Sadece RESMİ sitelerin oyun fiyatlarını karşılaştırır
Kategoriler

Öneriler

Resident Evil Village
269,00
den başlayan fiyatlarla
Battlefield™ 2042
419,99
den başlayan fiyatlarla
Hunt: Showdown
109,00
den başlayan fiyatlarla
Serbestçe İnşa Yapabileceğiniz Oyunlar

Serbestçe İnşa Yapabileceğiniz Oyunlar

Herkez zaman zaman video oyunlarını kullanarak kendi evini veya iş yerini inşa etmek isteyebilir. Sonuçta, gerçek hayatta kolayca gerçekleştiremeyeceğimiz şeyleri oyunlar sayesinde tadabiliyoruz.

Şu anda sizler de böyle bir istek içerisinde yer alıyor olabilirsiniz ve bu sebepten ötürü de serbestçe inşa yapabileceğiniz oyunlar yazımız aracılığı ile bahsettiğimiz türün en ilgi çekici oyunlarını sizlere sunmaya çalışacağız.

Rust

Açık dünya temelli ve çoklu oyunculu bir hayatta kalma oyunu olan Rust, sadece kendi evinizi değil, merkez üssünüzü inşa etmenize olanak sağlıyor. İsterseniz tek başınıza, isterseniz 1-2 arkadaşınızla, isterseniz de oluşturduğunuz klan ile bir araya gelip, bolca malzeme toplayıp, kendi kasabanızı bile oluşturabilirsiniz. Tabii bu binaları ve binaların içerisinde sakladığınız ganimetleri de 24 saat boyunca korumayı öğrenmeniz gerekecek.

Rust
Rust
127,00
den başlayan fiyatlarla

Valheim

Valheim de aslında Rust gibi bir oyun ama bu yapıtta gerçek oyunculardan oluşan tehlikeler bulunmuyor; yapay zekaya karşı açık dünyada bir savaş veriyorsunuz. Bu sırada da kendi evinizi, hatta merkez üssünüzü yine tek başınıza, arkadaşlarınızla veya klanınız ile inşa edebiliyorsunuz. Rust oyununda kıyamet sonrası bir tema kullanılırken, Valheim oyununda da Viking teması karşımıza çıkıyor. Bu sayede oyun, daha farklı bir kitleye hitap edebiliyor.

Valheim
Valheim
32,00
den başlayan fiyatlarla

Raft

Eğer karada evinizi inşa etmek istemiyorsanız, sizi okyanusa davet edeceğiz. Raft oyununda kendi sandalınızı inşa edip, okyanusta hayatta kalmaya çalışarak deneyiminize başlıyorsunuz. Tabii ki zamanla bu sandalı daha da genişletmeniz, yürüyen bir kale haline getirmeniz gerekiyor. Raft oyununda keşfedebileceğiniz adalar ve daha fazlası da bulunuyor. Yani, oyunun tamamı sonsuz bir okyanusun ortasında geçmiyor.

Raft
Raft
31,00
den başlayan fiyatlarla

Stardew Valley

Rust, Valheim ve Raft gibi oyunlar zamanla stres oluşturabilir. Siz eğer daha çok rahatlamak için bir video oyunu arıyorsanız, kendi çiftliğinizi inşa edebileceğiniz Stardew Valley oyununa yönelmenizi önerebiliriz. Tarımla, hayvancılıkla, insan ilişkileriyle, ticaretle ve daha fazlasıyla ilgileneceğiniz Stardew Valley oyununda oldukça detaylı ve derin bir yapı da bulunuyor. Hatta kendisi için en iyi çiftlik temalı oyun bile diyebiliriz.

Stardew Valley
Stardew Valley
24,00
den başlayan fiyatlarla

Frostpunk

Stardew Valley ile yeterince rahatladıysanız, şimdi sizi yine stresin tam ortasına, karanlık bir evrene göndereceğiz. Frostpunk oyununda soğuğa karşı hayatta kalmaya çalışan bir koloninin başına geçiyoruz ve birbirinden zorlu kararlar vererek, yeni binalar inşa ederek, insanları görevlere göndererek veya onlara iş vererek hayatta kalmaya çalışıyoruz. Eğer kemiklerinize kadar sizi üşütecek bir oyun arıyorsanız, Frostpunk şimdi sizi bekliyor.

Frostpunk
Frostpunk
16,66
den başlayan fiyatlarla

Evil Genius 2: World Domination

Kahraman olarak tabii ki ölebilirsiniz ama daha da uzun yaşayıp, kendi hikayenizdeki kötü adam olmak da fena olmayacaktır. Evil Genius 2: World Domination oyununda ise dünyayı ele geçirmeye çalışan bir kötü adamı yönetiyoruz, kendi merkez üssümüzü kuruyoruz ve birbirinden farklı suçlar işliyoruz. Bu sırada, hikayenin kahramanlarına karşı da kurduğumuz üssü korumamız gerekiyor. Kahramanların hikayelerine farklı açıdan bakan bir oyun arıyorsanız, onu buldunuz.

Evil Genius 2: World Domination
Evil Genius 2: World Domination
61,00
den başlayan fiyatlarla

The Sims 4

Listemizin son oyunu tabii ki The Sims 4 olacak. Bu video oyununun içerisinde oldukça detaylı bir şekilde kendi evimizi inşa edip, onu dekore edip, içinde yaşayabiliyoruz. The Sims 4, bize sadece evimizi inşa ettirmiyor, işler daha da büyüyor ve kendi hayatımızı bu oyunda tekrar inşa ediyoruz. Hayat ile oynadığımız bu video oyunu, işin içine modlar girdiği zaman çok daha eğlenceli bir hal de alabiliyor.

The Sims™ 4
The Sims™ 4
279,99
den başlayan fiyatlarla