Üye Ol / Giriş Yap
KATEGORİLER

Hades PC Fiyatları

Çıkış Tarihi: 17.09.2020
Diller: İngilizce , Fransızca , İtalyanca , Almanca ...

Enucuzoyun.com'da en ucuz Hades fiyatını bulmak için bilgisayar oyun fiyatlarını karşılaştır, en uygun fiyatlı Hades PC oyun keyini hangi siteden satın alabileceğini öğren. Aynı zamanda Hades oyununun sistem gereksinimlerini, oyuna ait Twitch yayınlarını ve oyunun oynanma istatistiklerini gene sitemizin oyun sayfalarında incele.


Hades Hakkında


Hades olan bir tanrı gibi haydut gibi zindan paletli o birleştirir Burcu'nun hızlı tempolu aksiyon, Transistör zengin bir atmosfer ve derinlik ve odun yığınının karakter odaklı hikaye dahil Üstdev en çok beğenilen filmin yer aldığı en iyi yönleri.

Cehennem Dışında SAVAŞ

Ölümsüz Yeraltı Prensi olarak, Olympus'un güçlerini ve efsanevi silahlarını ölülerin tanrısının pençelerinden kurtulmak için kullanacak ve her benzersiz kaçış girişimiyle daha da güçlenecek ve hikayenin daha fazlasını çözeceksiniz.

OLYMPUS'UN ÖFKESİNİ SERBEST BIRAKIN

Olimpiyatçılar arkanızda! Zeus, Athena, Poseidon ve çok daha fazlasıyla tanışın ve yeteneklerinizi geliştiren onlarca güçlü Boons arasından seçim yapın. İlerledikçe keşfedilecek binlerce uygulanabilir karakter yapısı var.


TANRILAR, HAYALETLER VE CANAVARLARA ÖNCE BAKIN

Tamamen seslendirilmiş renkli, hayattan daha büyük karakterlerden oluşan bir kadro sizinle tanışmayı bekliyor! Onlarla ilişkilerinizi geliştirin ve bu büyük, işlevsiz aile için gerçekte neyin tehlikede olduğunu öğrenirken binlerce benzersiz hikaye olayını deneyimleyin.

YENİDEN OYNATILABİLİRLİK İÇİN TASARLANDI

Koruyucu patronlarının sizi hatırlayacağı, sürekli değişen Yeraltı Dünyasına her girdiğinizde yeni sürprizler sizi bekliyor. Kalıcı olarak güçlenmek için güçlü Gecenin Aynası'nı kullanın ve bir dahaki sefere evden kaçtığınızda kendinize bir adım atın.

HİÇBİR ŞEY İMKANSIZ DEĞİLDİR

Kalıcı yükseltmeler, heyecan verici mücadeleyi ve sürükleyici hikayeyi deneyimlemek için kendiniz bir tanrı olmanıza gerek olmadığı anlamına gelir. Yine de, eğer bir olursanız, meydan okumayı hızlandırın ve iyi uyguladığınız becerilerinizi teste sokacak bazı beyaz parmak hareketlerine hazır olun.

İMZA ÜSTÜN STİL

Supergiant'ın oyunlarının özü olan zengin, atmosferik sunum ve benzersiz oyun ve anlatım birleşimi burada tüm gücüyle burada: muhteşem elle boyanmış ortamlar ve kan pompalayan orijinal bir skor, Yeraltı Dünyası'na hayat veriyor.


TOPLULUĞA KATIL

Hades , sıfırdan Erken Erişim için tasarlanmıştır. Buradan sohbete veya Supergiant'ın resmi Discord sunucusuna katılın ve ekibimize oyun hakkında ne düşündüğünüzü bildirin. Oyuncu geri bildirimlerinin% 100'ünü okuyoruz ve her Büyük Güncelleme bundan büyük ölçüde haberdar ediliyor.
Desteklenen Diller : İngilizce , Fransızca , İtalyanca , Almanca , Kastilya İspanyolcası , Korece , Brezilya Portekizcesi , Rusça , Basitleştirilmiş Çince , Lehçe

Sistem Gereksinimleri

En Düşük Sistem Gereksinimleri:
Minimum:
  • İşletim Sistemi: Windows 7 SP1
  • İşlemci: Dual Core 3.0ghz
  • Ekran Kartı: 1GB VRAM / DirectX 10+ support
  • Depolama: 15 GB kullanılabilir alan
Önerilen Sistem Gereksinimleri:
Önerilen:
  • İşlemci: Dual Core 3.4ghz
  • Ekran Kartı: 2GB VRAM / DirectX 10+ support
  • Depolama: 20 GB kullanılabilir alan