Sadece RESMİ sitelerin oyun fiyatlarını karşılaştırır
Kategoriler

Öneriler

Propnight
32,00
den başlayan fiyatlarla
Journey
19,00
den başlayan fiyatlarla
Dead by Daylight
Ücretsiz
Günü Geçirmelik En İyi Oyunlar

Günü Geçirmelik En İyi Oyunlar

Sürekli olarak derin ve karmaşık oyunlar oynamaktan sıkıldınız mı? Artık daha basit ve günlük deneyimler mi arıyorsunuz? O zaman günlük veya basit oyunlar olarak tabir edilen türe yönelmenizi önerebiliriz.

Tabii sadece türü önermek olmaz; bir de türe ait en iyi oyunları size sunmak isteriz. Bunun için de karşınıza, en iyi günlük oyunlar, isimli içeriğimiz ile çıkmak istedik. İşte bilgisayarlarda şu anda oynayabileceğiniz günü geçirmelik en iyi oyunlar!

Fall Guys: Ultimate Knockout

Birkaç senedir popülerliğini hiç kaybetmeden hayatımızda yer almaya devam eden Battle Royale türü, sadece silahlardan ve bol şiddetli oyunların içinde bulunmuyor. Bazı oyun geliştiricileri, yaratıcı şekillerde oyuncuların karşısına yeni Battle Royale deneyimleri sunmaya çalışıyor. Bunlardan bir tanesi de Fall Guys: Ultimate Knockout. 50'den biraz daha fazla oyuncunun buluştuğu lobide, Wipe Out gibi televizyon programlarından hatırlanabilecek, bazı benzer platformlar bulunuyor ve sizin de herkesi arkanızda bırakarak, hayatta kalan son kişi olmanız gerekiyor.

Fall guys ultimate

Fall Guys: Ultimate Knockout
Fall Guys: Ultimate Knockout
38,00
den başlayan fiyatlarla

Among Us

2020 senesine damgasını vuran video oyunlarından olan Among Us, en iyi basit eğlence deneyimlerinden birini sunuyor. Bu oyunda, 6-8 civarı oyuncu, tek bir haritada toplanıyor. Oyunculardan bazıları, gruba ihanet etmek ve herkesi öldürmek ile görevlendiriliyor. Grubun diğer üyeleri de o kişilerin kim olduğunu bol iletişim ve oylama yaparak bulmaya çalışıyor. Aynı zamanda kendilerinin belli başlı görevleri de bitirmesi gerekiyor. Özellikle büyük bir arkadaş grubunuz varsa, Among Us oyununu mutlaka oynamanızı öneriyoruz. Bu oyundan bolca zevk alabilirsiniz.

Among us

Among Us
Among Us
8,00
den başlayan fiyatlarla

The Sims 4

Hayatı simüle etmek isterseniz, The Sims 4 oyunu sizi bekliyor. Oyuncular, bu oyunda kendi karakterlerini ve/veya istedikleri diğer karakterleri yaparak, onların hayatını yönlendirebiliyor. İşe girebiliyorsunuz, hobiler edinebiliyorsunuz, ilişkiler kurabiliyorsunuz ve çok daha fazlasını yapabiliyorsunuz. Listemizdeki diğer oyunlara göre The Sims 4, basit eğlence ve günlük oyun kategorisinin bir tık dışında kalıyor gibi görünebilir ama EA ve Maxis, oyunculara en ulaşılabilir deneyimi sunabiliyor. Bu yüzden, The Sims 4 oyununu oynarken, oldukça günlük bir oyun deneyimi elde edebilmek mümkün.

the sims 4

The Sims™ 4
The Sims™ 4
279,99
den başlayan fiyatlarla

Stardew Valley

Eğer stresten uzak, kendinizi rahatlatacak bir oyun arıyorsanız da kendi çiftliğinizin başına geçip, tarım ve hayvancılık gibi şeylerle uğraşabileceğiniz Stardew Valley oyununa bir göz atabilirsiniz. Ayrıca bu oyunu öyle küçük bir yapıt olarak da düşünmeyin kesin; Stardew Valley adeta içerik ile dolup, taşıyor. Oyunun temelinde 50 saatlik bir deneyim bulunuyor ama oyuncular çok rahatlıkla 100-200 saat arası bu oyuna zaman harcayabiliyor. Ayrıca bu oyun, aktif olarak destekleniyor da. Yani, belirli aralıklarla gelen güncellemeler, oyunculara yeni içerikleri tanıştırıyor.

Stardew Valley

Stardew Valley
Stardew Valley
24,00
den başlayan fiyatlarla

House Flipper

Gözünüze kestirdiğiniz evi satın alın, orayı tamir edin, istediğiniz eşyaları satın alın, değerini belirleyin ve satın. House Flipper oyununda tek kişilik bir yenileme ekibi oluyorsunuz ve insanlara kendi tasarladığınız evleri satıyorsunuz. Bu tip işlere merakınız varsa, bu video oyununu sizlere kesinlikle öneriyoruz; House Flipper, kendi türünün en iyisi. Ayrıca bu oyunun içerisinde bolca fantastik ögenin bulunduğunu da belirtmek isteriz. Mesela, ek paketler aracılığı ile kıyamet sonrası temalarına sahip olan mekanlara ve çok daha fazlasına ulaşabiliyorsunuz.

House flipper

House Flipper
House Flipper
32,00
den başlayan fiyatlarla