Üye Ol / Giriş Yap
KATEGORİLER

Halo: The Master Chief Collection PC Fiyatları

Çıkış Tarihi: 03.12.2019
Diller: İngilizce , Fransızca , İtalyanca , Almanca ...

Enucuzoyun.com'da en ucuz Halo: The Master Chief Collection fiyatını bulmak için bilgisayar oyun fiyatlarını karşılaştır, en uygun fiyatlı Halo: The Master Chief Collection PC oyun keyini hangi siteden satın alabileceğini öğren. Aynı zamanda Halo: The Master Chief Collection oyununun sistem gereksinimlerini, oyuna ait Twitch yayınlarını ve oyunun oynanma istatistiklerini gene sitemizin oyun sayfalarında incele.


Halo: The Master Chief Collection Hakkında

Konsol oyunlarını sonsuza dek değiştiren seri, ilk kez tek bir destansı deneyimde altı gişe rekorları kıran oyunla PC'ye geliyor. Bu paket, şu andan itibaren Halo: Reach ile başlayıp 2020'de Halo 4 ile biten koleksiyondaki zaman içinde teslim edilecek tüm oyunları içerir.PC Ayarları / Optimizasyonları: Halo: Master Chief Collection artık PC için optimize edildi ve 4k UHD'ye ve 60+ FPS'ye kadar her zamankinden daha iyi görünüyor. * Koleksiyondaki birçok oyun, özelleştirilebilir fare ve klavye desteği gibi diğer ayar seçeneklerini içerecek, ultra geniş destek, FOV özelleştirme ve daha fazlası.


Kampanya: Halo: Reach, Halo: Combat Evolved Anniversary, Halo 2: Anniversary, Halo 3, Halo 3: ODST Campaign ve Halo 4'ün yer aldığı The Master Chief Collection, oyunculara destansı destan boyunca kendi heyecan verici yolculuklarını sunuyor. Halo'da Noble Six'in inanılmaz cesaretiyle başlayıp Halo 4'te yeni bir düşmanın yükselişiyle biten oyunlar kurgusal hikayeye göre yayınlanacak. Tamamlandığında, Master Chief'in destanı toplamda 67 sefer görevi olacak.


Çok Oyunculu: The Master Chief Collection'da yayınlanan her oyun kendi çok oyunculu haritalarını, modlarını ve oyun türlerini getiriyor. Koleksiyon tamamlandığında, 120'den fazla çok oyunculu harita ile bugüne kadarki en çeşitli ve kapsamlı Halo çok oyunculu deneyimine sahip olacak.


Halo Insider Programı: Halo Insider Programı, Halo hayranlarının ve topluluk üyelerinin oyunlarımızı, ürünlerimizi ve hizmetlerimizi iyileştirmek için 343 Sektörle ortaklık kurmasının en iyi yoludur. Halo Insiders, devam eden Halo sürümlerinin halka açık uçuşlarına katılma ve geliştirme ekibine geri bildirim sağlama fırsatlarına sahip olabilir. Bir Halo Insider olun ve Master Chief Collection'ın geri kalanını önümüzdeki yıl PC'ye taşıma yolculuğunda bize katılın.

Orijinal Halo üçlemesinin son oyunu olan efsanevi Halo 3 ile Halo maceranıza bugün başlayın. Halo 2'de Dünya'ya döndükten sonra, galaksiyi sonsuza dek kurtarmanın veya ölüme mahkum etmenin anahtarını elinde tutabilecek Afrika kumlarının altına gömülü gizli bir eser keşfettiği Master Chief'in Dünya'daki doruk noktasına ulaşan savaşını deneyimleyin. 24 çok oyunculu haritayla efsanevi çok oyunculu oyunun keyfini çıkarın ve özel haritalar oluşturmak ve oyun görüntüleri kaydetmek için Forge ve Theater'dan yararlanın

* Performans ölçütlerini elde etmek için minimum donanım özelliklerine ilişkin rehberlik için sistem gereksinimlerine bakın
Desteklenen Diller : İngilizce , Fransızca , İtalyanca , Almanca , Kastilya İspanyolcası , Japonca , Lehçe , Portekizce , Rusça , Basitleştirilmiş Çince , Latin Amerika İspanyolcası , Geleneksel Çince

Sistem Gereksinimleri

En Düşük Sistem Gereksinimleri:
Minimum:
  • 64-bit işlemci ve işletim sistemi gerektirir
  • İşletim Sistemi: Windows 7
  • İşlemci: AMD Phenom II X4 960T ; Intel i3550
  • Ekran Kartı: AMD HD 6850 ; NVIDIA GeForce GTS 450
  • DirectX: Sürüm 11
  • Ağ: Genişbant İnternet bağlantısı
  • Depolama: 43 GB kullanılabilir alan
  • İlave Notlar: Direct3D feature Level 11.1
Önerilen Sistem Gereksinimleri:
Önerilen:
  • 64-bit işlemci ve işletim sistemi gerektirir