Sadece RESMİ sitelerin oyun fiyatlarını karşılaştırır
Kategoriler

Öneriler

Lethal Company
167,82
den başlayan fiyatlarla
Marvel's Spider-Man: Miles Morales
499,00
den başlayan fiyatlarla
Baldur's Gate 3
1.014,17
den başlayan fiyatlarla
Enter the Gungeon
 • Enter the Gungeon
 • Enter the Gungeon PC Fiyatları
 • Enter the Gungeon PC Key Fiyatları
 • Enter the Gungeon Fiyat Karşılaştırma
 • Enter the Gungeon

Enter the Gungeon

Çıkış Tarihi: 05.04.2016
Diller: İngilizce, Fransızca, İtalyanca ...

enucuzoyun.com'da en ucuz Enter the Gungeon fiyatını bulmak için bilgisayar oyun fiyatlarını karşılaştır, en uygun fiyatlı Enter the Gungeon PC oyun keyini hangi siteden satın alabileceğini öğren. Aynı zamanda Enter the Gungeon oyununun sistem gereksinimlerini, oyuna ait Twitch yayınlarını ve oyunun oynanma istatistiklerini yine sitemizin oyun sayfalarında incele.
Fiyatı Düşünce Haber Ver

Oyun Fiyatları
Resmi Mağazalar
Resmi Mağaza
Sürüm
Fiyat
Epic Games
Sürüm — Standart
24,00
Steam
Sürüm — Standart
231,59
Fanatical
76.380 yorum
Sürüm — Standart
433,63
Steam
Sürüm — Standart
434,48

Oyun İstatistikleri

Oyun İçerikleri

Koleksiyon
Düşük Sistem Gereksinimli Roguelike Oyunlar
Roguelike oyun türü, ana karakter öldüğünde oyunun sona erdiği oyun türüdür. Bu nedenle karakteriniz her öldüğünde bütün becerileri, eşyaları ve seviye puanları sıfırlanır. Temellerini masaüstü rol yapma oyunlarından alan roguelike oyunları oynarken, her hareketinizin kaçınılmaz sonuçları olabileceğini unutmamalısınız.
Silahların Hiç Susmadığı Mermi Cehennemi Oyunlar
Koleksiyon
Silahların Hiç Susmadığı Mermi Cehennemi Oyunlar
Aksiyon kategorisi, onları vur veya İngilizce adı ile ‘Shoot 'em up’ türüne kapı açtı ve bu tür da 1990 senelerinde mermi cehennemi denen bir alt türü karşımıza çıkarttı. Bu tip oyunlarda genellikle karakterimiz, hasar veren bolca ögelerden kaçarak düşmanları öldürmeye çalışıyor.
Koleksiyon
Hades Tarzı Oyunlar
Rogue benzeri aksiyon oyunları arasında Hades, türün açık ara en sevilenlerinden biri oldu. Hades'ten sonra rogue benzeri rol yapma oyunlarına duyulan ilki arttı ve akıllara Hades tarzı hangi oyunları oynayabilirim soruları gelmeye başladı.
Koleksiyon
Zindanlarda Sürükleyen Dungeon Crawler Oyunları
1980 senelerine kadar uzanan bir geçmişi olan Dungeon Crawler isimli oyun türü, günümüzde de oldukça aktif ve oyunculara birbirinden kaliteli ürünler sunmaya devam ediyor. Dungeon Crawler türünde oyuncular, labirent gibi bir ortama atılır. Bu ortam genelde mağara tipi bir yapıya sahiptir ve oyuncular o bölümler içerisinde çeşitli canavarlar ve diğer varlıklar ile savaşır.

Enter the Gungeon yayınları

Sıkça Sorulan Sorular

 • Enter the Gungeon oyununun konusu nedir?

 • Enter the Gungeon nereden indirilir?

 • Enter the Gungeon nereden satın alınır?

 • Enter the Gungeon kaç GB?

 • Enter the Gungeon Türkçe mi?

 • Metacritic skoru kaç?

 • Enter the Gungeon yaş sınırı nedir?

 • Enter the Gungeon hangi dilleri destekliyor?

 • Multiplayer var mı?

 • Enter the Gungeon ne zaman çıkacak?

 • Oyunun yayıncısı kim?

 • Oyunu hangi firma geliştirdi?

Oyun Hakkında

Enter the Gungeon, efsanevi Gungeon'un nihai hazinesine, geçmişi öldürebilen silahlara ulaşarak, ateş etme, ganimet atma, kaçma yuvarlama ve masa çevirme arayışındaki bir grup uyumsuzun peşinden giden bir mermi cehennem zindanı tarayıcısıdır. Bir kahraman seçin [veya eşli modda takım oluşturun] ve tehlikeli derecede sevimli Gundead ve tepeden tırnağa silahlanmış korkunç Gungeon patronlarıyla dolu zorlu ve gelişen bir dizi katta hayatta kalarak Gungeon'un dibine doğru savaşın. Kıymetli ganimetler toplayın, gizli sırları keşfedin ve fırsatçı tüccarlar ve esnaflarla sohbet ederek avantaj elde etmek için güçlü eşyalar satın alın.

The Gungeon: Gungeon'a girin - duvarlarına giren her şeyi yok etmeye eğilmiş, prosedürel olarak oluşturulmuş bir labirent içinde titizlikle elle tasarlanmış odaları zarif bir şekilde harmanlayan, sürekli gelişen bir mermi cehennemi kalesi. Ancak dikkatli olun - Gungeon, nöbetçilerine ve tuzaklarına karşı en mütevazı zafere bile, içindeki riskleri ve zorlukları artırarak yanıt verir!

The Cult of the Gundead: The Gungeon sadece tuzaklar ve uçurumlardan ibaret değil - silahlı Gundead Kültüyle yüzleşirken sinirlerinizi sakinleştirin ve hedefinizi sabitleyin. Silahın bu müritleri, kahramanları izlerine bırakmak ve tapınaklarını savunmak için gerekli tüm taktikleri uygulamak için hiçbir şeyden vazgeçmeyecekler.

The Gungeoneers: Her biri derin bir pişmanlıkla yüklenen ve maliyeti ne olursa olsun geçmişlerini değiştirmenin bir yolunu arayan birkaç beklenmedik kahramandan birini seçin. Eşit ölçüde cesaret ve çaresizlikle dolu olan bu maceracılar, alevli duvarlara dalmaktan, bir mermi duvarından yuvarlanmaktan veya hedeflerine canlı ulaşmak için etrafta ne varsa arkasına saklanmaktan çekinmeyecekler!

The Guns: Her biri kendi benzersiz taktiklerini ve mühimmatını taşıyan Gungeon'da size karşı çıkan her şeyi yok etmek için benzersiz fantastik silahların puanlarını keşfedin ve açın. Denenmiş ve gerçek karışık füzelerden, lazerlerden ve güllelerden tuhaf etkili gökkuşakları, balıklar, köpük oklar ve arılara kadar her şeyi serbest bırakın! Evet, arılar.


Enter the Gungeon: Collector's Edition; oyun, film müziği, dijital çizgi roman ve Microtransaction Gun'ın anında kilidini açmayı içerir. Temel oyunun sahipleri, fiyat farkı için Koleksiyoncu Sürümü'ne yükseltme yapabilir.
Desteklenen Diller: İngilizce, Fransızca, İtalyanca, Almanca, Kastilya İspanyolcası, Japonca, Korece, Lehçe, Brezilya Portekizcesi, Rusça, Basitleştirilmiş Çince

Sistem Gereksinimleri

Minimum Sistem Gereksinimleri:
Minimum:
 • İşletim Sistemi: Windows 7 or later
 • İşlemci: Intel Core 2 Duo E6320 (2*1866) or equivalent
 • Bellek: 2 GB RAM
 • Ekran Kartı: GeForce 7600 GS (512 MB) or equivalent
 • Depolama: 2 GB kullanılabilir alan

Yorumlar