Sadece RESMİ sitelerin oyun fiyatlarını karşılaştırır
Kategoriler

Öneriler

Resident Evil Village
269,00
den başlayan fiyatlarla
Battlefield™ 2042
419,99
den başlayan fiyatlarla
Hunt: Showdown
109,00
den başlayan fiyatlarla
Kafa Patlatan Üç Boyutlu Platform Oyunları

Kafa Patlatan Üç Boyutlu Platform Oyunları

Piyasada oynayabileceğiniz birbirinden farklı tipte platform oyunları bulunuyor. Bu oyunlar iki boyutlu, iki buçuk boyutlu ve üç boyutlu olarak üçe ayrılıyor. Daha önce zaten iki boyutlu platform oyunlarına başka bir koleksiyon yazımızda yer vermiştik. İki boyutlu ve iki buçuk boyutlu platform oyunları da genelde birlikte anıldığı için şimdi sıra üç boyutlu yapıları ile dikkat çeken platform oyunlarına geldi.

Genelde modern oyunlardan oluşan bu yeni koleksiyonumuz sayesinde türün şu sıralar en çok ilgi çeken ve aynı zamanda kaliteli de olan oyunlarından bazılarını keşfedebileceksiniz. Bu oyunların zaman zaman kafanızı patlatan platformları ve bulmacaları olduğunu da söylemeden geçmeyelim.

It Takes Two

Deneyimleyebileceğiniz ilk üç boyutlu platform oyunlarından biri It Takes Two olabilir. A Way Out oyununun geliştiricileri tarafından hazırlanan ve EA tarafından piyasaya sürülen bu oyunda ayrılma kararı alan bir çiftin fantastik macerasına tanıklık ediyoruz; kendileri birer oyuncağa dönüşüyor ve ilişki dersi vermeye çalışan bir kitap tarafından yönlendiriliyorlar. Ayrıca, It Takes Two oyununu sadece arkadaşınız ile oynayabiliyorsunuz; oyun tamamen eşli oyunculu bir deneyim sunuyor. Bu noktada merak etmeyin, satın aldığınız her oyun aslında arkadaşınıza da hediye edebilmeniz için iki kopya ile geliyor.

It Takes Two
It Takes Two
209,99
den başlayan fiyatlarla

Spyro Reignited Trilogy

Geçmişten günümüze iyileştirilerek taşınan bir paket olan Spyro Reignited Trilogy, içerisinde Spyro the Dragon serisinin çok sevilen üç ana oyununu bulunduruyor. Spyro the Dragon, Spyro 2 Ripto's Rage! ve Spyro Year of the Dragon, oldukça kaliteli, eğlenceli ve nostalji dolu bir üç boyutlu platform deneyimi sunmayı başarıyor. Toys for Bob ve Iron Galaxy tarafından geliştirilen ve Activision tarafından piyasaya sürülen bu üçleme paketi, iyileştirilmiş hali sayesinde büyüleyici bir Full HD görüntü sunuyor. Ayrıca oynanış da daha modern bir şekilde sunuluyor.

Spyro™ Reignited Trilogy
Spyro™ Reignited Trilogy
164,00
den başlayan fiyatlarla

Crash Bandicoot N. Sane Trilogy

Spyro Reignited Trilogy gibi Crash Bandicoot N. Sane Trilogy de oldukça sevilen üç önemli oyunun iyileştirilerek tek bir paketin içine koyulmasından oluşuyor. Bir kere daha Activision tarafından piyasaya sürülen Crash Bandicoot N. Sane Trilogy içerisinde Crash Bandicoot, Crash Bandicoot 2 Cortex Strikes Back ve Crash Bandicoot 3 Warped oyunları yer alıyor. Platform türünün belki de en ikonik markalarından biri olan Crash Bandicoot, bu paket ile hala yaşadığını belirtiyor. Ayrıca, bu üç oyunu severseniz, serinin yeni olan dördüncü oyununa da mutlaka göz atmanızı öneriyoruz.

Crash Bandicoot™ N. Sane Trilogy
Crash Bandicoot™ N. Sane Trilogy
164,00
den başlayan fiyatlarla

SpongeBob SquarePants Battle for Bikini Bottom - Rehydrated

SpongeBob, Patrick ve Sandy karakterleri olarak oynayabileceğiniz ve Plankton ile bir kere daha karşı karşıya geleceğimiz SpongeBob SquarePants Battle for Bikini Bottom - Rehydrated oyunu da aslında iyileştirilmiş bir sürüm. Orijinal oyunun daha iyi görünen ve daha iyi oynanan bu sürümü, oyuncuları SpongeBob SquarePants evrenine davet ediyor ve bu evrende platform öncelikli bir oynanış ile baş başa kalıyorsunuz. Birebir yeniden yapım olan bu oyun, yüksek kaliteli görseller, modern çözünürlük seviyesi, iyileştirilmiş oynanış ve daha fazlasını da içerisinde bulunduruyor.

SpongeBob SquarePants: Battle for Bikini Bottom - Rehydrated
SpongeBob SquarePants: Battle for Bikini Bottom - Rehydrated
47,76
den başlayan fiyatlarla

Fall Guys Ultimate Knockout

Bir zamanlar video oyunu sektörüne bomba gibi bir giriş yapmış olan Fall Guys Ultimate Knockout hala yaşıyor. Çoklu oyunculu ve platform temelli bir Battle Royale oyunu olan Fall Guys Ultimate Knockout, düzenli olarak yeni sezonlarla güncel tutuluyor. Bu sezonlar sayesinde oyuna kazanabileceğiniz yeni kozmetik ögeler, yeni bölümler, platform becerilerinizi zorlayabileceğiniz bölüm özelleştirmeleri ve çok daha fazlası geliyor. Eğer rekabetçi bir platform oyunu arıyorsanız ve bu deneyimin de biraz renkli ve eğlenceli olmasını istiyorsanız, Fall Guys Ultimate Knockout oyununa yönelebilirsiniz.

Fall Guys: Ultimate Knockout
Fall Guys: Ultimate Knockout
38,00
den başlayan fiyatlarla