Sadece RESMİ sitelerin oyun fiyatlarını karşılaştırır
Kategoriler

Öneriler

Lethal Company
190,71
den başlayan fiyatlarla
Palworld
370,22
den başlayan fiyatlarla
Prison Architect 2
790,18
den başlayan fiyatlarla
Zindanlarda Sürükleyen Dungeon Crawler Oyunları

Zindanlarda Sürükleyen Dungeon Crawler Oyunları

1980 senelerine kadar uzanan bir geçmişi olan Dungeon Crawler isimli oyun türü, günümüzde de oldukça aktif ve oyunculara birbirinden kaliteli ürünler sunmaya devam ediyor. Dungeon Crawler türünde oyuncular, labirent gibi bir ortama atılır. Bu ortam genelde mağara tipi bir yapıya sahiptir ve oyuncular o bölümler içerisinde çeşitli canavarlar ve diğer varlıklar ile savaşır.

Aslında fantezi temelli rol yapma türünün bir alt dalı olan Dungeon Crawler, Roguelike ve Roguelite türü içerisinde de aslında bolca kullanılır. Bu koleksiyonda da sizi bir zindandan diğerine sürükleyecek türden Dungeon Crawler oyunlarına yer verdik.

Enter the Gungeon

Enter the Gungeon, Bullet Hell ve Dungeon Crawler türlerinin birleşimi ile ortaya çıkan bir video oyunu. Bolca ateş edebileceğiniz, ganimet toplayabileceğiniz ve nihai hazineye ulaşmaya çalışabileceğiniz bu oyunda, istediğiniz kahramanı seçerek maceranıza başlayabiliyorsunuz. Tekli oyunculu olarak oynanabilen Enter the Gungeon, aynı zamanda çevrim içi olarak eşli oyunculu bir şekilde de oynanabiliyor. Sürekli bir kalenin katlarında dolaştığınız ve en aşağıya inmeye çalıştığınız bu yapıttaki ana hedefiniz ise geçmişi öldürebilen bir silaha ulaşabilmek. Tabii bunun için ciddi bir maceraya atılmanız gerekiyor.

enter the gungeon

Enter the Gungeon
Enter the Gungeon
78,72
den başlayan fiyatlarla

Crypt of the NecroDancer

Dungeon Crawler ve Roguelite türlerinin buluştuğu bir ritim oyunu olan Crypt of the NecroDancer, oyuncuları benzersiz bir oynanış bulunduran maceraya davet ediyor. Oyuncular, bu oyunun içerisindeki birbirinden güzel müziklerin veya sizin ekleyebileceğiniz özel müziklerin ritmine göre hareket ediyor. İçerisinde toplamda 15 farklı kahraman ve oynanış mantığu bulunduran Crypt of the NecroDancer, USB ile bağlayabileceğiniz bir dans pedi ile bile oynanabiliyor. Eğer oynanış açısından çok farklı bir deneyim yaşamak istiyorsanız, Crypt of the NecroDancer oyunu şimdi sizi bekliyor.

crypt of the necrodancer

Crypt of the NecroDancer
Crypt of the NecroDancer
39,24
den başlayan fiyatlarla

Darkest Dungeon

Gotik bir Roguelike ve Dungeon Crawler oyunu olan Darkest Dungeon, sıra tabanlı savaş sistemi ile rol yapma oyunu deneyimi sunuyor. Bu oyunda, bir takım kahramanı yönetiyoruz ama bu kahramanların kendilerine has kusurları bulunuyor. Yine de onlara katlanıyoruz, onları güçlendiriyoruz ve en iyi hale sokmaya çalışıyoruz. Bu sırada benzersiz bir macera içerisinde de muhteşem bir şekilde tasarlanan gotik mekanlarda dolaşıyoruz. Sanat tasarımı ile de dikkatinizi çekebilecek olan Darkest Dungeon, sadece canavarlara karşı değil, strese karşı da bir savaş vermenizi istiyor.

darkest dungeon

Darkest Dungeon®
Darkest Dungeon®
61,59
den başlayan fiyatlarla

Torchlight II

Çok sevilen Torchlight oyununun devamı olan Torchlight II, aksiyon ve rol yapma oyunu deneyimi sunuyor. İlk oyuna göre çok daha büyük olan Torchlight II, rastgele olarak oluşan bölümlerle, düşmanlarla ve ganimetlerle dolu. Orijinal oyunun tüm tadını ve heyecanını yakalamayı başaran bu ikinci yapıt, dünyasını genişletiyor ve çoklu oyuncu özelliği dahil oyuncuların en çok istediği özellikleri de getiriyor. Oyunda maceranıza başlayabileceğiniz dört farklı karakter sınıfı yer alıyor ve her sınıfla çok kaliteli bir açık dünyada, muhteşem bir Dungeon Crawler deneyimi yaşayabiliyorsunuz.

torchlight 2

Torchlight II
Torchlight II
82,11
den başlayan fiyatlarla

Children of Morta

Eğer hikaye temelli bir Dungeon Crawler oyunu arıyorsanız, Children of Morta ile tanışma vaktiniz gelmiş demektir. Bergsons'a önderlik edeceğiniz bu oyunda, yolsuzluğa karşı bir savaş veriyoruz ve aile ile alakalı çok güzel bir hikayeye tanıklık ediyoruz. Şiir gibi bir oyun olan Children of Morta, rastgele olarak oluşturulan zindanlara ev sahipliği yapıyor. Bu sayede zindanların yapısı her macerada değişiyor. Her bir zindanda, iki ile dört arasında değişen sayıda seviye bulunuyor ve en sonunda da bir bölüm sonu canavarı ile karşı karşıya kalıyoruz. O bölüm sonu canavarlarını yenebilmek için de biraz cesaret gerekiyor.

Children of Morta
Children of Morta
90,25
den başlayan fiyatlarla

Children of morta