Sadece RESMİ sitelerin oyun fiyatlarını karşılaştırır
Kategoriler

Öneriler

WRC 8 FIA World Rally Championship
28,80
den başlayan fiyatlarla
Mafia III: Definitive Edition
16,17
den başlayan fiyatlarla
Just Cause 4 Reloaded
13,80
den başlayan fiyatlarla
En Uzun Süren Tek Oyunculu Oyunlar

En Uzun Süren Tek Oyunculu Oyunlar

Bazen oynadığımız oyunlar hiç bitmesin isteriz çünkü yaşadığımız deneyimi çok sevmişizdir. Yalnız o deneyimler her zaman biter. Bazen de karşımıza öyle oyunlar çıkar ki bitmesini istemeyiz ve gerçekten de bitmezler.

Sizler için hazırladığımız bu yeni yazımızda da böyle oyunlara, en uzun süren tek oyunculu oyunlara odaklanacağız. Yazımız daha çok yeni çıkan oyunlar yer alacak ve çok oyunculu oyunlara da yer vermemeye çalışacağız.

Mount & Blade II: Bannerlord

Mount & Blade II: Bannerlord, tek başına sizlere yüzlerce saatlik bir oyun deneyimi sunabilecek bir yapıt. Yalnız, eğer sizler bu oyunda sadece ana görevlere/hikayeye odaklanacak olursanız, 40 saat içerisinde bu deneyimi sonlandırabilirsiniz. Yan içeriklere de zaman harcamaya başladığınız zaman oyuna harcadığınız süre, 70 saat olabilir. Mount & Blade II: Bannerlord oyununu %100 olarak bitirmek isterseniz de 110 saat civarında bir deneyim sizleri bekliyor demektir.

Mount & Blade II: Bannerlord
Mount & Blade II: Bannerlord
134,99
den başlayan fiyatlarla

Yakuza: Like a Dragon

Sizlere bahsedebileceğimiz bir başka uzun oyun ise Yakuza: Like a Dragon. Sadece ana hikayesi ile 50 saat sürebilecek bir oyun olan Yakuza: Like a Dragon, işin içine yan içerikleri de soktuğunuz zaman 70 saate kadar çıkabiliyor. Eğer bu oyunu %100 bir oranla bitirmek isterseniz de kendinizi bilgisayarınızın başına kilitlemeye hazır olun; 100 saatiniz gerekiyor. Absürt bir oyun olan bu yapıt, eminiz ki 100 saat boyunca oyuncuları eğlendirmeyi başarabilecektir.

Yakuza: Like a Dragon
Yakuza: Like a Dragon
399,00
den başlayan fiyatlarla

Nioh 2

Eğer kendinize Demon's Souls, Dark Souls veya Sekiro: Shadows Die Twice gibi zorlu bir oyun arıyorsanız ve bu oyunun uzun sürmesini istiyorsanız, Nioh 2 sizleri bekliyor. Sadece hikaye modu ile 50 saat sürebilecek bir oyun olan Nioh 2, yan içerikleri de kattığınız zaman 70 saatlik bir video oyunu olabiliyor. Yalnız, bu oyunu %100 bir oranla bitirmek isterseniz, listemizdeki diğer birçok oyun gibi bu oyuna da 100 saat civarında bir süre harcamanız gerekiyor. Ardından da böylesine zorlu bir oyunu tamamen bitirdiğinizin havasını herkese atabilirsiniz.

Nioh 2 – The Complete Edition
Nioh 2 – The Complete Edition
249,00
den başlayan fiyatlarla

Cyberpunk 2077

CD Projekt RED şirketinin en yeni oyunu olan Cyberpunk 2077 da katlanabilen oyuncular için uzun bir deneyim sunabiliyor. Aslında oyunun ana görevleri oldukça kısa; 20 saat içerisinde bitirilebiliyor ama yan görevleri dahil ettiğiniz zaman bu oynanış süresi, 60 saate kadar çıkabiliyor. Eğer olur da Cyberpunk 2077 oyununu %100 olarak bitirmek isterseniz de bu yapıta 100 saatinizi vermeye hazır olmanız gerekiyor. Hatta, fotoğraf moduyla filan uğraşmayı seviyorsanız, bu süreyi daha da uzatabilirsiniz.

Cyberpunk 2077
Cyberpunk 2077
166,83
den başlayan fiyatlarla

Crusader Kings II

Bazı oyuncular vardır ki 100 saatlik deneyimler onlara uzun gelmez. Hatta o oyuncular, 100 saatlik oyunları kısa bile bulabilir. İşte o zaman size Crusader Kings II oyununu sunuyoruz. Sadece ana hikayesi/içerikleri 70 saat süren bu oyun, yan içeriklerle birleştiği zaman neredeyse 200 saatlik bir deneyim sunuyor. Yalnız, daha durun; bitmedi. Crusader Kings II oyununu %100 şekilde bitirmek isterseniz de oyun süreniz 350 saat civarına çıkacaktır. Eğer bu süre size yeterli gelmediyse, Crusader Kings oyununun daha da uzun olduğunu belirtebiliriz.

Crusader Kings II
Crusader Kings II
Ücretsiz