Sadece RESMİ sitelerin oyun fiyatlarını karşılaştırır
Kategoriler

Öneriler

Lethal Company
188,20
den başlayan fiyatlarla
Palworld
487,24
den başlayan fiyatlarla
Prison Architect 2
779,78
den başlayan fiyatlarla
Fallout: New Vegas
 • Fallout: New Vegas
 • Fallout: New Vegas PC Fiyatları
 • Fallout: New Vegas PC Key Fiyatları
 • Fallout: New Vegas Fiyat Karşılaştırma
 • Fallout: New Vegas

Fallout: New Vegas

Çıkış Tarihi: 21.10.2010
Diller: İngilizce, Fransızca, Almanca ...

enucuzoyun.com'da en ucuz Fallout: New Vegas fiyatını bulmak için bilgisayar oyun fiyatlarını karşılaştır, en uygun fiyatlı Fallout: New Vegas PC oyun keyini hangi siteden satın alabileceğini öğren. Aynı zamanda Fallout: New Vegas oyununun sistem gereksinimlerini, oyuna ait Twitch yayınlarını ve oyunun oynanma istatistiklerini yine sitemizin oyun sayfalarında incele.
Fiyatı Düşünce Haber Ver

Oyun Fiyatları
Resmi Mağazalar
Resmi Mağaza
Sürüm
Fiyat
Steam
Sürüm — Standart
48,43
Steam
Sürüm — Ultimate
97,19
Epic Games
Sürüm — Standart
99,00
WinGameStore
222 yorum
Sürüm — Standart
324,53

Oyun İstatistikleri

Oyun İçerikleri

Koleksiyon
Düşük Sistem Gereksinimli RPG Oyunlar
PC oyun türleri arasında en popüler türlerden biri RPG olduğunu biliyoruz. RPG'ler, karakterinizi özelleştirebileceğiniz ve kararlarınız sonucunda oyunun hikayesi veya dünyası değiştiği oyunlardır.
Koleksiyon
İndirimde Alınabilir En İyi 10TL Altı Oyunlar
İndirim dönemleriyle beraber hepimizin beklediği, mutlaka alınması ve oynanması gereken oyunlar vardır. Biz de sizler için bu indirim dönemlerinde 10TL altındaki fiyatlara hangi oyunlar alınmalı diye derledik. Listede belirlediğimiz bir kriter bu iken diğeri ise uzun soluklu oynanabilir olması. İşin özü az parayla çok eğlence!
Koleksiyon
Kimsenin Görmediği Sonlara Sahip Oyunlar
Bazı video oyunlarında 1'den fazla son bulunabilir. Bazen bu sonlar, seçimlerinize göre şekillenir, bazen de gizemlerin arkasına saklanır. Sizler için hazırlamış olduğumuz bu koleksiyonda ise neredeyse kimsenin görmedi, nadir sonlara sahip olan oyunlara değineceğiz.
Minimum Sistem Gereksinimli Oyunlar
Koleksiyon
Minimum Sistem Gereksinimli Oyunlar
"Bilgisayarım bu oyunu açar mı?" diye kendinizi germeye gerek yok. Düşük sistem gereksinimli oyunlar listemiz ile hesap makinesinde bile çalışan taş gibi yapımları sizlere sunuyoruz.
Açık Dünya FPS Oyunları
Koleksiyon
Açık Dünya FPS Oyunları
Açık dünya denince akla ilk gelen oyun türü RPG ve kamera açısı da ‘third-person’ olsa da bazı oyunların dünyasını sadece ‘first-person’ olarak yani birinci şahıs kamera açısıyla da tecrübe edebiliyoruz. Bu olay bazı oyunlarda opsiyonel olarak sunulsa da bazı oyunlar bunu zorunlu kılıyor. Her ne kadar birinci şahıs kamera, oyunun dünyasını daha iyi tecrübe etmemize fırsat tanısa da günün sonunda bu konu zevkler ve renklere geliyor. Bu koleksiyonumuzda da FPS sayılabilecek nitelikte ve bizlere açık dünya sunan oyunları bir araya getireceğiz.
Koleksiyon
En İyi RPG Oyunları
Rol yapma oyunu olarak da bilinen RPG türünün en iyilerini bir araya getirdik. Bu türe merakanız varsa seçtiğimiz oyunları mutlaka oynamalısınız.

Fallout: New Vegas yayınları

Sıkça Sorulan Sorular

 • Fallout: New Vegas oyununun konusu nedir?

 • Fallout: New Vegas nereden indirilir?

 • Fallout: New Vegas nereden satın alınır?

 • Fallout: New Vegas Türkçe mi?

 • Metacritic skoru kaç?

 • Fallout: New Vegas yaş sınırı nedir?

 • Fallout: New Vegas hangi dilleri destekliyor?

 • Multiplayer var mı?

 • Fallout: New Vegas ne zaman çıkacak?

 • Oyunun yayıncısı kim?

 • Oyunu hangi firma geliştirdi?

Oyun Hakkında

Vegas'a hoş geldiniz. Yeni Vegas.
Başından vurulmadan ve ölüme terk edilmeden önce kendi mezarını kazdığın türden bir kasaba… ve bu, işler gerçekten çirkinleşmeden önce. Bu çöl vahasının tam kontrolü için rekabet eden savaşan gruplar tarafından parçalanan hayalperestlerin ve umutsuzların kasabası. Doğru türden silahlara sahip doğru insanın gerçekten kendisine bir isim verebileceği ve yol boyunca bir veya ikiden fazla düşmandan fazlasını yapabileceği bir yer.
Sıcak püsküren Mojave Wasteland, devasa Hoover Barajı ve neonlarla kaplı Vegas Strip'te savaşırken, renkli karakterler, güce aç gruplar, özel silahlar, mutasyona uğramış yaratıklar ve çok daha fazlasıyla tanışacaksınız. . Yılın 2008 video oyunu Fallout 3'ün devamında yaklaşan savaşta taraf seçin veya "kazanan her şeyi alır" ilan edin ve kendinizi New Vegas Kralı olarak taçlandırın.
Konaklamanızın tadını çıkarın.

Ana Özellikler

Yeni Vegas'ta Sıcağı Hissedin! Nükleer serpinti bile Günah Şehri'nin koşuşturmasını yavaşlatamaz. Mojave Çorak Toprakları'nı çevreleyen küçük kasabalardan New Vegas şeridinin parlak ışıklarına kadar çöl çorak arazilerinin geniş alanlarını keşfedin. Büyük Güneybatı'yı yalnızca Fallout'ta hayal edebileceğiniz gibi görün.
Kanlı Gruplar, Renkli Karakterler ve Bir Grup Düşman! New Vegas'ın tüm sakinlerinin hayatlarını değiştirecek sonuçları olan rakip gruplar arasında bir savaş başlıyor. Yaptığınız seçimler sizi sayısız karakter, yaratık, müttefik ve düşmanla temasa geçirecek ve bu destansı güç mücadelesinin nihai patlayıcı sonucunu belirleyecektir.
Yeni Sistemler! Fallout: New Vegas'a , yoldaşlarınızı yönetmeyi kolaylaştıran bir Companion Wheel, eylemlerinizin sonuçlarını izleyen bir İtibar Sistemi ve uysallığı güçlüden ayırmak için uygun bir başlıklı Hardcore Mode gibi yeni eklemelerin keyfini çıkarın. "Yakın ve kişisel" ifadesine yeni bir anlam getirmek için özel yakın dövüş hareketleri eklendi. Çatışmada zamanı duraklatmak, belirli düşman vücut parçalarını hedeflemek ve saldırıları sıraya koymak için VATS kullanın veya ince ayarlanmış gerçek zamanlı savaş mekaniklerini kullanarak doğrudan eyleme geçin.
Parlak Yeni Silahların Cephaneliği! Fallout 3'te bulunan silah miktarının iki katı ile, çorak arazinin ve yerel halkın tehditleriyle başa çıkmak için fazlasıyla yeni ve heyecan verici yola sahip olacaksınız. Ayrıca Vault-Tec mühendisleri, oyuncaklarınızı kurcalamanıza ve yaptığınız değişiklikleri gerçek zamanlı olarak görmenize olanak tanıyan yeni bir silah yapılandırma sistemi tasarladı.
Oluruna bırak! Sınırsız seçeneğe sahip devasa, açık bir dünyada manzaraları görebilir, tarafları seçebilir veya yalnız gidebilirsiniz. Peacemaker veya Hard Case, House Rules veya Wild Card - hepsi oyunu nasıl oynadığınıza bağlıdır.

Desteklenen Diller: İngilizce, Fransızca, Almanca, İtalyanca, Kastilya İspanyolcası

Sistem Gereksinimleri

Minimum Sistem Gereksinimleri:
 • İşletim Sistemi: Windows 7 / Vista / XP
 • İşlemci: Dual Core 2.0GHz
 • Bellek: 2GB RAM
 • Sabit Disk Alanı: 10GB boş alan
 • Ekran Kartı: NVIDIA GeForce 6 serisi, ATI 1300XT serisi

Yorumlar