Sadece RESMİ sitelerin oyun fiyatlarını karşılaştırır
Kategoriler

Öneriler

Marvel's Spider-Man: Miles Morales
334,33
den başlayan fiyatlarla
Football Manager 2023
699,00
den başlayan fiyatlarla
Victoria 3
175,00
den başlayan fiyatlarla
Returnal™
 • Returnal™
 • Returnal™ PC Fiyatları
 • Returnal™ PC Key Fiyatları
 • Returnal™ Fiyat Karşılaştırma
 • Returnal™

Returnal™

Çıkış Tarihi: 15.02.2023
Diller: İngilizce, Almanca, Latin Amerika İspanyolcası ...

enucuzoyun.com'da en ucuz Returnal™ fiyatını bulmak için bilgisayar oyun fiyatlarını karşılaştır, en uygun fiyatlı Returnal™ PC oyun keyini hangi siteden satın alabileceğini öğren. Aynı zamanda Returnal™ oyununun sistem gereksinimlerini, oyuna ait Twitch yayınlarını ve oyunun oynanma istatistiklerini yine sitemizin oyun sayfalarında incele.
Fiyatı Düşünce Haber Ver

Oyun Fiyatları
Resmi Mağazalar
Resmi Mağaza
Sürüm
Fiyat
Hanxgame
353 yorum
Sürüm — Standart
457,88
Epic Games
Sürüm — Standart
479,20
DreamGame
333 yorum
Sürüm — Standart
498,89
Gamebillet
485 yorum
Sürüm — Standart
499,00
eTail.com.tr
278 yorum
Sürüm — "Returnal11" kodu ile %11 indirim
500,00
Playstore
Sürüm — Standart
559,00
Steam
Sürüm — Standart
599,00
Steam
Sürüm — Standart
599,00
Fanatical
75.026 yorum
Sürüm — Standart
1.126,36

Oyun İstatistikleri

Oyun İçerikleri

Returnal İnceleme
Oyun İncelemesi
Returnal İnceleme
Returnal, efsane PlayStation özel oyununun en az konsol versiyonu kadar etkileyici olan PC versiyonudu ile sahalara geri dönüyor. Eğer PS5 furyasından geri kaldıysanız ve hala Returnal oynamadıysanız, bu fantastik macerayı neden kaçırmamanız gerektiğini birlikte inceleyelim. 

Returnal™ yayınları

Sıkça Sorulan Sorular

 • Returnal™ oyununun konusu nedir?

 • Returnal™ nereden indirilir?

 • Returnal™ nereden satın alınır?

 • Returnal™ kaç GB?

 • Returnal™ Türkçe mi?

 • Returnal™ yaş sınırı nedir?

 • Returnal™ hangi dilleri destekliyor?

 • Multiplayer var mı?

 • Returnal™ ne zaman çıkacak?

 • Oyunun yayıncısı kim?

 • Oyunu hangi firma geliştirdi?

Oyun Hakkında

PC’ye mermi cehennemi aksiyonunu taşıyan bu ödüllü üçüncü şahıs nişancı oyunu ile döngüyü kırın. Selene’in roguelike macerası, unutulmaz bir yolculuk yaşatmak için bir dizi çarpıcı grafik ve performans tabanlı geliştirmeyle birlikte geliyor. Bu macera, oyuna ilk günden itibaren dâhil olacak Tower of Sisyphus’ın yanı sıra Suspend Cycle, Photo ve Co-op Modları ile tamamlanan tam Returnal™ deneyimini içerir.

ARKA PLAN:


Bu şekil değiştiren dünyaya zorunlu iniş yapan Selene, kaçışı için antik bir medeniyetin çorak topraklarını aramak zorundadır. Bir başına kalan Selene, kendini canını dişine takarak hayatta kalmak için mücadele ederken bulur. Tekrar tekrar yenilir, öldüğü her sefer yolculuğuna yeniden başlamak zorunda kalır. Hızlı ve acımasız oyun boyunca gezegen her döngüde değişirken, kullandığınız eşyaların da değiştiğini göreceksiniz. Her döngü, sizi sınırlarınızı zorlamaya ve dövüşe her seferinde farklı bir stratejiyle yaklaşmaya iten yeni kombinasyonlar sunar.

Göz alıcı görsel efektlerle hayat bulmuş, çürümekte olan dünyanın karanlık güzelliği, tehlikeli sürprizlerle dolu. Çetin ve birbirinden oldukça farklı ortamlarda geçen, mermi cehenneminden gücünü almış yüksek riskli çatışmalardan, dudak uçuklatan sürprizler ve değişimlere kadar uzanan birçok şey sizi bekliyor. Gizemin her an peşinizde olduğu, merhamet bilmez bir yolculukla kendi yolunuzu keşfedecek ve o yolda mücadele edeceksiniz. Returnal’ın aşırı derecede yeniden oynanabilirlik için tasarlanmış yöntemsel dünyası, sizi mağlubiyet karşısında yaralarınızı sarmaya ve her yeniden doğuşla birlikte yeni ve gelişen zorlukların üstesinden gelmeye davet ediyor.

Eksiksiz bir PC deneyimi


Oyun içi bir ilerleme takipçisi ile birlikte başarıları destekler. Bir FPS sayacı, ekran kartı ile işlemci kullanımı için bir gösterge ve bir gecikme takipçisini içeren, oyun içi performans metriklerinin yanı sıra beş grafik ön ayarı da dâhil edilmiştir.

Baş döndürücü bir görsel deneyimin tadını çıkarın


16:10, Ultra Geniş (21:9) ve Süper Ultra Geniş (32:9) en boy oranları, Atropos üzerinden genişletilmiş bir görüş alanı sunar ve daha geniş en boy oranları, sinematik ile kullanıcı arayüzü için ilave seçenekler ekler. Tüm bu özellikler, nefes kesici 4K teknolojisine dâhildir.1 Işın izlemeli yansımalar ve gölgeler ile yepyeni aydınlatma katmanı seçeneklerinin eklendiği yüksek özellikli PC’lerde sürükleyiciliği daha yoğun bir şekilde deneyimleyin. Tüm bunlar, çeşitli kaydırıcılar aracılığıyla özelleştirilebilir. NVIDIA’nın DLSS ve NVIDIA NIS gibi performans artırıcı teknolojilerinin yanı sıra AMD’nin FSR2 teknolojisi de kullanılabilir.

1 Uyumlu PC ve ekran cihazı gereklidir.
2 Gelişmiş grafikler için uyumlu PC ve ekran kartı gereklidir. 

Duyusal yüklenmeyi birinci elden hissedin


Dokunsal geri bildirim ve dinamik tetik efektlerini deneyimlemek için DualSense™ kontrol cihazı ile oynayın.3 Alternatif olarak, tuşları tamamen özelleştirilebilen fare ve klavyeyi ya da diğer kontrol cihazı aygıtlarını seçin. Aralarında nişangâh ile alternatif ateş kullanma bildirimleri ile birlikte bir co-op ping sisteminin de bulunduğu, genişletilmiş erişilebilirlik seçenekleri de eklenmiştir. Dolby Atmos desteğinin yanı sıra 3D Audio destek türünü seçme opsiyonu da eklenmiştir.4 Ortamları hayata taşıyan ve tepkilerinizi geliştirmenizde yardımcı olan, aşırı derecede hassas bir ses sistemi ile çevrenizdeki tüm sesleri duyun.

3 Oyun içi kontrol cihazı özelliklerini tam kapasitede deneyimlemek için kablolu bağlantı gereklidir.
4 3D Audio modları, stereo kulaklıklar ya da uyumlu hoparlörler gerektirir.

Co-op Modu:


Co-op Modunda, Atropos’un sürekli değişen labirentindeki yolculuğunuzu başka bir PC oyuncusu ile paylaşın.5 Atropos’un tehlikeli doğası değişmeden devam eder ama takım çalışması şansı, yepyeni bir boyut ve hayatta kalma yolu ekler. Her oyuncu, Selene’in farklı döngülerdeki farklı bir versiyonunu kontrol eder. Kurucu oyuncu, her biyomda bulunan Chronosis cihazını kullanarak bir arkadaşını çağırabilir veya başka bir çevrimiçi oyuncuyla rastgele eşleştirilebilir. Kurucunun ilerlemesi, çok oyunculu oturum süresi boyunca mevcut olacak eşya havuzunu belirler.

Tower of Sisyphus:


Kaza alanında uyandığınız bir sonraki seferde yukarı bakın.Icarian Grapnel'i açtığınız takdirde erişilebilen Tower of Sisyphus’a açılan bir kapı görmeniz gerekecek.5 Bu Kule’de yepyeni bir mücadele türüne kendinizi hazırlayın. Bu, kusursuz bir şekilde savaşa odaklanan, skorunuzu ve ilerlemenizi ne kadar güçlendirebileceğinizi görebileceğiniz ve Selene’in hikâyesindeki seçkin eşyaları, Gözcü kayıtlarını ve şimdiye dek gün yüzüne çıkmamış parçaları keşfedebileceğiniz, neredeyse sonsuza dek artan bir mücadeledir.

5 Tower of Sisyphus, House serileri ve Challenge Modu, Co-op Modunda mevcut değildir. PlayStation®5 konsollarındaki oyuncularla platformlar arası oyun desteklenmez.

YOĞUN ÇATIŞMA - Bu üçüncü şahıs roguelike nişancı oyununda, hayatta kalmak için savaşın.
- Mermi cehenneminden gücünü alan, tehlikeli bir çatışmada acımasız düşmanları alt edin.


NEFES KESİCİ KEŞİF - Ekipman ve kaynaklarınızı dikkatlice yönetin, her öldüğünüzde baştan başlarsınız.
- İlerideki döngülerde kabiliyetlerinizi geliştirecek yükseltmeler için uzaylı teknolojisi yağmalayın.


AKILDAN ÇIKMAYAN HİKÂYE - Selene sorularının cevaplarını ararken, siz de anılarının parçalarını bir araya getirin.
- Sürekli gelişen ve çürüyen topraklarını keşfederken gezegenle kişisel bir bağ kurun.

Desteklenen Diller: İngilizce, Almanca, Latin Amerika İspanyolcası, Norveççe, Brezilya Portekizcesi, Rusça, Tayca, Japonca, Vietnamca, Felemenkçe, Portekizce - Portekiz, İtalyanca, Endonezce, Arapça, Kastilya İspanyolcası, Basitleştirilmiş Çince, Geleneksel Çince, Lehçe, Fince, İsveççe, Korece, Fransızca, Danca

Sistem Gereksinimleri

Minimum Sistem Gereksinimleri:

Minimum:

 • İşletim Sistemi: Windows 10 64-bit (version 1903)
 • İşlemci: Intel Core i5-6400 (4 core 2.7GHz) AMD Ryzen 5 1500X (4 core 3.5GHz)
 • Bellek: 16 GB RAM
 • Ekran Kartı: NVIDIA GeForce GTX 1060 (6 GB) AMD Radeon RX 580 (8 GB)
 • Depolama: 60 GB kullanılabilir alan
 • İlave Notlar: SSD Recommended
Önerilen Sistem Gereksinimleri:

Önerilen:

 • İşletim Sistemi: Windows 10 64-bit (version 1903)
 • İşlemci: Intel i7-8700 (6 core 3.7 GHz) AMD Ryzen 7 2700X (8 core 3.7 GHz)
 • Bellek: 16 GB RAM
 • Ekran Kartı: NVIDIA RTX 2070 Super (8 GB) AMD Radeon RX 6700 XT (12 GB)
 • Depolama: 60 GB kullanılabilir alan

Yorumlar