Vampire: The Masquerade® - Bloodlines™ 2
 • Vampire: The Masquerade® - Bloodlines™ 2
 • Vampire: The Masquerade® - Bloodlines™ 2 PC Fiyatları
 • Vampire: The Masquerade® - Bloodlines™ 2 PC Key Fiyatları
 • Vampire: The Masquerade® - Bloodlines™ 2 Fiyat Karşılaştırma
 • Vampire: The Masquerade® - Bloodlines™ 2

Vampire: The Masquerade® - Bloodlines™ 2

Çıkış Tarihi: 20.01.2021
Diller: İngilizce, Fransızca, Almanca ...

Enucuzoyun.com'da en ucuz Vampire: The Masquerade® - Bloodlines™ 2 fiyatını bulmak için bilgisayar oyun fiyatlarını karşılaştır, en uygun fiyatlı Vampire: The Masquerade® - Bloodlines™ 2 PC oyun keyini hangi siteden satın alabileceğini öğren. Aynı zamanda Vampire: The Masquerade® - Bloodlines™ 2 oyununun sistem gereksinimlerini, oyuna ait Twitch yayınlarını ve oyunun oynanma istatistiklerini gene sitemizin oyun sayfalarında incele.
Fiyatı Düşünce Haber Ver

Oyun İstatistikleri

Oyun İçerikleri

Koleksiyon
Vampir Temalı Oyunlar
Eminiz ki vampir olmak birçoğumuzun aklından geçen delice fikirlerden biri olmuştur. Hiç uyumayalım, beslenmeye gerek duyulmasın ve sonsuza kadar yaşayalım. Eh biz gerçek dünyada vampir olamasak da en azından sanal dünyada bu isteğimizi oyunlar aracılığıyla dindirebiliyoruz.

Vampire: The Masquerade® - Bloodlines™ 2 Yayınları

Oyun Hakkında

Nasıl Bir Canavar Olacaksın?

World of Darkness'a adım at ve vampir topluluğu içinde yüksel. Tehlikeli ve bir o kadar da cezbedici karakterler ve gruplarla dolu bir kent olan Seattle'da bambaşka bir deneyim yaşa. Artık kült haline gelmiş klasiğin devamı olan bu içerikte yaptığın seçimler, hayata geçirdiğin planlar ve çevirdiğin entrikalarla güç dengesini değiştirebilirsin.

Nasıl Bir Canavar Olacaksın?

Dilersen gaddar ve amansız, dilersen ince ruhlu ve baştan çıkarıcı olabilirsin. Vampir topluluğunda yükselmek için cezbetme, kurnazlık, dehşete düşürme ve yoldan çıkarma gibi becerilerini kullan. 

Seattle'ın Karanlık Kalbine Gir

Seattle'ı yönetenler hep vampirler olmuştur; World of Darkness'ta orijinaline sadık kalınarak yeniden canlandırılan konumlarda kurbanlarını avla.

Bıçak Sırtında İttifaklar Kur

Seattle'ın kan ticaretini ele geçirme savaşında rakip vampir grupları içinde tarafını seç. Herkesin gizli emelleri olduğunu unutma ve müttefiklerini seçerken akıllı davran

Hikayeyi Yaşa

Orijinal Bloodlines'a imzasını atmış yaratıcı zihin tarafından yazılan bu içerikte, yaptığın seçimlere tepki veren ilgi çekici karakterlerle dolu bir şehirde vampir fantezini doya doya yaşa.

Desteklenen Diller: İngilizce, Fransızca, Almanca, Japonca, Rusça, Basitleştirilmiş Çince, Latin Amerika İspanyolcası, Türkçe

Sistem Gereksinimleri

Minimum Sistem Gereksinimleri:

Minimum:

 • İşletim Sistemi: TBC
 • İşlemci: TBC
 • Bellek: TBC MB RAM
 • Ekran Kartı: TBC
 • Depolama: TBC MB kullanılabilir alan
 • Ses Kartı: TBC

Yorumlar