Sadece RESMİ sitelerin oyun fiyatlarını karşılaştırır
Kategoriler

Öneriler

Lethal Company
186,82
den başlayan fiyatlarla
Palworld
483,67
den başlayan fiyatlarla
Prison Architect 2
774,07
den başlayan fiyatlarla
Düşük Sistem Gereksinimli RPG Oyunlar

Düşük Sistem Gereksinimli RPG Oyunlar

PC oyun türleri arasında en popüler türlerden biri RPG olduğunu biliyoruz. RPG'ler, karakterinizi özelleştirebileceğiniz ve kararlarınız sonucunda oyunun hikayesi veya dünyası değiştiği oyunlardır.

Bazı RPG'lerde tek bir karakteri oynuyorsunuz ve onun hikayesini yönetiyorsunuz, bazılarında farklı karakterleri deneyimleme şansı buluyorsunuz ama ne tür bir RPG olursa olsun, oyunun evrenine dibine kadar girmiş oluyorsunuz. Düşük sistemli bir PC'niz varsa ve RPG türünde bir oyun oynamak istiyorsanız, sizin için her bilgisayarda açabileceğiniz en düşük sistem özellikli RPG'leri bu içerikte topladık.

Bütün Bilgisayarlarda Açabileceğiniz RPG Oyunları

Undertale

Undertale, düşük grafik ve işlemci gereksinimlerine sahip ancak içerik açısından zengin bir oyundur. Bu oyunda inanılmaz orijinal bir karakteri canlandırıyorsunuz ve seçimlerinizle onun hikayesine yön veriyorsunuz. Undertale Indie türününün en başarılı temsilcilerinden biridir.

Undertale oynarken verdiğiniz kararlar sonucunda üç farklı sona ulaşma şansınız var. Her sonun verdiği mesaj ve yaşattığı duygu bambaşka. Yani aslında, Undertale ilk bakışta basit bir oyun gibi görünse de oynanış öğeleri ve hikayesinin zenginliği ile size çok farklı bir deneyim sunacak.

Undertale
Undertale
321,69
den başlayan fiyatlarla

her bilgisayarda çalışan rpg oyunları

The Witcher 2: Assassins of Kings

The Witcher 2: Assassins of Kings, Geralt isimli karakterimizi kontrol ettiğiniz ve yaptığınız seçimler sonucunda hikayenin, dünyanın ve oyunun sonunun değiştiği bir oyundur. Oyun aynı zamanda karakter geliştirme ekranı ve ekipman yükseltme seçeneklerine sahiptir.

Oyunda seviye sistemi olduğu için hikayede ilerledikçe karşılaştığınız düşmanlar daha da zorlaşaca ve her seviye atladığınızda bir beceri puanı kazanacaksınız. Karakterinizi daha dayanıklı veya güçlü hale getirmek için bu beceri puanlarını kullanabilirsiniz. Tüm bunların yanı sıra The Witcher 2: Assassins of Kings benzersiz bir hikayeye ve oynanışa sahip. Oyun piyasaya çıktığından beri türünün en başarılı örneklerinden biri olmayı başarıyor.

The Witcher 2: Assassins of Kings Enhanced Edition
The Witcher 2: Assassins of Kings Enhanced Edition
72,28
den başlayan fiyatlarla

Divinity: Original Sin 2

Divinity: Original Sin 2, hem düşük sistem gereksinimlerine hem de eşsiz bir oynanışa sahip. Rol yapmaya dayanan kutu oyunlarını seviyorsanız ve bu oyunların dijitalleştirilmiş versiyonlarını arıyorsanız, Divinity: Original Sin 2 sizin için tasarlanmış oyundur.

Oyunun başında bir karakter tasarlamanız gerekiyor. Bu karakterde yükselteceğiniz istatistikler bazı durumlarda zorluk yaşamanıza neden olurken bazı durumlarda ise işinizi inanılmaz kolaylaştıracak. Karakterinizi oluşturduktan sonra bir gemide esir olarak oyuna başlayacaksınız. Bu tutsaklıktan kurtulmak için öncelikle bölümdeki nesneleri kullanarak bulmacayı çözmeniz gerekecek.

Divinity: Original Sin 2 - Definitive Edition
Divinity: Original Sin 2 - Definitive Edition
434,39
den başlayan fiyatlarla

düşük sistem gereksinimli rpg oyunları

Fallout: New Vegas

Fallout serisinin en iyi oyunlarından biri olan Fallout: New Vegas sunduğu özgürlük ile öne çıkan ve karakterinize istediğiniz kişiliği yükleyebileceğiniz düşük özellikli bir RPG'dir.

Fallout: New Vegas
Fallout: New Vegas
193,28
den başlayan fiyatlarla

Birçok oyunun aksine Fallout: New Vegas'ta oyunun hikayesini kimseyle savaşmadan tamamlamanız mümkün. Ve hatta karakterinizin karizmasını artırarak, hikayenin son patronunu intihar etmeye bile ikna edebilirsiniz.