Sadece RESMİ sitelerin oyun fiyatlarını karşılaştırır
Kategoriler

Öneriler

God of War
329,00
den başlayan fiyatlarla
FOR HONOR™
29,25
den başlayan fiyatlarla
Sid Meier's Civilization® VI
32,85
den başlayan fiyatlarla
Shadowverse CCG
 • Shadowverse CCG
 • Shadowverse CCG PC Fiyatları
 • Shadowverse CCG PC Key Fiyatları
 • Shadowverse CCG Fiyat Karşılaştırma
 • Shadowverse CCG

Shadowverse CCG

Çıkış Tarihi: 27.10.2016
Diller: İngilizce, Japonca, Geleneksel Çince ...

Enucuzoyun.com'da en ucuz Shadowverse CCG fiyatını bulmak için bilgisayar oyun fiyatlarını karşılaştır, en uygun fiyatlı Shadowverse CCG PC oyun keyini hangi siteden satın alabileceğini öğren. Aynı zamanda Shadowverse CCG oyununun sistem gereksinimlerini, oyuna ait Twitch yayınlarını ve oyunun oynanma istatistiklerini gene sitemizin oyun sayfalarında incele.

Oyun Fiyatları
Resmi Mağazalar
Resmi Mağaza
Sürüm
Fiyat
Steam
Sürüm — Standart
Ücretsiz

Oyun İstatistikleri

Oyun İçerikleri

Bağımlılık Yapan Kart Oyunları
Koleksiyon
Bağımlılık Yapan Kart Oyunları
Sürekli FPS oyunlarıyla veya RPG oyunlarıyla saatlerimizi gömecek değiliz. Ara sıra kısa bir aksiyon yaşayabileceğimiz ve stratejik zekamızı konuşturabileceğimiz oyunlara yönelmek isteriz. Bunlar da başlıktan anlayabileceğiniz gibi meşhur kart oyunları oluyor.
Koleksiyon
Az Bilinen Kaliteli Ücretsiz Oyunlar
Tıpkı az bilinen harika şarkıların sevildiği gibi az bilinen kaliteli oyunlar da ayrı bir nimet oluyor biz oyuncular için.

Shadowverse CCG Yayınları

Sıkça Sorulan Sorular

 • Shadowverse CCG oyununun konusu nedir?

 • Shadowverse CCG nereden indirilir?

 • Shadowverse CCG nereden satın alınır?

 • Shadowverse CCG kaç GB?

 • Shadowverse CCG Türkçe mi?

 • Shadowverse CCG yaş sınırı nedir?

 • Shadowverse CCG hangi dilleri destekliyor?

 • Multiplayer var mı?

 • Shadowverse CCG ne zaman çıkacak?

 • Oyunun yayıncısı kim?

 • Oyunu hangi firma geliştirdi?

Oyun Hakkında

Her gün dört milyon savaş. Bir Shadowverse. Japonya'nın 1 numaralı stratejik kart oyunu.
Kart oyuncuları için kart oyuncuları tarafından yapılmıştır.

"Bu yıl en sevdiğim oyunlardan biri" - IGN

Shadowverse, Japonya'nın 1 numaralı stratejik kart oyunudur!
- Her gün milyonlarca Shadowverse savaşı ve oynamanın çok sayıda yolu var
- Tek oyunculu hikaye modu, yeni oyuncular için ücretsiz kart paketleri ve her gün bonuslar sayesinde içine girmesi kolay
- Savaşlar, diğer kart oyunlarından daha az RNG ile hassas bir şekilde dengelenir ve her ay denge ayarlamaları yapılır
- Her üç ayda bir yeni kart genişletmeleri yayınlanarak yeni deste oluşturma stratejileri ve savaş taktikleri ortaya çıkar
- Her hafta turnuvalar ve e-spor yayınları ve yayıncılar için destek ile 22 milyon oyuncudan oluşan harika bir topluluğumuz var.
- Güzel sanat eserleri ve animasyonlar ile tamamen sesli kartlar ve hikayeler içerir


- Oynamanın çok sayıda yolu:
Shadowverse, sekiz farklı lider sınıfıyla size kendi deste stratejilerinizi yaratmanız için benzersiz bir özgürlük sunar. Sağlığınız tükendiğinde Urias olarak oynayacak ve İntikamınızı serbest bırakacak mısınız? Yoksa elinizdeki kartları güçlendiren büyüler Isabelle'i mi seçeceksiniz? Her şeyi bir aggro güverte ile mi gireceksiniz yoksa panoyu bir kontrol güvertesi ile korumaya mı çalışacaksınız? Yoksa son derece ustaca kombolar içinde gizlice girmeye mi çalışacaksınız? Tamamen size kalmış.

- Girmesi kolay:
Çok oyunculu modlarımızda diğer oyuncularla karşılaşmadan önce kapsamlı tek oyunculu hikaye modumuzu oynayarak temel bilgileri öğrenin. Öğreticiyi oynamayı bitirdikten sonra ücretsiz kart paketlerinizi aldığınızdan emin olun - onları almak için ana menüden Sandıklarınıza gidin. Ve bonuslar ve günlük görevler, her gün yeni kart paketlerinin kilidini açmanıza yardımcı olur, böylece en iyilerle rekabet edebilecek bir desteye sahip olmanız çok uzun sürmez.

- İnce dengelenmiş:
Shadowverse'te diğer kart oyunlarından daha az RNG var, bu da onu son derece dengeli hale getiriyor: zirveye çıkmak için şansınıza değil kararınıza güvenmeniz gerekecek. Ayrıca, hiçbir kartın veya deste türünün çok baskın olmadığından emin olmak için her ay denge ayarlamaları yapıyoruz.

- Düzenli olarak yayınlanan yeni kart genişletmeleri:
Metanın asla eskimediğinden emin olmak için her üç ayda bir yeni kart genişletmeleri eklenir. Ve her bir genişletme, yeni deste oluşturma stratejilerini ve savaş taktiklerini ve hatta yeni lider sınıfları ve oyun modlarını ortaya çıkarır. Uzun süredir bu işin içindeyiz ve umarız siz de öyle olursunuz.

- Güzel sanat:
Shadowverse'teki tüm kartlar, Japonya'nın en iyi sanatçılarından bazılarının fantastik sanat eserlerini içeriyor ve her bir kart animasyonlu bir versiyon olarak mevcut. Her kart, tek oyunculu hikayede olduğu gibi İngilizce ve Japonca olarak da tamamen seslendirilir.

- Harika bir topluluk:
Ve son olarak, bazı harika hayranlarımız var. Memlerimiz var, yayınlarımız var ve ortalama bir kart oyunundan çok çok daha fazlasını sunacağız. Topluluk turnuvaları ve e-spor yayınları her hafta gerçekleşir ve takılıp kalmanız durumunda kullanabileceğiniz bir sürü çevrimiçi deste oluşturma kaynağı vardır. Milyonlarca kart oyuncusu yanılıyor olamaz - neden onlara katılmıyorsunuz?
Desteklenen Diller: İngilizce, Japonca, Geleneksel Çince, Fransızca, İtalyanca, Almanca, Korece, Kastilya İspanyolcası, Basitleştirilmiş Çince, English, Japanese, Traditional Chinese, French, Italian, German, Korean, Spanish - Spain, Simplified Chinese

Sistem Gereksinimleri

Minimum Sistem Gereksinimleri:
Minimum:
 • İşletim Sistemi: Windows 8.1/10 (64-bit)
 • İşlemci: Core i3-3225/AMD A8-7650K
 • Bellek: 4 GB RAM
 • Ekran Kartı: GeForce GT 640/Radeon HD 5770
 • DirectX: Sürüm 11
 • Depolama: 6.7 GB kullanılabilir alan
 • İlave Notlar: Resolution: 1024×768

Yorumlar