDR destekli 4K çözünürlük

Derin rol yapma sistemi, tabii ki izometrik tipindeki bakış açısı ve eğlenceli oynanışı ile en iyi rol yapma oyunları arasında yer alan Divinity: Original Sin 2, keşif konusunda da oyunculara neredeyse sınırsız bir özgürlük sunuyor. Bu sınırsız özgürlüğü bir de Legion 7 Slim gibi güçlü bir cihazla deneyimleyince oyun tadından yenmiyor adeta.

Divinity original sin 2

Divinity: Original Sin 2 - Definitive Edition
Divinity: Original Sin 2 - Definitive Edition
75,00
den başlayan fiyatlarla

Grim Dawn

Bazı oyunculara göre Diablo ile karşılaştırılabilecek olan Grim Dawn, bizleri insanların soyunun tükenmek üzere olduğu bir zamana götürüyor. Demirin bile altından daha değerli olduğu bu dönemde hayatta kalmayı öğrenmemiz gerekiyor. Farklı karakter sınıflarını birleştirerek, benzersiz sonuçlar elde edebileceğimiz Grim Dawn oyununda yine kendi karakter sınıfımızı daha da ileriye taşıyabilmek için birbirinden benzersiz ganimetleri kullanmamız, derin bir rol yapma sistemi ile karşı karşıya kalmamız gerekecek.

Grim dawn oyun

Grim Dawn
Grim Dawn
39,00
den başlayan fiyatlarla

Pillars of Eternity 2: Deadfire

Rol yapma oyunları ile ün salmış olan Obsidian Entertainment, Pillars of Eternity II: Deadfire oyunu aracılığı ile ne kadar yetenekli olduklarını bizlere bir kere daha gösterdi. Bu video oyununda artık işinin bitirilmesi gereken bir tanrının peşinden koşuyoruz. Yeri geliyor açık denizlerde yol alıyoruz, yeri geliyor ıssız ormanların içinde kayboluyoruz. Tek oyuncu temelli bu rol yapma oyununda birbirinden derin sistemler ve mekanikler yer alıyor. Eğer başarılı ve eğlenceli bir izometrik rol yapma oyunu arıyorsanız, Pillars of Eternity II: Deadfire oyununa bir göz atmalısınız.

Pillars of eternity game

Pillars of Eternity II: Deadfire
Pillars of Eternity II: Deadfire
67,76
den başlayan fiyatlarla

Last Epoch

Zamanla birlikte kaybolmaya hazır olun. Zamanda yolculuk yapmanın, birbirinden farklı mağaralarda yine birbirinden farklı düşmanları öldürmenin, derin karakter özelleştirme ve geliştirme sistemlerinin birleştiği Last Epoch isimli bu video oyununda, onlarca farklı ustalık sınıfı ve yetenek ağacı bulunuyor. Bu sayede, en derin rol yapma deneyimlerinden birini elde edebiliyorsunuz. Ayrıca bu oyunun şu anda erken erişim sürecinde olduğunu ve aktif olarak da desteklendiğini sizlere belirtmek isteriz. Farklı bir izometrik rol yapma oyunu deneyimi arıyorsanız, Last Epoch sizleri bekliyor.

Last epoch steam

Last Epoch
Last Epoch
57,00
den başlayan fiyatlarla