Sadece RESMİ sitelerin oyun fiyatlarını karşılaştırır
Kategoriler

Öneriler

God's Trigger
7,85
den başlayan fiyatlarla
Pure Farming 2018
12,14
den başlayan fiyatlarla
Dying Light - Astronaut Bundle
5,17
den başlayan fiyatlarla
Kış Temalı Oyunlar

Kış Temalı Oyunlar

Küresel ısınma, mevsimsel değişiklikler… Hepimiz kışı özler olduk. Kışın ortasında baharı yaşıyoruz artık. Öyle ki kayak merkezleri bile yağış azlığından nasibini almış durumda. Bu durum ne kadar üzücü olsa da biraz Polyanna’cılık yapıp doğalgaz faturalarının düşük gelmesine sevinelim.

Bu yıl kar yüzünü biraz gösterse de lapa lapa yağan kara hala hasretimiz var. Karlı günlerin özlemini giderecek sizin için hazırladığımız kış temalı oyunlara bir göz atalım.

Frostpunk

Frostpunk, bir hayatta kalma oyunudur. Dünyada yaşamını sürdürmeye çalışan bir şehrin yöneticisi olarak oyunda yer alıyorsunuz. Her bir şehrin yöneticisi gibi bu oyunda da amacınız hem halkınızın hem de şehrin ihtiyaçlarını karşılamak Halkının geleceği size bağlı ve bu yüzden vereceğiniz kararlarda emin olmalısınız. Yoksa şehrini yok olmaya sürükleyebilirsin. Bembeyaz bir çarşaf gibi karlı bir çevreye sahip bu oyun, kışa olan özlemimizi biraz da olsa gideriyor.

Frostpunk
Frostpunk
15,13
den başlayan fiyatlarla

The Long Dark

Bir felaket sonrası kendinizi Kanada’nın çetin ormanlarında buluyorsunuz. Amacınız basit: hayatta kalmak. Buzlu diyarları keşfederken en önemli amacınız hayatta kalmak. Aslında hayatta kalmak için keşfetmek zorundasınız. Oyunda mücadele ettiğiniz bir şey var o da doğanın ta kendisi.

Oyunda kondisyonunuzu, sağlığınızı ve fiziksel ihtiyaçlarınızı iyi bir şekilde takip etmeniz gerekiyor çünkü The Long Dark oyununda ölümün dönüşü yok. Hayatta kalma modunda öldüğünüzda kaydınız silinir. Oyun öyle bir tasarlanmış ki, oynarken soğuğu iliklerinize kadar hissediyorsunuz.

The Long Dark
The Long Dark
50,00
den başlayan fiyatlarla

The Wild Eight

The Wild Eight, koleksiyonumuzun önceki oyunlarından farklı olarak çok oyunculu bir oyun. İster arkadaşlarınızda ister rastgele eşleştirilmiş bir grupla Alaska’nın çetin şartlarında hayatta kalmaya çalışın.

Oyunda yalnız olarak değil de bir grup ile keşfetmek, avlanmak listemizin önceki oyunlarına göre farklı bir deneyim sunuyor. Frostpunk gibi izometrik bakış açısıyla oynadığınız bu oyunda da aynı şekilde bembeyaz bir tema hakim. Lapa lapa yağmış karların ortasında karakterinizin soğukla olan mücadelesinde siz de biraz üşüyebilirsiniz.

The Wild Eight
The Wild Eight
39,00
den başlayan fiyatlarla

Batman: Arkham Origins

Çok fazla hayatta kalma oyunlarından bahsettik. Şimdi süper kahraman temalı oyunların da çok iyi olabileceğini gösteren ilk oyun serisi olan Batman serisinin Arkham Origins oyunu. Gotham’ın kasvetli kış günlerinde Batman’in karanlık dünyasına girerek azılı düşmanlarıyla savaşın.

Batman™: Arkham Origins
Batman™: Arkham Origins
27,59
den başlayan fiyatlarla

Steep

Steep kayak tutkunlarının severek oynayacağı bir oyun. Pandemi döneminde kayak merkezlerinde kışın zevkini çıkaramayan kayak tutkunları, Steep ile ister tekil olarak ister arkadaşlarıyla adrenalini bir nebze de olsa evinde yaşayabilir dilediği kış sporunu yapabilir.

Steep™
Steep™
135,00
den başlayan fiyatlarla

The Elder Scrolls V: Skyrim

Yılların eskitemediği oyun Skyrim ya da modların eskitemediği oyun desek daha doğru olur. Aksiyon-RPG alanında mihenk taşı sayılabilecek bu oyun bize birçok oyunun sunamadığı tecrübeyi ve oynanış süresini sunuyor.

VR Desteği
Oyuna sonradan gelen VR desteği ile bu karlı çevreyi birebir tecrübe edip daha iyi bir deneyim yaşayabilirsiniz!

Hikayesinden çok yan hikayelerinin kalitesi ile konuşulan oyunların başında şüphesiz Skyrim gelir. Yolda yürürken rastgele bir NPC'den görev almanın ve onların hikayesine ortak olmanın zevki paha biçilemez diyebiliriz. Skyrim haritasının karlı alanları kar göremediğimiz şu kış günlerinde, RPG öğeleriyle size karlı günlerin havasını aratmayacak bir oyun. 

The Elder Scrolls V: Skyrim VR
25,83
den başlayan fiyatlarla
The Elder Scrolls V: Skyrim Special Edition
95,82
den başlayan fiyatlarla

Metro Serisi

Dimitri Glukhovsky’nin Metro kitap serisinden esinlenen bir oyun serisi olan Metro, kıyamet sonrası Rusya’sında geçen bir hikâye sunuyor. Radyoaktif bir felaketten sonra yer altında, metro ağlarında yaşamaya başlamış bir topluluk radyasyondan dolayı değişen dünyada artık daha da zorlayıcı şartlar altında hayatta kalmaya çalışıyor.

Tabii Rusya karsız olmaz. Oyunun atmosferini güzel kılan en önemli şeylerden biri de kar havası. Hikaye odaklı oyunları sevenler için Metro serisi, içinde barındırdığı kar temasıyla bu kış günlerinde güzel bir oyun deneyimi sunabilir.

Metro 2033 Redux
31,00
den başlayan fiyatlarla
Metro Exodus
90,93
den başlayan fiyatlarla

Dileriz zar zor kışı tecrübe edebildiğimiz bu günlerde koleksiyonumuzdaki oyunlar bu boşluğu doldurabilir. İyi oyunlar!