Sadece RESMİ sitelerin oyun fiyatlarını karşılaştırır
Kategoriler

Öneriler

Compass of the Destiny: Istanbul
99,59
den başlayan fiyatlarla
Marvel's Spider-Man: Miles Morales
439,12
den başlayan fiyatlarla
Football Manager 2023
699,00
den başlayan fiyatlarla
SpaceBourne 2 İnceleme

SpaceBourne 2 İnceleme

SpaceBourne 2, yaşayan bir galakside geçen bir açık evren RPG ve üçüncü şahıs nişancı oyunudur. SpaceBourne'un devamı niteliğindedir ve uzayda yeni bir imparatorluk kurma hikayesiyle kaldığı yerden devam eder.

Oyunculara kendi yapıları, iklimi, yerçekimi, şehirleri, köyleri, mağaraları, ileri karakolları ve sırları ile keşfetmeleri için devasa gezegen yüzeyleri verilir.

6Ortalama
  • Oldukça kapsamlı oynanış mekanikleri ile birlikte gelen diplomasi sitemi, haneler vs.
  • Sürükleyici Unreal Engine 4 teknolojisiyle yüksek kaliteli grafikler
  • Uzay boyunca benzersiz bir macera
  • Erken erişimden kaynaklanan sıkıntılardan dolayı belirli seviyelere ilerlemekte zorlanabilirsiniz ya da banka hesabınızdaki tüm öğeleri kaybedebilirsiniz..
  • Oyundaki hatalar/sorunlar nedeniyle bazen sinir olabilirsiniz

SpaceBourne2 Hakkında Bilmeniz Gereken Her Şey

SpaceBourne 2
SpaceBourne 2
89,99
den başlayan fiyatlarla

Oyunun Konusu

Oyunun hikayesi oyuncuların diğer istasyonları ve güneş sistemlerini ele geçirmek veya yenilerini inşa etmek için uzayın uçsuz bucaksızlığını keşfederken kendi gruplarını kurma yolculuğunu takip ediyor. Oyuna dağılmış birçok yan görev var ve bu, oyuncuların kendilerini oyunun evrenine daha da kaptırırken ekstra ödüller kazanmalarını sağlıyor. Diplomasi sistemi sadece hizipler arasında değil, aynı zamanda filoların yanı sıra benzersiz özelliklere sahip Starlordlar ve Haneler arasında da etkileşime izin veriyor.

Oynanış

Oyun Mekaniği iki ögeyi birlikte kontrol etmeyi içerir: Pilotunuz ve Geminiz; bunları tercihlerinize göre özelleştirmek; loncalara katılmak; yan görevler yapmak; diğer gemilerle iletişim kurmak; rastgele karşılaşma olayları yaşamak gibi görevlerde ilerledikçe, lonca üyeleri tarafından sunulan benzersiz avantajlara erişim kazanırsınız veya SpaceBourne 2'de bulunan çeşitli hatalar/sorunlar nedeniyle belirli görevlerde takılıp kalırsınız (buna bankanızdaki tüm öğelerinizi kaybetmeniz veya düzgün yüklenmeyen dokular dahildir). Oyun erken erişimde olduğu için bol bol sıkıntısı mevcut olsa da, gördüğümüz potansiyelden umutlu olduğumuzu söyleyebiliriz. 

spacebourne2 inceleme

Grafikler

Bu oyunun görselleri, galakside bulunan on binlerce farklı gezegende keşif için gerçekçi karakterler ve sürükleyici ortamlar yaratan Unreal Engine 4 kullanılarak işlenen yüksek kaliteli grafiklere sahiptir. Konumlar, her sistemin oyun sırasında onları gerçekten benzersiz ilgi noktaları haline getiren çeşitli yüzeylere sahip kendi yapısına sahip olmasını sağlamak için prosedürel olarak oluşturulmuştur.

spacebourne2 oynanır mı

SpaceBourne2 Oynamaya Değer mi?

Unreal Engine 4 teknolojisi kullanılarak oluşturulan etkileyici görsellerine rağmen, özellikle belirli seviyelerde ilerlemeyi engellediğinde veya banka hesabınızdaki tüm öğelerinizi kaybetmenize neden olduğunda oldukça sinir bozucu hale gelebilecek bazı hatalar/sorunlar mevcut! Ancak bunlar sizi pek rahatsız etmiyorsa, o zaman bu kesinlikle oynamaya değer çünkü rol yapma, madencilik, ticaret, korsanlık, derin keşif, vb. gibi birçok özellik ve oyunculara uzay boyunca benzersiz bir macera fırsatı sunar!

SpaceBourne 2 yayınları