Sadece RESMİ sitelerin oyun fiyatlarını karşılaştırır
Kategoriler

Öneriler

Lethal Company
190,09
den başlayan fiyatlarla
Palworld
492,12
den başlayan fiyatlarla
Prison Architect 2
787,59
den başlayan fiyatlarla
Silahların Hiç Susmadığı Mermi Cehennemi Oyunlar

Silahların Hiç Susmadığı Mermi Cehennemi Oyunlar

Aksiyon kategorisi, onları vur veya İngilizce adı ile ‘Shoot 'em up’ türüne kapı açtı ve bu tür da 1990 senelerinde mermi cehennemi denen bir alt türü karşımıza çıkarttı. Bu tip oyunlarda genellikle karakterimiz, hasar veren bolca ögelerden kaçarak düşmanları öldürmeye çalışıyor.

Ortalıkta hem düşmanların size sıktığı, hem de sizlerin düşmanlara sıktığı çok fazla mermi olduğu için de türe mermi cehennemi deniyor. Eğer bu alt oyun türü sizin de ilginizi çekiyorsa, şöyle kaliteli bir mermi cehennemi oyunu bulmak isteyebilirsiniz ve bu ihtiyacınızı da okumakta olduğunuz yeni koleksiyon yazımız ile gidermeye çalışacağız.

Cuphead

Deneyebileceğiniz ilk mermi cehennemi, Cuphead olacaktır. 1930 senelerindeki çizgi filmlerden esinlenerek tasarlanmış olan bu video oyununda birbirinden zorlu bölüm sonu canavarlarına karşı benzersiz mücadeleler vererek, yolumuzda ilerlemeye çalışıyoruz. Oynanışı ve zorlu mücadelesi ile oyuncuların çok dikkatini çeken Cuphead, aynı zamanda kalitesi ile de size kendisini kolayca sevdirtecektir. Eşli oyunculu veya tekli oyunculu olarak da oynayabileceğiniz bu oyun; gizemli dünyaları keşfedebileceğiniz, farklı silahlar elde edebileceğiniz, süper vuruşlar öğrenebileceğiniz ve daha fazlasını yapabileceğiniz oldukça eğlenceli bir oyun.

Cuphead

Cuphead
Cuphead
459,34
den başlayan fiyatlarla

Undertale

Kimsenin hayatını mahvetmeden, kimseyi öldürmeden bitirebileceğiniz video oyunlarından biri olan Undertale de aslında içerisinde mermi cehennemi mantığı bulunduruyor. Evet, bu oyunda kimseyle savaşmanız gerekmiyor ama eğer birisiyle mücadele etmek isterseniz de karşınıza mermi cehennemi içerisindeki sistemlerle oluşturulmuş bir ortam çıkıyor. Temel oynanış haricinde Undertale oyununun benzersiz bir görsel tasarımı ve dinleye dinleye bitiremeyeceğiniz birbirinden güzel müzikleri bulunuyor. Ayrıca, bölüm sonu canavarları ile arkadaş bile olabiliyorsunuz!

undertale

Undertale
Undertale
327,97
den başlayan fiyatlarla

Metal: Hellsinger

Metal: Hellsinger, ritmi yakalama yeteneğinizin oyun deneyiminizi geliştireceği bir ritmik FPS'dir. Ritimle ne kadar uyumlu olursanız, müzik o kadar yoğun olur ve siz de o kadar hasar vurursunuz. Ama ritmi tutturmak her zaman sandığınız kadar kolay olmuyor, şimdiden söylemesi. 

Metal'in ritmik yönü ve tasarımsal sadeliği oyunun kolay olduğu yanılgısını oluştursa da, tahmin ettiğinizden çok daha fazla zorluk ve aksiyon size bekliyor. Türlü türlü düşman, sürü halinde üzerinize gelen iblisler ve yakın mesafede sizi yumruklamaya çalışan devasa yaratıklarla karşılaştıkça neye uğradığınızı şaşırabilirsiniz. Özellikle ilerleyen seviyelerde, kaosun içinde hayatta kalmak hem inanılmaz zorlayıcı hem de inanılmaz keyifli hale geliyor. 

Metal: Hellsinger
Metal: Hellsinger
162,18
den başlayan fiyatlarla

NieR Replicant ver.1.22474487139...

NieRAutomata oyununun öncesini anlatan ve NieR serisinin de ilk oyunu olan NieR Replicant, 2021 senesinde karşımıza iyileştirilerek çıktı. NieR Replicant ver.1.22474487139... adı altında piyasaya sürülen bu oyun, aksiyon ve rol yapma deneyimi sunuyor ama aynı zamanda birçok oyuncu tarafından mermi cehennemi olarak da tarif ediliyor. Eğer kaliteli bir hikaye, NieR:Automata oyununa yakın bir eğlenceli oynanış ve boğucu tonların baskın olduğu karanlık bir oyun deneyimlemek isterseniz, NieR Replicant ver.1.22474487139... oyununa mutlaka bir şans vermenizi öneriyoruz.

Nier replicant ver

NieR Replicant™ ver.1.22474487139...
NieR Replicant™ ver.1.22474487139...
1.477,02
den başlayan fiyatlarla

Enter the Gungeon

Enter the Gungeon oyununda birbirinden farklı mağaraların içinde savaşarak, bir kalenin en alt katına inip, geçmişi bile öldürebilen bir silahın peşinden koşuyoruz. Mağara tırmanma ve mermi cehennemi türlerini içerisinde bulunduran bir aksiyon-macera oyunu olan Enter the Gungeon, içerisinde 7 farklı kahraman bulunduruyor ve toplayabileceğiniz oldukça fazla ganimet de yer alıyor. Tabii bu kahramanlarla Cult of the Gundead ile karşı karşıya geliyoruz ve onlarla savaşıyoruz. Oyunda aynı zamanda karşılaşabileceğiniz benzersiz bölüm sonu canavarları da yer alıyor.

enter the gungeon

Enter the Gungeon
Enter the Gungeon
147,42
den başlayan fiyatlarla

Rising Hell

Yeni karakterler ve yeteneklerin kilidini açarak, şeytanlarla savaşarak, cehennemden kaçmaya çalıştığınız gotik bir oyun olan Rising Hell, oyunculara hem mermi cehennemi, hem de Roguelite tarzında bir hızlı aksiyon deneyimi sunuyor. Birbirinden epik bölüm sonu canavarı karşılaşmalarını içerisinde bulunduran, hikaye modunu bitirdikten sonra skor tablolarında diğer oyuncularla rekabet edebileceğiniz meydan okuma modu ve çok daha fazla özelliği ile Rising Hell, oyunculara kaliteli bir deneyim sunmayı başarıyor ve bizlere göre kesinlikle oynanmayı hak ediyor.

Rising Hell
Rising Hell
131,00
den başlayan fiyatlarla

rising hell