DOOM
 • DOOM
 • DOOM PC Fiyatları
 • DOOM PC Key Fiyatları
 • DOOM Fiyat Karşılaştırma
 • DOOM

DOOM

Çıkış Tarihi: 12.05.2016
Diller: İngilizce, Fransızca, İtalyanca ...

Enucuzoyun.com'da en ucuz DOOM fiyatını bulmak için bilgisayar oyun fiyatlarını karşılaştır, en uygun fiyatlı DOOM PC oyun keyini hangi siteden satın alabileceğini öğren. Aynı zamanda DOOM oyununun sistem gereksinimlerini, oyuna ait Twitch yayınlarını ve oyunun oynanma istatistiklerini gene sitemizin oyun sayfalarında incele.
Fiyatı Düşünce Haber Ver

Oyun Fiyatları
Resmi Mağazalar
Resmi Mağaza
Sürüm
Fiyat
Gamebillet
385 yorum
Sürüm — Standart
87,11
Steam
Sürüm — Standart
99,00
Fanatical
67.004 yorum
Sürüm — Standart
161,94
Allyouplay
1.187 yorum
Sürüm — Standart
196,21

Oyun İstatistikleri

Oyun İçerikleri

DOOM Modları
Oyun Modları
DOOM Modları
Saf aksiyon oyunlarını kim sevmez. Önünüze çıkan her şeyi, elinizdeki envai çeşitte havalı silahlarla parçalayıp yok etmek ne pahası biçilmez bir hazdır değil mi?
Oyun Hileleri
DOOM Hileleri
Oyun evreninde first person shooter dediğimiz, kısa adı fps olan ve oyun oynayan herkesin ilgi radarına bir şekilde giren türün öncülerinden olan Doom serisinden bahsetmek istiyoruz bugün.
Koleksiyon
Steam Lunar Yeni Yıl İndirimlerinden Mutlaka Alınması Gerekenler (2021)
Steam her zamanki gibi yine karşımıza deli gibi büyük indirimlerle çıkmaya devam ediyor. Bu gün de Ay Takvimi Yeni Yılı İndirimleri (Steam Lunar New Year Sale) adı altında bir indirim. E tabii hal böyle olunca içinden hangi oyunları almalı diye paradoksa girebiliyoruz. Elli tane oyun alıp birini bile oynamamak da herkesin ortak sorunu.
Oyun İncelemesi
Doom İncelemesi
Id software’in saf aksiyon oyunu olan Doom, 1993 senesinde ilk kez oyuncuların beğenisine sunulmuştu. Oyunun ben oyuncuyum diyen herkese hitap edebilmesinin en büyük nedeni ise oyuncuya sağladığı rahatlık ve serbestlik hissiydi. Hiçbir kurala bağlı kalmadan istediğimiz gibi önümüze çıkan bütün yaratıkları öldürerek ilerlediğimiz tamamen aksiyon odaklı bir yapımdı. Su gibi akan kan, kopan uzuvlar ve sınırsız bir macera arayanların yeni durağıydı Doom.

DOOM Yayınları

Oyun Hakkında

Birinci şahıs nişancı türüne öncülük eden ve çok oyunculu Deathmatch'i yaratan stüdyo olan id software tarafından geliştirilen DOOM, acımasız bir şekilde eğlenceli ve zorlu bir modern nişancı deneyimi olarak geri dönüyor. Acımasız iblisler, inanılmaz derecede yıkıcı silahlar ve hızlı, akıcı hareket, ister tek oyunculu harekatta cehennemin derinliklerinde iblis ordularını yok ediyor olun, ister çok sayıda çok oyunculu modda arkadaşlarınıza karşı yarışıyor olun, yoğun, birinci şahıs dövüşün temelini sağlar. modlar. İçeriğinizi kolayca oluşturmak, oynamak ve dünyayla paylaşmak için DOOM SnapMap oyun düzenleyicisini kullanarak oyun deneyiminizi genişletin.HİKAYE:
Buraya bir nedenden dolayı geldiniz. Union Aerospace Corporation'ın Mars'taki devasa araştırma tesisi, şiddetli ve güçlü iblislerle boğulmuş durumda ve onların dünyası ile bizim dünyamız arasında yalnızca bir kişi duruyor. Yalnız DOOM Marine olarak, tek bir şey yapmak için harekete geçirildiniz - hepsini öldürün.

ANA ÖZELLİKLER:

 • Acımasız Bir Kampanya
  Cehennem'in öfkeli iblis ordularını geri püskürtürken sağlığı yenilemek için siper almak veya durmak yok. İblisleri yaratıcı ve şiddetli şekillerde devirmek, kesmek, ezmek, parçalamak ve parçalamak için fütüristik ve ikonik silahlar, yükseltmeler, hareket ve gelişmiş yakın dövüş sisteminden oluşan cephaneliğinizi birleştirin.

 • ID Multiplayer'ın Dönüşü
  DOOM'un imzası olan, hızlı tempolu arena tarzı savaşta rakiplerinize hükmedin. Hem klasik hem de yepyeni oyun modlarında, kişisel beceri karışımınızı, güçlü silahlarınızı, dikey hareketlerinizi ve iblis olarak oynamanıza izin veren benzersiz güçlendirmelerinizi kullanarak düşmanlarınızı yok edin.

 • Sonsuz olasılıklar
  Güçlü ancak kullanımı kolay bir oyun ve seviye editörü olan DOOM SnapMap, her platformda sınırsız oyun deneyimi sağlar. Önceden herhangi bir deneyim veya özel uzmanlık olmadan, herhangi bir oyuncu hızlı ve kolay bir şekilde haritaları bir araya getirebilir ve haritaları görsel olarak özelleştirebilir, önceden tanımlanmış veya tamamen özel bir oyun ekleyebilir ve hatta yeni modlar oluşturmak için oyun mantığını düzenleyebilir. Eserinizi anında oynatın, bir arkadaşınızla paylaşın veya dünyanın her yerinden oyunculara sunun - hepsi oyun içinde bir düğmeye basarak.
Desteklenen Diller: İngilizce, Fransızca, İtalyanca, Almanca, Kastilya İspanyolcası, Japonca, Lehçe, Brezilya Portekizcesi, Rusça, Geleneksel Çince

Sistem Gereksinimleri

Minimum Sistem Gereksinimleri:

Minimum:

 • İşletim Sistemi: Windows 7/8.1/10 (64-bit versions)
 • İşlemci: Intel Core i5-2400/AMD FX-8320 or better
 • Bellek: 8 GB RAM
 • Ekran Kartı: NVIDIA GTX 670 2GB/AMD Radeon HD 7870 2GB or better
 • Depolama: 55 GB kullanılabilir alan
 • İlave Notlar: Requires Steam activation and broadband internet connection for Multiplayer and SnapMap
Önerilen Sistem Gereksinimleri:

Önerilen:

 • İşletim Sistemi: Windows 7/8.1/10 (64-bit versions)
 • İşlemci: Intel Core i7-3770/AMD FX-8350 or better
 • Bellek: 8 GB RAM
 • Ekran Kartı: NVIDIA GTX 970 4GB/AMD Radeon R9 290 4GB or better
 • Depolama: 55 GB kullanılabilir alan
 • İlave Notlar: Requires Steam activation and broadband internet connection for Multiplayer and SnapMap

Yorumlar