Stardew Valley
 • Stardew Valley
 • Stardew Valley PC Fiyatları
 • Stardew Valley PC Key Fiyatları
 • Stardew Valley Fiyat Karşılaştırma
 • Stardew Valley

Stardew Valley

Çıkış Tarihi: 26.02.2016
Diller: İngilizce, Almanca, Kastilya İspanyolcası ...

Enucuzoyun.com'da en ucuz Stardew Valley fiyatını bulmak için bilgisayar oyun fiyatlarını karşılaştır, en uygun fiyatlı Stardew Valley PC oyun keyini hangi siteden satın alabileceğini öğren. Aynı zamanda Stardew Valley oyununun sistem gereksinimlerini, oyuna ait Twitch yayınlarını ve oyunun oynanma istatistiklerini gene sitemizin oyun sayfalarında incele.
Fiyatı Düşünce Haber Ver

Oyun Fiyatları
Resmi Mağazalar
Resmi Mağaza
Sürüm
Fiyat
Steam
Sürüm — Standart
24,00

Oyun İstatistikleri

Oyun İçerikleri

Günü Geçirmelik En İyi Oyunlar
Koleksiyon
Günü Geçirmelik En İyi Oyunlar
Sürekli olarak derin ve karmaşık oyunlar oynamaktan sıkıldınız mı? Artık daha basit ve günlük deneyimler mi arıyorsunuz? O zaman günlük veya basit oyunlar olarak tabir edilen türe yönelmenizi önerebiliriz.
Koleksiyon
En İyi Bağımsız RPG Oyunlar
Video oyunu dünyasında sayısız farklı yapıt bulunuyor. Bunların bazıları Ubisoft gibi dev şirketler tarafından geliştiriliyor ve piyasaya sürülüyor. Bazı oyunlar ise çok ufak takımlar ile geliştirilip, kişisel çabalarla piyasaya sürülüyor.
Koleksiyon
En İyi Sandbox RPG Oyunlar
RPG tipi oyunlar sayesinde istediğimiz bir karakterin rolüne girebiliriz. Sandbox tipi oyunlar sayesinde de içerisinde bulunduğumuz dünyayı istediğimiz gibi kullanabiliriz. Bu iki tür birleştiği zaman da aslında video oyunu sektörünün en çok kullanılan temelleri karşımıza çıkar.
Oyun Modları
Stardew Valley Modları
Büyük şehrin karmaşasından kurtulmak için tası tarağı toplayıp doğal yaşama merhaba derken çok sevdiği dedesinin de son isteğini yerine getiren bir karakteri yönlendirdiğimiz küçük görünümlü büyük bir oyun Stardew Valley.
Koleksiyon
Düşük Boyutlu Efsane Oyunlar
Artık ortalama bir oyunun bile boyutu 50-60GB gibi boyutlara ulaştığı şu günlerde bazı oyuncular gerek yavaş internetten gerek ise yer kalmamış HDD/SSD’lerden dolayı düşük boyutlu ve uzun süre kendini oynatan oyunları arıyor. Biz böyle oyunları ararız ararız ama genelde bulduklarımız da bizi sarmaz olur.
Canlı Derste Oynanacak Oyunlar
Koleksiyon
Canlı Derste Oynanacak Oyunlar
İkinci dönemin başlamasıyla birçok oyuncu okullara geri döndü. En azından online olarak. Ee hal böyle olunca, biz Türklerin çok yönlü ve aynı anda birçok işi yapabilmesini sebep göstermek gerek ki o sevgi beslediğimiz bilgisayarlarımızda hem dersi dinleyip hem de oyun oynamak çok normal ve cazip gelebiliyor.

Stardew Valley Yayınları

Oyun Hakkında

Stardew Valley, açık uçlu bir köy hayatı RPG'sidir!Büyükbabanızın Stardew Vadisi'ndeki eski çiftlik arazisini miras aldınız. El yapımı aletler ve birkaç madeni para ile donanmış olarak, yeni hayatınıza başlamak için yola çıktınız. Arazi dışında yaşamayı ve bu aşırı büyümüş tarlaları gelişen bir yuvaya dönüştürmeyi öğrenebilir misin? Kolay olmayacak. Joja Corporation şehre geldiğinden beri, eski yaşam tarzları neredeyse tamamen ortadan kalktı. Bir zamanlar kasabanın en canlı aktivite merkezi olan topluluk merkezi şimdi darmadağınık durumda. Ama vadi fırsatlarla dolu görünüyor. Biraz özveriyle, Stardew Vadisi'ni mükemmelliğe kavuşturan kişi sen olabilirsin!

Özellikleri
 • Büyümüş tarlanızı canlı bir çiftliğe dönüştürün! Hayvanları yetiştirin, mahsul yetiştirin, bir meyve bahçesi başlatın, kullanışlı makineler yapın ve daha fazlasını yapın! Hayallerinizin çiftliğini yaratmak için bol miktarda alana sahip olacaksınız.

 • 4 Oyunculu Çiftçilik! 1-3 oyuncuyu çevrimiçi vadide size katılmaya davet edin! Oyuncular, gelişen bir çiftlik inşa etmek, kaynakları paylaşmak ve yerel topluluğu geliştirmek için birlikte çalışabilirler. Daha fazla el birden daha iyi olduğundan, oyuncular daha zorlu bir deneyim için satılan ürünlere kar marjını ölçeklendirme seçeneğine sahiptir.

 • Zaman içinde becerilerinizi geliştirin. Mücadele eden bir seradan usta bir çiftçiye doğru ilerlerken, 5 farklı alanda seviye atlayacaksınız: çiftçilik, madencilik, savaş, balıkçılık ve yiyecek arama. İlerledikçe, yeni yemek pişirme ve işçilik tarifleri öğrenecek, keşfedilecek yeni alanların kilidini açacak ve çeşitli meslekler arasından seçim yaparak becerilerinizi özelleştireceksiniz.

 • Yerel topluluğun bir parçası olun. Stardew Valley'de yaşayan 30'dan fazla benzersiz karakterle yeni arkadaşlar bulmakta sorun yaşamayacaksınız! Her kişinin kendi günlük programı, doğum günü, benzersiz mini ara sahneleri ve hafta ve yıl boyunca söyleyecek yeni şeyleri vardır. Onlarla arkadaş olurken size açılacaklar, kişisel dertlerinde sizden yardım isteyecekler veya sırlarını size söyleyecekler! Luau, perili labirent ve kış yıldızının şöleni gibi mevsimlik festivallere katılın.

 • Geniş, gizemli bir mağarayı keşfedin. Yeraltında daha derine yolculuk ederken, yeni ve tehlikeli canavarlarla, güçlü silahlarla, yeni ortamlarla, değerli taşlarla, aletlerin işlenmesi ve yükseltilmesi için hammaddeler ve ortaya çıkarılacak gizemlerle karşılaşacaksınız.

 • Vadiye yeni bir soluk getirin. JojaMart açıldığından beri Stardew Vadisi'nin eski yaşam tarzı değişti. Kasabanın altyapısının çoğu bakıma muhtaç hale geldi. Eski topluluk merkezini tamir ederek Stardew Valley'i eski ihtişamına kavuşturmaya yardımcı olun veya alternatif rotayı kullanın ve Joja Corporation ile güçlerinizi birleştirin.

 • Çiftlikte hayatınızı paylaşmak için bir partnerle mahkemeye çıkın ve evlenin. Her biri benzersiz karakter ilerlemesi ara sahnelerine sahip olan 12 lisans ve lisans öğrencisi vardır. Evlendikten sonra eşiniz sizinle birlikte çiftlikte yaşayacak. Kim bilir, belki çocuğunuz olur ve bir aile kurarsınız?

 • Yerel balıkçılık noktalarından birinde rahatlatıcı bir öğleden sonra geçirin. Sular mevsimlik lezzetli balık çeşitleriyle doludur. Her balığı yakalama ve yerel bir efsane olma yolculuğunuzda size yardımcı olacak yemler, bobbers ve yengeç kapları yapın!

 • Yerel müzeye eserler ve mineraller bağışlayın.

 • Size yardımcı olmak için lezzetli yemekler pişirin ve faydalı eşyalar yapın. 100'den fazla yemek pişirme ve el işi tarifiyle, yaratacağınız çok çeşitli öğelere sahip olacaksınız. Pişirdiğiniz bazı yemekler size becerilerinizi, koşma hızınızı veya dövüş becerilerinizi geçici olarak artıracaktır. Korkuluklar, yağ üreticileri, fırınlar ve hatta nadir ve pahalı kristal gibi faydalı nesneler üretin.

 • Karakterinizin ve evinizin görünümünü özelleştirin. Aralarından seçim yapabileceğiniz yüzlerce dekoratif öğe ile hayallerinizin evini yaratmakta sorun yaşamayacaksınız!

 • Xbox oyun kumandası desteği (gürültülü)! (Metin girişi için klavye hala gereklidir)

 • İki saatten fazla orijinal müzik.
Desteklenen Diller: İngilizce, Almanca, Kastilya İspanyolcası, Japonca, Brezilya Portekizcesi, Rusça, Basitleştirilmiş Çince, Fransızca, İtalyanca, Macarca, Korece, Türkçe

Sistem Gereksinimleri

Minimum Sistem Gereksinimleri:
Minimum:
 • İşletim Sistemi: Windows Vista or greater
 • İşlemci: 2 Ghz
 • Bellek: 2 GB RAM
 • Ekran Kartı: 256 mb video memory, shader model 3.0+
 • DirectX: Sürüm 10
 • Depolama: 500 MB kullanılabilir alan

Yorumlar