Sadece RESMİ sitelerin oyun fiyatlarını karşılaştırır
Kategoriler

Öneriler

Marvel's Spider-Man Remastered
345,99
den başlayan fiyatlarla
Football Manager 2023
479,20
den başlayan fiyatlarla
Call of Duty®: Modern Warfare® II
400,00
den başlayan fiyatlarla
Gizemli Başlangıçlara Sahip Oyunlar

Gizemli Başlangıçlara Sahip Oyunlar

Video oyunlarındaki gizemlere kim ilgi duymaz ki? Bu gizemlerden bazıları oyunların herhangi bir noktasında olabiliyor, bazıları da sonlara saklanıyor. Yalnız, bazı gizemler var ki oyunculara daha açılış bölümlerinden itibaren sunuluyor.

Gizemli başlangıçlara sahip olan oyunlar koleksiyonumuz aracılığı ile de tam olarak bu tipteki oyunlara odaklanacağız ve bu gizemleri sizlere anlatmaya çalışacağız. Dilerseniz yazımıza bir an önce başlayalım.

Batman: Arkham Knight

Batman: Arkham Knight oyunundaki maceramız, Joker'ın ölü bedenini yakmamız ile başlıyor. Oyunun bu açılış sahnesinde bazı tuşlara basarak Joker'ı yakıyoruz ve kısa bir süre sonra da oyun deneyimimiz başlıyor. Yalnız, eğer bu oyunu bitirirseniz ve New Game Plus ile hikaye moduna tekrardan başlarsanız, Joker'ı yaktığınız sahnede bu sefer kendisi ölü olarak kalmıyor ve bir anda sizi korkutarak, gözlerini açıp, gülmeye başlıyor.

Batman Arkham Knight

Batman™: Arkham Knight
Batman™: Arkham Knight
50,12
den başlayan fiyatlarla

Grand Theft Auto V

Grand Theft Auto V oyununun belki de en çok bilinen gizemlerinden biri, oyunun daha açılış bölümünde yer alıyor. Bu bölümde bir bankayı soyuyoruz ve polislerden kaçmaya başlıyoruz. Yalnız, bu kaçışın bir noktasında, bir köprünün yanından geçiyoruz. İşte eğer o köprünün altına inerseniz, donmuş olan nehirde aynı zamanda bir uzaylının da yer aldığını göreceksiniz. O uzaylıyla herhangi bir şekilde etkileşime geçilmiyor ama yine de Grand Theft Auto V oyununun evreninde uzaylıların var olduğunu bilmek ilginç bir şey.

GTA 5 gameplay

Grand Theft Auto V
Grand Theft Auto V
84,50
den başlayan fiyatlarla

Halo: Combat Evolved Anniversary

Halo: Combat Evolved Anniversary oyununun hikaye modunu en zor seviyede başlayıp, daha açılış kısmında belli başlı yerlerden zıplayıp, kaptanı öldürmeniz gerekiyor. Bunu yaptığınız zaman canı sonsuz olan yeni askerler doğuyor ve onların da tek amacı sizi öldürmek oluyor. Ondan sonra da askerlerin saldırısı boyunca hayatta kalıp, açılmış yeni bir kapıdan geçip, asıl sürprizi görüyorsunuz. Bu sürpriz de kan ve mermi deliklerinden oluşan bir harf. Uğraştığınıza değdi mi? Aslında değdi çünkü bunu keşferedek bir başarım kazanıyorsunuz.

HALO game

Halo: The Master Chief Collection
Halo: The Master Chief Collection
24,40
den başlayan fiyatlarla

Far Cry 4

Far Cry 4 oyununun açılış sahnesinde, oyunun kötü adamının konağına gidiyoruz ve bir yemek masasında onunla tanışıyoruz. Yalnız, karakterin ufak bir işi olduğu için 10 dakikalığına bir yere giriyor. Normal şartlar altında, sizin de oradan ayrılmanız gerekiyor ki oyun ilerlesin. Yalnız, siz gitmek yerine 10 dakika boyunca masanın başında beklerseniz, kötü adam geri dönüyor, beklediğimiz için bize teşekkür ediyor ve ardından da oyun bitiyor. Evet, siz maceraya atılmazsanız, doğal olarak macera bitiyor.

Far cry 4 oyun

Far Cry® 4
Far Cry® 4
133,00
den başlayan fiyatlarla

Far Cry 5

Benzer bir olay Far Cry 5 oyununun açılış sahnesinde de yaşanıyor. Beşinci oyunun açılış sahnesinde de kötü adamı tutuklamak için bir kiliseye gidiyoruz. Oyunun bu noktasında, kötü adama kelepçe takabilmek için bir tuşa basmamız gerekiyor. Eğer o tuşa basmak yerine beklerseniz, yine 5-10 dakika sonra arkamızı dönüp, gidiyoruz. Kötü adamı tutuklamadığımız için de oyun orada bitiyor. Yani, bir kere daha maceraya atılmadığımız için macera bitiyor. Mantık dahilinde gayet güzel sonlar bizce. Herkesin denemesi gerekiyor.

Far cry 5 oyun

Far Cry® 5
Far Cry® 5
264,50
den başlayan fiyatlarla

Call of Duty: Modern Warfare 2

Call of Duty: Modern Warfare 2 oyununun S.S.D.D. isimli açılış görevinde, Afganistan'daki bir Amerikan kampında askerleri eğitmek için bazı uygulamalı dersler veriyoruz. Bu görevin bir noktasında ise yeteneklerimizi ortaya koyabileceğimiz bir eğitim alanından geçmemiz, bütün karton düşmanları hızlıca öldürmemiz gerekiyor. Bu noktada, bizim performansımızı General Shepherd da izliyor. Ayrıca, bu alanda silah kullanımına izin de veriliyor. General Shepherd'ın da orada olduğunu söylemiş miydim? Daha fazla ipucu vermemize gerek var mı? Silahınız ile General Shepherd'ı daha oyunun başında öldürebiliyorsunuz. Bunu yapmak, klasik bir "görev başarısız oldu" sahnesi gösteriyor ama aynı zamanda kupanızı da kazanıyorsunuz; General Shepherd iyi birisi değil.

Cod mw2

Call of Duty®: Modern Warfare® 2
Call of Duty®: Modern Warfare® 2
49,00
den başlayan fiyatlarla