Sadece RESMİ sitelerin oyun fiyatlarını karşılaştırır
Kategoriler

Öneriler

Propnight
32,00
den başlayan fiyatlarla
Journey
19,00
den başlayan fiyatlarla
Dead by Daylight
Ücretsiz
Nioh 2 – The Complete Edition
 • Nioh 2 – The Complete Edition
 • Nioh 2 – The Complete Edition PC Fiyatları
 • Nioh 2 – The Complete Edition PC Key Fiyatları
 • Nioh 2 – The Complete Edition Fiyat Karşılaştırma
 • Nioh 2 – The Complete Edition

Nioh 2 – The Complete Edition

Çıkış Tarihi: 05.02.2021
Diller: İngilizce, Fransızca, İtalyanca ...

Enucuzoyun.com'da en ucuz Nioh 2 – The Complete Edition fiyatını bulmak için bilgisayar oyun fiyatlarını karşılaştır, en uygun fiyatlı Nioh 2 – The Complete Edition PC oyun keyini hangi siteden satın alabileceğini öğren. Aynı zamanda Nioh 2 – The Complete Edition oyununun sistem gereksinimlerini, oyuna ait Twitch yayınlarını ve oyunun oynanma istatistiklerini gene sitemizin oyun sayfalarında incele.
Fiyatı Düşünce Haber Ver

Oyun Fiyatları
Resmi Mağazalar
Resmi Mağaza
Sürüm
Fiyat
Steam
Sürüm — Complete
249,00
Epic Games
Sürüm — Complete
249,00
Epic Games
Sürüm — Complete
249,00

Oyun İstatistikleri

Oyun İçerikleri

Japon Kültürünü Özümseten Samuray Oyunları
Koleksiyon
Japon Kültürünü Özümseten Samuray Oyunları
Samuray oyunları aslında oldukça bol. Yıllar boyunca, samuray ve feodal Japonya'yı içeren bazı inanılmaz oyunların piyasaya sürüldüğünü gördük. Bu koleksiyonda, şu anda piyasada bulunan en iyi samuray oyunu başlıklarından bazılarını vurgulayacağız.
En Zor Boss'lara Sahip Oyunlar
Koleksiyon
En Zor Boss'lara Sahip Oyunlar
Birçok video oyununda yenmeniz gereken oldukça zorlu bölüm sonu canavarları yer alıyor. Peki, bu tipteki en zor karşılaşmalar hangi modern oyunlarda yer alıyor?
Karanlık Fantezi Temalı Oyunlar
Koleksiyon
Karanlık Fantezi Temalı Oyunlar
Fantezi, video oyunlarında sıkça kullanılan bir tema ve bu temanın bazı alt türleri de bulunuyor karanlık fantezi gibi. Böyle bir oyun temasında genellikle oyunculara sunulan atmosfer karanlık oluyor ve hatta gotik bir yapı ile bile karşılaşabiliyoruz.
En Uzun Süren Tek Oyunculu Oyunlar
Koleksiyon
En Uzun Süren Tek Oyunculu Oyunlar
Bazen oynadığımız oyunlar hiç bitmesin isteriz çünkü yaşadığımız deneyimi çok sevmişizdir. Yalnız o deneyimler her zaman biter. Bazen de karşımıza öyle oyunlar çıkar ki bitmesini istemeyiz ve gerçekten de bitmezler.
Koleksiyon
En İyi JRPG Oyunlar
Video oyunu dünyası da kendi içerisinde farklı kültürlere sahip. Bu noktada en belirgin olan kültürler ise Batı ve Asya olarak karşımıza çıkıyor. Genelde Batı kültürünü yansıtan oyunlar Asya'da, Asya kültürünü yansıtan oyunlar da Batı'da pek bilinmiyor. Yine de son birkaç sene içerisinde birçok oyun geliştiricisi ve dağıtımcısı, daha fazla oyuncuya ulaşabilmek için farklı kültürlere hitap etmeye çalışıyor.
Koleksiyon
En Zor Başlangıçlara Sahip Oyunlar
Genelde birçok video oyunu, başlangıç veya açılış bölümlerini olabildiğince kolay tutmaya çalışır. Bu sayede oyuncular, ilk bölümlerde oyuna yeterli seviyede alışır ve zorluk, bir sonraki bölümlerde artabilir. Yalnız, bu durum her oyun için geçerli değil.

Nioh 2 – The Complete Edition Yayınları

Sıkça Sorulan Sorular

 • Nioh 2 – The Complete Edition oyununun konusu nedir?

 • Nioh 2 – The Complete Edition nereden indirilir?

 • Nioh 2 – The Complete Edition nereden satın alınır?

 • Nioh 2 – The Complete Edition Türkçe mi?

 • Metacritic skoru kaç?

 • Nioh 2 – The Complete Edition yaş sınırı nedir?

 • Nioh 2 – The Complete Edition hangi dilleri destekliyor?

 • Multiplayer var mı?

 • Nioh 2 – The Complete Edition ne zaman çıkacak?

 • Oyunun yayıncısı kim?

 • Oyunu hangi firma geliştirdi?

Oyun Hakkında

KARANLIĞINIZI SERBEST BIRAKIN

Bu acımasız masocore Aksiyon RPG'sinde korkunç yokai sürülerini ölümüne bir savaşta yenmenin heyecanını yaşayın. Kendi orijinal kahramanınızı yaratın ve Sengoku döneminde sizi Japonya'da harap olmuş bölgelere götürecek bir maceraya atılın.

Hayranlardan ve eleştirmenlerden çok fazla övgü toplayan önceki başlık gibi Nioh 2, Sengoku döneminden askeri komutanları çevreleyen orijinal ve derin bir hikaye içeriyor. Bununla birlikte, Nioh 2, kahramanın savaşta en zorlu yokaileri bile yenmek için yeni güçlü biçimler kullanmasına izin veren yeni Yokai Shift yeteneğini dahil ederek öncülünün ötesine geçiyor. Nioh 2'de yeni olan düşmanlarınız artık savaşın risklerini artıran ve kahramanın üstesinden gelmesi için yeni zorluklar yaratan bir Karanlık Diyar yaratabilir. Nioh 2 dünyasında karanlığınızı açığa çıkarırken korkunç canavarları fethetmekten keyif alacağınızı umuyoruz.

■ Dahil Edilen İçerik
Nioh 2: Complete Edition, Nioh 2'deki tüm içeriğin yanı sıra 3 DLC genişletmesi, The Tengu's Disciple, Darkness in the Capital ve The First Samurai'yi içerir.

◆ Tengu'nun Öğrencisi
Tengu'nun Öğrencisi, kahramanı, Genji ve Heike klanlarının birbirleriyle acımasızca rekabet ettiği Heian döneminin sonuna götürür. Nioh 2'nin hikayesinin nasıl ortaya çıktığını ortaya çıkaran bir önsöz görevi gören savaşı deneyimleyin.

◆ Başkentteki Karanlık
Başkentteki Karanlık, Heian döneminin ortasında, kötü ruhların ve yokai'nin Japonya'nın her yerinde yaygınlaştığı bir tarihte gerçekleşir. Kahraman bu döneme geri getirilir ve daha da uzak bir geçmiş ile geldikleri şimdiki zaman arasındaki bağlantıları ortaya çıkaracakları başkente girişir.

◆ İlk Samuray
İlk Samuray, Heian döneminin başlangıcında kahramanı Suzuka Geçidi'ne getirir. Nioh 2 destanının heyecan verici 3. genişlemesinde, kahramanlar bir kez daha baş düşmanı Otakemaru ile yüzleşecek.

■ Steam ver. Özel Bonus
Nioh 2'nin Steam sürümü için özel bir bonus olarak Valf Kaskını alın.
Bonusu almak için Tapınak menüsüne erişin ve Nimet sekmesini seçin.

Desteklenen Diller: İngilizce, Fransızca, İtalyanca, Kastilya İspanyolcası, Latin Amerika İspanyolcası, Portekizce, Brezilya Portekizcesi, Lehçe, Rusça, Basitleştirilmiş Çince, Geleneksel Çince, Japonca, Korece, Almanca, English, French, Italian, Spanish - Spain, Spanish - Latin America, Portuguese, Portuguese - Brazil, Polish, Russian, Simplified Chinese, Traditional Chinese, Japanese, Korean, German

Sistem Gereksinimleri

Minimum Sistem Gereksinimleri:

Minimum:

 • İşletim Sistemi: TBA
Önerilen Sistem Gereksinimleri:

Önerilen:

 • İşletim Sistemi: TBA

Yorumlar