Üye Ol / Giriş Yap
KATEGORİLER

Fall Guys: Ultimate Knockout PC Fiyatları

Çıkış Tarihi: 03.08.2020
Diller: İngilizce , Fransızca , İtalyanca , Almanca ...

Enucuzoyun.com'da en ucuz Fall Guys: Ultimate Knockout fiyatını bulmak için bilgisayar oyun fiyatlarını karşılaştır, en uygun fiyatlı Fall Guys: Ultimate Knockout PC oyun keyini hangi siteden satın alabileceğini öğren. Aynı zamanda Fall Guys: Ultimate Knockout oyununun sistem gereksinimlerini, oyuna ait Twitch yayınlarını ve oyunun oynanma istatistiklerini gene sitemizin oyun sayfalarında incele.


Fall Guys: Ultimate Knockout Hakkında

Fall Guys: Ultimate Knockout, bir galip kalana kadar artan kaos turundan sonra çılgın bir atılımla çevrimiçi olarak yarışmacı ordularını bir araya getiriyor! Tuhaf engellerle savaşın, asi rakiplerin arasından sıyrılın ve büyüklüğe doğru tökezlerken eğilmez fizik kanunlarının üstesinden gelin. Saygınlığınızı kapıda bırakın ve tacı talep etme arayışınızda komik başarısızlığa hazırlanın!Devasa Çevrimiçi Pandemonium: Kesintiye çıkma ve kargaşanın bir sonraki turuna geçme umuduyla, bir dizi saçma mücadeleye ve diğer çevrimiçi rakip kitleleriyle vahşi engel kurslarına dalın.Rekabetçi ve İşbirlikçi: Herkes için ücretsiz rekabetçi ve kaybeden ekibin hepsinin ortadan kalktığı işbirlikçi zorluklar arasında geçiş yapın!Komik Fiziksel: Rakip arkadaşlarınızın komik, fizik temelli başarısızlığa doğru eğilirken, zıplarken ve ezerken keyifle izleyin!Keyifli Bir Şekilde Özelleştirilebilir: Fall Guys'da görünümünüzü özelleştirmek için modaya uygun ananas modasından en son tavşan şapkalarına kadar her şeyle şık olun.
Desteklenen Diller : İngilizce , Fransızca , İtalyanca , Almanca , Kastilya İspanyolcası , Japonca , Korece , Brezilya Portekizcesi , Rusça , Basitleştirilmiş Çince , Geleneksel Çince

Sistem Gereksinimleri

En Düşük Sistem Gereksinimleri:
Minimum:
  • 64-bit işlemci ve işletim sistemi gerektirir
  • İşletim Sistemi: Windows 10 64bit only
  • İşlemci: Intel Core i5 or AMD equivalent
  • Bellek: 8 GB RAM
  • Ekran Kartı: NVIDIA GTX 660 or AMD Radeon HD 7950
  • Ağ: Genişbant İnternet bağlantısı
  • Depolama: 2 GB kullanılabilir alan
  • İlave Notlar: Gamepad Recommended
Önerilen Sistem Gereksinimleri:
Önerilen:
  • 64-bit işlemci ve işletim sistemi gerektirir