Sadece RESMİ sitelerin oyun fiyatlarını karşılaştırır
Kategoriler

Öneriler

Lethal Company
186,82
den başlayan fiyatlarla
Palworld
483,67
den başlayan fiyatlarla
Prison Architect 2
774,07
den başlayan fiyatlarla
SpaceBourne 2 Hikayesi

SpaceBourne 2 Hikayesi

SpaceBourne 2, sizi bu dünyanın dışında bir maceraya götüren, heyecan verici, aksiyon dolu bir uzay oyunudur.

Spacbourne'un arkasındaki ekip tarafından geliştirilen SpaceBourne 2, oyunculara tüm konumlar için prosedür oluşturma ile sürükleyici ve dinamik bir deneyim sunarak her yolculuğa kendi benzersiz lezzetini veriyor. Türk geliştiriciler tarafından yaratılan ve tüm dünyada yankı uyandıran oyunun hikayesinde bizi neler bekliyor?

SpaceBourne 2
SpaceBourne 2
225,54
den başlayan fiyatlarla

Oyuncular, uzayın enginliğinde kendi imparatorluklarını kurmayı amaçlayan bir uzay kaşifi rolünü üstlenirler. Her biri yöntemsel olarak oluşturulmuş on binlerce güneş sistemini ve gezegeni keşfedebileceksiniz, böylece hiçbir oyun birbirine benzemez. Şehirler, köyler, mağaralar ve keşfedilecek sırlarla dolu devasa gezegen yüzeyleriyle her zaman keşfedilecek yeni bir şeyler vardır.

İlerlemek için, bireysel oyun tarzınıza uyan benzersiz özelleştirmelerle donatılabilen bir dizi güçlü gemiye erişiminiz olacak. Bu sistemi tamamlamak için, hikaye hedeflerinize uygun gerçekçi karakterler yaratmakta özgür olduğunuz derin karakter özelleştirme seçenekleri de mevcuttur.

spacebourne2 hikayesi

Ancak keşfetmekle sınırlı kalmayacaksınız; SpaceBourne 2, diğer istasyonları ve güneş sistemlerini ele geçirerek veya kendiniz yenilerini inşa ederek size diplomasi ve askeri genişleme fırsatı sağlayarak, grubunuz üzerinde tam kontrol sağlar! Ekstra ödüller, karakterler hakkında bilgi ve daha fazla keşif şansı için galaksi boyunca yan görevler sunan yedi loncadan birine bile katılabilirsiniz!

spacebourne 2 konusu

İmparatorluklar kurmaktan ticarete veya korsanlığa kadar uzayda kendi destansı hikayenizi yaratmaya gelince, gerçekten de SpaceBourne 2 gibisi yok. Burada gerçekten büyüleyici bir oyun deneyimi arayan herkes için bir şeyler var! Öyleyse, mükemmelliğe giden yolculuğunuza çıkmaya hazırsanız, o zaman bu kontrolleri tutun - SpaceBourne2 sizi bekliyor!

SpaceBourne 2 yayınları