Sadece RESMİ sitelerin oyun fiyatlarını karşılaştırır
Kategoriler

Öneriler

Green Hell
40,00
den başlayan fiyatlarla
Battlefield™ 2042
419,99
den başlayan fiyatlarla
Hunt: Showdown
109,00
den başlayan fiyatlarla
50 TL Altı Steam Oyunları

50 TL Altı Steam Oyunları

Video oyunu satın almak için farklı farklı bütçeler oluşturulabilir. Bu bütçelerden en popüleri de aslında bir oyuna en fazla 50 TL vermeyi planlamaktır. Günümüzde oyunlar ne yazık ki oldukça pahalı. Bu yüzden de 50 TL gibi bir bütçeyle AAA seviyesinde, modern ve büyük oyunları satın almak, indirimsiz oldukça zor olabilir. Ama 50 TL altı Steam oyunlarını bulmanız çok da zor değil.

50 TL ve altı bir bütçeye alınabilecek en iyi ve tekrar oynanabilirliği yüksek oyunları bu koleksiyonumuzda bir araya getiriyoruz.

Valheim

50 TL altı oyunlar arasından ilk bahsedebileceğimiz yapıt ise Valheim. Birkaç hafta öncesine kadar popülerliğini ciddi bir şekilde korumuş olan bu Viking temalı hayatta kalma oyunu, günümüzde biraz sessizleşti ama yine de oyunun anlık oyuncu sayısı 40 bin civarına kadar çıkabiliyor. Ülkemizdeki resmi satış fiyatı 32 TL olan Valheim, henüz hiçbir indirim görmedi. Bu yüzden oyunun düşeceği potansiyel yeni fiyatları tahmin edebilmek mümkün değil.

Valheim
Valheim
32,00
den başlayan fiyatlarla

Subnautica ve Subnautica Below Zero

2018 senesinde piyasaya sürülen Subnautica ve bu oyunun 2021 senesinde çıkışını gerçekleştiren devam oyunu olan Subnautica Below Zero, ayrı ayrı 50 TL üzerinden satılıyor. Uzaylı bir gezegenin okyanusunda hayatta kalmaya çalıştığınız bu iki oyun da birbirinden eğlenceli ve özellikle ikinci oyunda hikayenin üzerine gidiliyor. Subnautica daha önce indirimler aracılığı ile 15 TL gibi fiyat etiketlerini gördü ama Subnautica Below Zero, yeni bir oyun olduğu için daha indirime girmedi.

Subnautica: Below Zero
49,00
den başlayan fiyatlarla
Subnautica
24,50
den başlayan fiyatlarla

Operation Tango

Video oyunu sektörünün en yeni ürünlerinden biri olan Operation Tango, ülkemizde 32 TL üzerinden satılıyor. Oyun daha 1 Haziran 2021 tarihinde çıktı. Bu yüzden herhangi bir indirim kaydı da yok ama arkadaşınızla oynayacak eğlenceli bir oyun arıyorsanız, bu yapıta indirim beklemeden hemen bir şans verebilirsiniz. A Way Out ve It Takes Two gibi sadece arkadaşınızla oynayabileceğiniz Operation Tango, ücretsiz bir demo da bulunduruyor.

Operation: Tango
Operation: Tango
88,80
den başlayan fiyatlarla

Fall Guys Ultimate Knockout

Steam üzerindeki resmi fiyatı 38 TL olan Fall Guys Ultimate Knockout da çoklu oyunculu temelli bir Battle Royale oyunu. Şiddetten ve silahlardan ziyade, platform temelli bir oynanışa odaklanan bu bol eğlenceli oyun, günümüzde de aktif olarak destekleniyor ve anlık olarak 8 bin oyuncu tarafından oynanıyor. Bu oyunun en ucuza satıldığı ülke Türkiye iken indirimleri beklerseniz, bu oyunu 25 TL civarına da rahatlıkla bulabiliyorsunuz.

Fall Guys: Ultimate Knockout
Fall Guys: Ultimate Knockout
38,00
den başlayan fiyatlarla

MechWarrior 5 Mercenaries

50 TL altı oyunlar arasında yer alan ve yeni piyasaya sürülen video oyunlarından bir tanesi de MechWarrior 5 Mercenaries. 3015 senesine gittiğimiz bu oyunda, savaş alanları BattleMech tarafından istila edilmiş durumda ve bizler de bir asker olarak BattleMech sahibiyiz. Robotumuz ile birlikte savaş alanına iniyoruz ve 50 TL karşılığında satın almış olduğumuz bu video oyununda bir intikam peşine düşüyoruz. Ayrıca bu oyunu co-op oyunculu olarak arkadaşlarınızla da oynayabiliyorsunuz.

MechWarrior 5: Mercenaries
MechWarrior 5: Mercenaries
44,00
den başlayan fiyatlarla