Sadece RESMİ sitelerin oyun fiyatlarını karşılaştırır
Kategoriler

Öneriler

God of War
329,00
den başlayan fiyatlarla
FOR HONOR™
29,25
den başlayan fiyatlarla
Sid Meier's Civilization® VI
32,85
den başlayan fiyatlarla
Düşük sistem gereksinimli Co-Op oyunlar

Düşük sistem gereksinimli Co-Op oyunlar

Arkadaşlarınız ile her PC'de oynayabileceğiz düşük sistem gereksinimli Co-Op oyunlar ile keyif dolu saatler sizleri bekliyor. Bu oyunlar ile çok eğleneceksiniz çok.

Doom efsanesi ile PC'de LAN sistemi ile başlayan çoklu oyunculu oyunlar, daha sonra Co-Op türüne evrildi. İnternetin gelişmesinden hemen önce patlayan bu tür, daha sonra online sistemler sayesinde milyonlara erişmeyi başardı.

Co-Op yani Türkçe'ye eşli oyunculu olarak çevrilen bu tür ile bir bölümü arkadaşlarınız ile oynamak oldukça keyif veriyor. Ancak son dönemde çıkan AAA yapımlar, sistem gereksinimleri ile PC'leri zorlayabiliyor. Biz de her PC'de oynayabileceğiniz düşük sistem gereksinimli Co-Op oyunları bir araya getiriyoruz. 

Fiyatı ile de uygun olan bu oyunlar ile arkadaşlarınızla keyif dolu saatler geçirebilirsiniz.

Her PC'de çalışan Co-Op oyunlar

Sven Co-Op

Half-Life motoruyla geliştirilen bu oyun için adeta Half-Life Online diyebiliriz. Daha çok puzzle ve platform öğelerine odaklanan Sven Co-Op'da tıpkı Half-Life'da olduğu gibi yüzlerce garip görünümlü yaratık mevcut. Yani bir yandan arkadaşlarınızla bulmaca çözerken bir yandan da bu yaratıkları indirmeye çalışıyorsunuz. Bu oyun ayrıca tamamen ücretsiz. Ekibinizi toplayın, sabahlara kadar oynayın.

düşük sistemli coop oyunlar

Sven Co-op
Sven Co-op
Ücretsiz

Don't Starve Together

Karanlıklarda asla dolaşmamanız gereken oyun. Arkadaşlarınız ile oynadığınızda zamanın su gibi akıp gittiği o meşhur oyun. Gerici atmosferi, korku dolu canavarları ve o kabuslarımıza giren karanlık ortamları ile Don't Starve Together türünün en iyi örneklerinden. Gerek craft mekanikleri olsun gerekse de tatlı mı tatlı karakterleri ve kendilerine özel yetenekleri olsun her bir detayıyla muazzam bir oyundur kendisi. Oynatın, oynattırın.

düşük sistemli coop oyunlar

Don't Starve Together
Don't Starve Together
24,00
den başlayan fiyatlarla

Among Us

Among Us çıktığında maalesef ki tutmayan oyunlar arasında yer almıştı. Ancak geliştirici ekip yılmadı ve Twitch'in de sayesinde Among Us'ı 2020 yılında en çok oynanan oyunlar arasına sokmayı başardı. Vampir-köylü mantığına dayanan oyunda, imposter ve crewmate adı verilen iki farklı tür bulunuyor. Her oyunda rastgele verilen bu türlerden imposter olan, crewmate'leri öldürebiliyor.

düşük sistemli coop oyunlar

Ancak imposter bir crewmate'i öldürürken çok dikkatli olmalı. Eğer yalan söylediği ve katil olduğu ortaya çıkarsa uzay gemisinden şutlanıyor. 7-8 kişilik bir arkadaş grubunuz varsa Among Us sizi sabaha kadar ayakta tutacak. Ancak bizden uyarması, bu oyun arkadaşlarınız ve hatta eşinizle aranızı bozabilir. Tecrübeyle sabittir. 

Among Us
Among Us
6,00
den başlayan fiyatlarla

Fall Guys

Fall Guys ismini Twitch'teki yayınlardan sıkça duymuşsunuzdur. Bir parkur üzerine kurulu olan Fall Guys'ta bitiş çizgisine ulaşmak için her şeyinizi ortaya koyuyorsunuz. Arkadaşlarınızı bile satma noktasına getiren Fall Guys, reflekslerinizi de geliştiriyor. Çünkü oyunda nereden ne zaman tuzağın çıkacağı belli değil.

düşük sistemli co op oyunlar

Şu sıralar 3. sezonu başlayan Fall Guys, yeni parkurları ve mini oyunları ile oyuncuları kendine çekmeyi başarıyor.

Fall Guys: Ultimate Knockout
Fall Guys: Ultimate Knockout
38,00
den başlayan fiyatlarla

Left 4 Dead 2

Yılların eskitemediği Valve imzalı Left 4 Dead 2, zombi temasının oyun dünyasında kullanılmasında büyük rol üstleniyor. Arkadaş grubunuz ile üzerinize akın akın gelen zombileri avladığınız oyunda, çok dikkatli olmanız gerekiyor.

düşük sistemli oyunlar

Eğer ekipten bir kişi bile olmadık bir hamle yaparsa gizli gizli gittiğiniz görev bir anda kaosa dönüşebiliyor. Çünkü sese karşı duyarlı olan zombiler bir anda etrafınızı sarıveriyor. Serinin üçüncü oyunu çıkar mı bilinmez. Ancak eski olmasına rağmen Left 4 Dead 2 hala taş gibi oynanıyor.

Left 4 Dead 2
Left 4 Dead 2
18,50
den başlayan fiyatlarla

Gears of War: Ultimate Edition

Co-Op türünün konsollar patlamasını sağlayan ilk Gears of War oyunu Gears of War: Ultimate Edition olarak yenilenmiş grafikleri ile PC'ye de geldi. TPS türünün en başarılı örneği olan hatta oyun dünyasının TPS'ye geçmesini sağlayan bu oyun gerçekten bu türün bir başyapıtı. 

düşük sistemli coop oyunlar

Arkadaşlarınız ile yer altından gelen canavarları avladığınız ve aksiyonun sinematiklerde bile bir anlığına bile durmadığı Gears of War: Ultimate Edition tabiri caizse başınızı döndürecek.

Cuphead

Çizgi film tadında grafikler her zaman göze tatlı gelmiştir. Ancak Cuphead'i gördüğünüzde bu görüşünüz anında değişecek. 1930'lu yılların çizgifilmlerinden esinlenerek geliştirilen Cuphead, souls ile platform türünü başarılı bir şekilde harmanlayan Cuphead, tek başına oynayınca resmen bir işkence. Ancak oyunun co-op modunu açtığınızda oyun bir nebze de olsa kolaylaşıyor diyebiliriz.

Cuphead
Cuphead
31,00
den başlayan fiyatlarla

Stardew Valley

Dedenizden kalma küçük bir çiftlik evinde artık tek başınıza olmak zorunda değilsiniz. Yanınıza arkadaşlarınızı da alıp evinizi veya çiftliğinizi genişletebilir, beraber madene gidip çeşitli materyalleri beraber toplayabilirsiniz. Balık tutun, görev yapın, ahırdaki hayvanlara beraber göz kulak olun. Stardew Valley, istediği düşük sistem gereksinimleri ile yüzlerce saat tecrübe edebileceğiniz bir deneyim sunuyor. Uygun fiyatıyla da bizleri üzmeyen düşük sistem gereksinimli bu oyunu kaçırmıyoruz.

Stardew Valley
Stardew Valley

Portal 2

Yıllar geçmiş olsa da gerek dokunaklı hikayesiyle gerek ise de oynanış mekanikleriyle kalbimizde yer edinmiş Portal 2, bu koleksiyonun son oyunu olarak yerini alıyor. Harika platform ve puzzle öğeleriyle arkadaşınız ile beraber çeşitli bulmacalar çözüp bölümleri patır patır geçmeye çalıştığınız Co-Op modunda sıkılmak gerçekten imkansız. Neredeyse hiç sistem istemeyen bu oyun 6-7 yıllık laptoplarda bile hiç sorunsuz çalışmakta. Denemediyseniz kesinlikle yaşamanız gereken bir tecrübedir Portal 2.

Portal 2
Portal 2
18,50
den başlayan fiyatlarla

Human Fall Flat

Fizik tabanlı oyunları seviyorsanız bu oyun tam size göre. Arkadaşlarınız ile birlikte oynarken gülmekten kendinizi alamayacağınız bu oyunun temellerini fizik kuralları ve ÇOK ZOR kontroller oluşturuyor. Oyundaki en komik anlar da bunlardan kaynaklanıyor. Karakterinizi kontrol etmede zorluk çekip saçma sapan bir hareket yaptığınızda tüm arkadaşlarınızı felakete sürükleyebiliyorsunuz. Düşük sistem gereksinimli bir oyun olması dolayısıyla bilgisayarlarınızı hiç yormayacak türden şahane bir oyun. 

Human: Fall Flat
Human: Fall Flat
39,00
den başlayan fiyatlarla

Terraria

Bazılarının aklına Terraria denildiğinde her ne kadar "2 Boyutlu Minecraft" gelse de Terraria'nın kendine özgü şahane oyun mekanikleri var. Sürekli bir aksiyon içinde olduğunuz bu oyunda boss arayıp onları kesmek nihai amacınız. Bu boss'ların bazıları ile yüzleşmek için çeşitli kazanımları yerine getirmeniz gerekiyor. Bazen kanatlarınızla havada süzülürken bazen de yerin dibinde envai çeşit düşmanı yerle bir edeceksiniz. Tüm bunları tek başınıza yapabildiğiniz gibi arkadaşlarınızla da yapabilirsiniz. Hem düşük sistem gereksinimli bir oyun olması hem de uygun fiyatı ile çok erişilebilir bir oyun Terraria. Yüzlerce saat oynasanız bile sıkılmayacağınız türden.

Terraria
Terraria
18,00
den başlayan fiyatlarla