Üye Ol / Giriş Yap
KATEGORİLER

Oxygen Not Included PC Fiyatları

Çıkış Tarihi: 29.07.2019
Diller: İngilizce , Basitleştirilmiş Çince , Korece , Rusça

Enucuzoyun.com'da en ucuz Oxygen Not Included fiyatını bulmak için bilgisayar oyun fiyatlarını karşılaştır, en uygun fiyatlı Oxygen Not Included PC oyun keyini hangi siteden satın alabileceğini öğren. Aynı zamanda Oxygen Not Included oyununun sistem gereksinimlerini, oyuna ait Twitch yayınlarını ve oyunun oynanma istatistiklerini gene sitemizin oyun sayfalarında incele.


Oxygen Not Included Hakkında

Uzay-kolonisi simülasyon oyununda Oxygen Not Included'da , oksijen, sıcaklık ve besin kıtlığının koloninizin hayatta kalması için sürekli tehditler olduğunu göreceksiniz. Kolonistlere yeraltı asteroit yaşamının tehlikeleri boyunca rehberlik edin ve sadece hayatta kalmayıp gelişene kadar nüfuslarının artmasını izleyin ...

Sadece nefes almayı unutmadığınızdan emin olun.


Kapsamlı Üsler Oluşturun ve Hayatta Kalmak için Ne Gerekiyor Keşfedin:

Uzay koloninizdeki her şey, kazı ve kaynak tahsisinden tesisat ve güç sistemlerine kadar kontrolünüz altında. Kaynaklar ilk nefeste tükenmeye başlayacak, bu yüzden yaşamak istiyorsan hızlı kazmayı unutma.


Stres Simülasyonları ile Zihin Konusu:

Hayatta kalmanın psikolojik etkisini, eğlenceli boş zaman etkinlikleri, harika konaklama yerleri ve koloniniz için daha iyi yiyeceklerle uzak tutun. Yinelenenlerin her birinin strese tepki vermenin farklı ve potansiyel olarak yıkıcı yolları vardır, bu yüzden onları her zaman mutlu tuttuğunuzdan emin olun. Maliyeti ne olursa olsun.


Termodinamik ile Kaynatmaktan Kaçının:

Sıcaklık kontrolü, uzayda sürekli bir sorundur; çok soğuk ve donarsın, çok sıcak ve kızarırsın. Kolonistleriniz için hoş ve rahat bir atmosfer sağlamak için ortam çevre sıcaklıklarını ve koloninizin ısı üretimini takip edin.


Karmaşık Gaz ve Sıvı Simülasyonlarıyla Verimliliği Artırın:

Üssünüzün kritik bölgelerine hızlı bir şekilde yakıt ve sıvı dağıtmak için birbirine kenetlenen boru sistemleri oluşturun. İyi planlayın ve koloniniz bozulmaz, iyi yağlanmış bir makineye dönüşürken ödüllendirilin.


Güç Şebekesi Simülasyonları ile Sorumluluğu Alın:

Kömür, hidrojen, doğal gaz veya sadece eski dirsek gresi dahil çok sayıda güç kaynağı arasından seçim yapın. Koloninizin sorunsuz çalışmasını sağlamak için güç akışını, devre aşırı yüklenmelerini ve erimeleri yönetin.


Daima Nefes Almaya Devam Edin:

Oksijen Katmanına girin ve gerçek zamanlı olarak üssünüzde hareket eden havayı izleyin. Koloninizi gerçek bir derin uzay vahasına dönüştürmek için karbondioksit birikimini izleyin ve oksijen üretim süreçlerini denetleyin.


Aşırı Geri Dönüşüm Yoluyla Hiçbir Şeyi İsraf Etmeyin:

Verimliliği gerçekten örnekleyen bir temel için her son kaynaktan yararlanın. Atıkları değerli yakıta dönüştürün, solunmayan gazı havaya işleyin veya vahşi yaratıkların doğal vücut süreçlerini yiyecek için kullanın. Akıllıysan, kolonist osuruklardan bir üssü bile çalıştırabilirsin.


Çeşitli, Prosedürel Olarak Oluşturulmuş Yeni Dünyaları Keşfedin:

Bir düğmeye basarak yeni dünyalar yaratın. Tonlarca evcilleşmemiş uzay kayasını tecrübe edin, sonra bunlarda boğulup öldürün!
Desteklenen Diller : İngilizce , Basitleştirilmiş Çince , Korece , Rusça

Sistem Gereksinimleri

En Düşük Sistem Gereksinimleri:
Minimum:
  • 64-bit işlemci ve işletim sistemi gerektirir
  • İşletim Sistemi: Windows 7 (64 bit)
  • İşlemci: Dual Core 2 GHz
  • Bellek: 4 GB RAM
  • Ekran Kartı: Intel HD 4600 (AMD or NVIDIA equivalent)
  • DirectX: Sürüm 11
  • Depolama: 2 GB kullanılabilir alan
Önerilen Sistem Gereksinimleri:
Önerilen:
  • 64-bit işlemci ve işletim sistemi gerektirir