Sadece RESMİ sitelerin oyun fiyatlarını karşılaştırır
Kategoriler

Öneriler

Sword Art Online: Lost Song
8,00
den başlayan fiyatlarla
Forza Horizon 4
46,00
den başlayan fiyatlarla
Little Nightmares II
119,20
den başlayan fiyatlarla
Savaşları Yaşayabileceğiniz Oyunlar

Savaşları Yaşayabileceğiniz Oyunlar

Teçhizatlarınızı hazırlayın çünkü savaşa gidiyoruz. Video oyunu sektörünün en çok kullanılan temalarından biri olan savaş, günümüzün gelişen teknolojisi sayesinde ciddi anlamda büyük bir şekilde karşımıza çıkabiliyor.

Mesela, geçmişteki savaş oyunlarında 10-20 kişi ile gerçek zamanlı olarak savaş yapılabilirken, günümüzde dev gibi haritalarda, tanklarla, uçaklarla ve daha fazlasıyla yüzlerce oyuncu karşı karşıya gelebiliyor. Genelde birinci şahıs temelli nişancı oyunlarında kullanılan bu tema, hangi oyunlarda en gerçekçi ve en kaliteli deneyimi sunuyor dersiniz

Squad

23 Eylül 2020 tarihinde erken erişim sürecini tamamlamış olan Squad, oyuncuların karşısına 50v50 şeklinde oynanabilen bir savaş deneyimi ile çıkıyor. Tamamen takım içerisinde iletişim ve iş birliğine dayanan bir video oyunu olan bu yapıt, birinci şahıs yapısında olabildiğince gerçekçi bir şekilde oynanabiliyor. Dev gibi haritalarda 100 oyuncu karşı karşıya gelirken, bazı oyuncular kendilerini tankların içerisine de atabiliyor ve savaşa o çok gereken patlamaları katabiliyor. Arkadaşlarınızla kuracağınız minik bir ekip ile veya yabancılarla iletişim halinde olmayı seviyorsanız da yabancılarla oynarken çok eğlenebilirsiniz bu oyunda.

Squad
Squad
59,99
den başlayan fiyatlarla

Arma 3

Squad, her ne kadar gerçekçi bir savaş oyunu deneyimi sunmaya çalışsa da simülasyon tarafında birkaç tık eksik kalabiliyor. Bu noktada da işin içine Arma 3 giriyor. Tamamen bir savaş simülasyonu oyunu olan Arma 3, mod desteği de sayesinde oyunculara sınırsız savaş temalı içerikler sunuyor. Resmi ve modlarla oluşturulan tekli oyunculu hikaye görevleri, eşli oyunculu görevler, çoklu oyunculu karşılaşmalar ve çok daha fazlası Arma 3 oyununun içerisinde yer alıyor. Silahların konuştuğu bu oyunda oldukça derin bir zombi temelli hayatta kalma deneyimi bile sunulabiliyor yine mod desteği sayesinde.

Arma 3
Arma 3
24,75
den başlayan fiyatlarla

Battlefield V

Squad ve Arma 3, her ne kadar eğlenceli birer oyun olsalar da AAA seviyesinde yüksek kalite isteyen oyunculara pek hitap etmeyebilir. Eğer sizler de yüksek bütçeli bir savaş oyunu deneyimi arıyorsanız, Battlefield V oyununa yönelebilirsiniz. İkinci Dünya Savaşı temasını içerisinde bulunduran Battlefield V, kendi markasının klasik ve ikonik savaş deneyimini en iyi şekilde sunabiliyor. Vızır vızır uçuşan uçaklar, binaları yıkarak içlerinden geçen tanklar ve birbiriyle amansızca cephelerden savaşan oyuncular, Battlefield V oyununda en iyi İkinci Dünya Savaşı ruhunu elde edebiliyorsunuz.

Battlefield V
Battlefield V
104,99
den başlayan fiyatlarla

Total War ROME REMASTERED

Savaş, her zaman birinci şahıs temelli nişancı oyunları içerisinde bulunacak diye bir tema yok. Strateji ve simülasyon tarafında da oldukça kaliteli savşa deneyimleri yaşatılabiliyor. Mesela, daha yeni piyasaya sürülmüş olan Total War ROME REMASTERED oyununda hem nostalji yaşayabilirsiniz, hem de klasik bir savaş deneyimini strateji ortamında alabilirsiniz. Rome Total War oyununun iyileştirilmiş sürümü olan Total War ROME REMASTERED, günümüzün strateji oyunlarının seviyesinde değil ama bir efsane olan Rome Total War oyununun çok başarılı bir iyileştirilmiş, hatta neredeyse yeniden yapılmış hali.

Total War: ROME REMASTERED
Total War: ROME REMASTERED
140,00
den başlayan fiyatlarla

Hearts of Iron IV

Sizi bir kere daha İkinci Dünya Savaşı dönemine götürecek olan diğer video oyunu da Hearts of Iron IV olacaktır. Battlefield V ile aynı temaya sahip olan ama Total War ROME REMASTERED gibi bir strateji ve simülasyon oyunu olan  Hearts of Iron IV, oyunculara inanılmaz derin ve detaylı yapısı ile yüzlerce saatlik içerik sunuyor. Savaş deneyimini stratejik anlamda en iyi bir şekilde elde edebileceğiniz oyunlardan olan Hearts of Iron IV, İkinci Dünya Savaşı'nın kazananını sizin parmak ucunuza kadar getiriyor. Daha ne olsun

Hearts of Iron IV
Hearts of Iron IV
14,75
den başlayan fiyatlarla