Sadece RESMİ sitelerin oyun fiyatlarını karşılaştırır
Kategoriler

Öneriler

死寂(Deathly Stillness)
Ücretsiz
FOR HONOR™
27,19
den başlayan fiyatlarla
Red Dead Redemption 2
200,33
den başlayan fiyatlarla
Total War: ROME REMASTERED
 • Total War: ROME REMASTERED
 • Total War: ROME REMASTERED PC Fiyatları
 • Total War: ROME REMASTERED PC Key Fiyatları
 • Total War: ROME REMASTERED Fiyat Karşılaştırma
 • Total War: ROME REMASTERED

Total War: ROME REMASTERED

Çıkış Tarihi: 29.04.2021
Diller: İngilizce, Fransızca, İtalyanca ...

Enucuzoyun.com'da en ucuz Total War: ROME REMASTERED fiyatını bulmak için bilgisayar oyun fiyatlarını karşılaştır, en uygun fiyatlı Total War: ROME REMASTERED PC oyun keyini hangi siteden satın alabileceğini öğren. Aynı zamanda Total War: ROME REMASTERED oyununun sistem gereksinimlerini, oyuna ait Twitch yayınlarını ve oyunun oynanma istatistiklerini gene sitemizin oyun sayfalarında incele.
Fiyatı Düşünce Haber Ver

Oyun Fiyatları
Resmi Mağazalar
Resmi Mağaza
Sürüm
Fiyat
Steam
Sürüm — Standart
175,00
Fanatical
69.943 yorum
Sürüm — Standart
202,17

Oyun İstatistikleri

Oyun İçerikleri

Sıra Tabanlı Ortaya Karışık Oyunlar
Koleksiyon
Sıra Tabanlı Ortaya Karışık Oyunlar
Video oyunlarında karşınıza birbirinden farklı savaş temelleri çıkabilir. Mesela, gerçek zamanlı olarak savaşabilirsiniz ve bu şekilde aksiyonda zirveye ulaşabilirsiniz. Gerçek zamanlı savaş haricinde video oyunlarında sıkça kullanılan bir başka temel ise sıra tabanlı savaşlardır.
Ömür Tüketen Sıra Tabanlı Strateji Oyunları
Koleksiyon
Ömür Tüketen Sıra Tabanlı Strateji Oyunları
Bir tur daha oynayalım diye diye başında saatler harcadığımız, geceyi gündüz ettiğimiz video oyunları vardır. Hatta bu konuda en çok Sid Meier’s Civilization serisi üzerinden espriler yapılır ki aslında çoğu zaman bunlar gerçek de olur.
Savaşları Yaşayabileceğiniz Oyunlar
Koleksiyon
Savaşları Yaşayabileceğiniz Oyunlar
Teçhizatlarınızı hazırlayın çünkü savaşa gidiyoruz. Video oyunu sektörünün en çok kullanılan temalarından biri olan savaş, günümüzün gelişen teknolojisi sayesinde ciddi anlamda büyük bir şekilde karşımıza çıkabiliyor.

Total War: ROME REMASTERED Yayınları

Sıkça Sorulan Sorular

 • Total War: ROME REMASTERED oyununun konusu nedir?

 • Total War: ROME REMASTERED nereden indirilir?

 • Total War: ROME REMASTERED nereden satın alınır?

 • Total War: ROME REMASTERED Türkçe mi?

 • Total War: ROME REMASTERED yaş sınırı nedir?

 • Total War: ROME REMASTERED hangi dilleri destekliyor?

 • Multiplayer var mı?

 • Total War: ROME REMASTERED ne zaman çıkacak?

 • Oyunun yayıncısı kim?

 • Oyunu hangi firma geliştirdi?

Oyun Hakkında

Total War: ROME REMASTERED, ödüllü strateji oyunu serisini tanımlayan mirası yeniden yaşamanıza izin verir. Görsellerde çok sayıda iyileştirmenin yanı sıra oynanışa yönelik iyileştirmelerle 4K olarak yeniden düzenlendi, gerçek bir klasiği yeniden keşfetme zamanı. Herkesin Roma İmparatorluğu'nu fethetmek için ikinci bir şansı yok.

ROME REMASTERED, Alexander ve Barbarian Invasion DLC'lerinin yanı sıra orijinal ROME: Total War Collection'ın * bir kopyasını içerir, eğer zaten sahip değilseniz.Geliştirilmiş Görseller
ROME REMASTERED, klasik Roma görsellerini 4K optimizasyonu, ultra geniş ekran ve yerel UHD çözünürlük desteği ile güncel hale getiriyor. Bu görsel yükseltme, yeniden modellenmiş binalar ve nesneler ve toz bulutları ve ısı bulanıklığı gibi çevre efektleri dahil olmak üzere çok sayıda özelliği kapsıyor. Yenilenen harekat haritaları ayrıca yeni yüksek çözünürlüklü modellere sahiptir ve birimler savaş alanında en iyi şekilde görünmeleri için yeniden modellenmiş ve yeniden yapılandırılmıştır.

Modern Özellikler
ROME REMASTERED, bir dizi modern özellik ve mevcut mekanikler için iyileştirmeler içerir. Oyun içi kamera, Harekat modunda harita döndürme ve daha geniş yakınlaştırma seviyesi dahil olmak üzere geliştirildi. Diplomasi ve güvenlik gibi oyun mekaniği için ısı haritaları ve yeni simge katmanları eklendi. Battle'da yeni taktik harita, birim ekranları ve menzil işaretçileri size Roma'nın savaş alanları üzerinde daha fazla hakimiyet sağlar.

Gelişmiş Oyun Mekaniği
Oyuncular artık ordularını genişletebilir ve daha önce kilitlenmiş olan 16 ek fraksiyonu deneyimleyebilir ve toplamda 38 oynanabilir grup verir. Total War için bir ilk olarak, artık en sevdiğiniz fraksiyonu Windows, macOS ve Linux arasında çapraz platform çok oyunculu modda arkadaşlarınıza karşı savaşmak için alabilirsiniz. Mücadeleye yepyeni bir temsilci türü de eklendi; Tüccarlar, gelirinizi artırmak ve hizipinizin ekonomik gücünü savunmak için ticaret bağlantıları oluşturmak, kaynaklara erişmek ve rakipleri satın almak için dünyanın her yerine gönderilebilir.

Yarı Fiyat Teklifi
Roma'nın dönüşünü kutlamak için, Steam'deki orijinal oyuna zaten sahip olan sadık hayranlara bir teklifimiz var. ROME: Total War'a zaten sahipseniz, 31 Mayıs 16:00 PDT'ye kadar yarı fiyatına ROME REMASTERED satın alabilirsiniz.

* Lütfen unutmayın, ROME: Total War Collection yalnızca Windows'ta oynanabilir ve ROME REMASTERED'in piyasaya sürülmesine kadar oynanamayacaktır.

Desteklenen Diller: İngilizce, Fransızca, İtalyanca, Almanca, Kastilya İspanyolcası, Rusça, Basitleştirilmiş Çince, English, French, Italian, German, Spanish - Spain, Russian, Simplified Chinese

Sistem Gereksinimleri

Minimum Sistem Gereksinimleri:

Minimum:

 • 64-bit işlemci ve işletim sistemi gerektirir
 • İlave Notlar: Coming Soon
Önerilen Sistem Gereksinimleri:

Önerilen:

 • 64-bit işlemci ve işletim sistemi gerektirir
 • İlave Notlar: Coming Soon

Yorumlar