Sadece RESMİ sitelerin oyun fiyatlarını karşılaştırır
Kategoriler

Öneriler

WRC 8 FIA World Rally Championship
28,80
den başlayan fiyatlarla
Mafia III: Definitive Edition
16,17
den başlayan fiyatlarla
Just Cause 4 Reloaded
13,80
den başlayan fiyatlarla
En Zor Boss'lara Sahip Oyunlar

En Zor Boss'lara Sahip Oyunlar

Birçok video oyununda yenmeniz gereken oldukça zorlu bölüm sonu canavarları yer alıyor. Peki, bu tipteki en zor karşılaşmalar hangi modern oyunlarda yer alıyor?

En zorlu bölüm sonu canavarı karşılaşmalarına sahip olan oyunlar yazımız ile bu konuyu aydınlatmayı deneyeceğiz ve sizler için birbirinden zorlu karşılaşmaları listeleyeceğiz.

Hades - Theseus & Asterius

Hades oyununda da zorlu bölüm sonu canavarı karşılaşmaları yer alıyor. Bu karşılaşmada ise Theseus ve Asterius, aynı anda size saldırıyor. Asterius aslında tek başına oldukça savaşılabilir bir düşman ama işin içine Theseus girince olaylar karışıyor. Özellikle de siz diğer bölüm sonu canavarı ile uğraşırken, Theseus kolaylıkla gözünüzden kaçabiliyor ve size sürpriz saldırılar yapıp, kolayca öldürebiliyor.

Hades
Hades
40,00
den başlayan fiyatlarla

Cyberpunk 2077 - Razor Hugh

Cyberpunk 2077 oyununun geneli aslında oldukça kolay ama bir yan görev serisinin sonunda, çıplak elleriniz ile Razor Hugh isimli bir kişi ile dövüşmeniz gerekiyor. Problem şu ki Razor Hugh, mekanik olarak kendisini bambaşka seviyeye çıkartmış bir güreşçi. Kendisi, sadece 1-2 yumruk ile sizi kolayca öldürebiliyor ve bu yüzden de oldukça zorlu anlar yaşayabiliyorsunuz bu bölüm sonu canavarına karşı.

Cyberpunk 2077
Cyberpunk 2077
166,83
den başlayan fiyatlarla

Nioh 2 - Shibata Katsuie

Sırada, Nioh 2 oyunundan bir Yokai var. Shibata Katsuie, Nioh 2 oyunundaki en zorlu bölüm sonu canavarı karşılaşmalarından birini sunuyor oyunculara. Problem şu ki bu arkadaşımız inanılmaz agresif ve sizlere doğru sürekli yüksek hasarlı saldırılar yapıyor. Dark Realm içerisindeyken ise tüm bu saldırılar, ateş elementiyle birleşiyor ve oyunculara daha da zorlu bir deneyim sunuyor.

Nioh 2 – The Complete Edition
Nioh 2 – The Complete Edition
249,00
den başlayan fiyatlarla

DOOM Eternal - Samur

Agresif bir oynanışın ön plana çıktığı DOOM Eternal oyununda da oldukça zorlu bölüm sonu canavarları yer alıyor. Bu canavarlardan bir tanesi de Samur. Aslında bu canavar, kendisini The Unchained gibi yeni canlarla desteklemiyor ama kalkanlarla koruma açabiliyor. Samur, karşılaşma sırasında sıkça ışınlanıyor ve sürekli kalkanlar açarak da bölüm sonu canavarı karşılaşmasını oldukça zorlu bir hale getirebiliyor.

DOOM Eternal
DOOM Eternal
70,84
den başlayan fiyatlarla

Final Fantasy VII Remake - Hell House

Final Fantasy VII oyununda oldukça zararsız, ufak bir savaş olan Hell House, Final Fantasy VII Remake oyununda benzersiz bir bölüm sonu canavarı olarak geri dönüyor. Bu canavar, bir ev ve siz de dev gibi bu yürüyen ev ile savaşıyorsunuz. Tahmin edebileceğiniz gibi bu varlık, birçok farklı sürprizi de cebinde bulunduruyor. Özellikle de zor modda oynuyorsanız, Hell House sizi mutlaka birkaç kez öldürecektir.

FINAL FANTASY VII
FINAL FANTASY VII
22,99
den başlayan fiyatlarla