Sadece RESMİ sitelerin oyun fiyatlarını karşılaştırır
Kategoriler

Öneriler

Lethal Company
189,84
den başlayan fiyatlarla
Palworld
491,49
den başlayan fiyatlarla
Prison Architect 2
786,58
den başlayan fiyatlarla
Mass Effect™ 3 DLC Bundle

LOGITECH G502 X PLUS Oyuncu Mouse'u
sponsorlu
LOGITECH G502 X PLUS Oyuncu Mouse'u

LIGHTSYNC RGB

LIGHTSPEED Kablosuz Bağlantı Teknolojisi

8 Alanlı RGB Aydınlatma ve HERO 25K Sensör

Ürüne Git

 • Mass Effect™ 3 DLC Bundle
 • Mass Effect™ 3 DLC Bundle PC Fiyatları
 • Mass Effect™ 3 DLC Bundle PC Key Fiyatları
 • Mass Effect™ 3 DLC Bundle Fiyat Karşılaştırma
 • Mass Effect™ 3 DLC Bundle

Mass Effect™ 3 DLC Bundle

Çıkış Tarihi: 11.06.2020
Diller: İngilizce, Fransızca, İtalyanca ...

enucuzoyun.com'da en ucuz Mass Effect™ 3 DLC Bundle fiyatını bulmak için bilgisayar oyun fiyatlarını karşılaştır, en uygun fiyatlı Mass Effect™ 3 DLC Bundle PC oyun keyini hangi siteden satın alabileceğini öğren. Aynı zamanda Mass Effect™ 3 DLC Bundle oyununun sistem gereksinimlerini, oyuna ait Twitch yayınlarını ve oyunun oynanma istatistiklerini yine sitemizin oyun sayfalarında incele.

Oyun İstatistikleri

Oyun İçerikleri

Koleksiyon
Troy Baker'ın Sesiyle En İyi 10 Oyun
Oyun dünyasında bir karakterin seslendirmesinin ne kadar önemli olduğunu biliyorsunuz. Örneğin Baldur’s Gate 3 her karakteri hatta cesetleri bile seslendirerek bu konuyu ne kadar dikkate aldığını gösteren bir oyun olmayı başardı.

Mass Effect™ 3 DLC Bundle yayınları

Sıkça Sorulan Sorular

 • Mass Effect™ 3 DLC Bundle oyununun konusu nedir?

 • Mass Effect™ 3 DLC Bundle nereden indirilir?

 • Mass Effect™ 3 DLC Bundle nereden satın alınır?

 • Mass Effect™ 3 DLC Bundle kaç GB?

 • Mass Effect™ 3 DLC Bundle Türkçe mi?

 • Mass Effect™ 3 DLC Bundle yaş sınırı nedir?

 • Mass Effect™ 3 DLC Bundle hangi dilleri destekliyor?

 • Multiplayer var mı?

 • Mass Effect™ 3 DLC Bundle ne zaman çıkacak?

 • Oyunun yayıncısı kim?

 • Oyunu hangi firma geliştirdi?

Oyun Hakkında

"Sona yaklaşıldı. 4 tek oyunculu genişletme, ekstra silahlar ve daha fazlasıyla hazırlanın. Mass Effect 3 DLC Paketi içeriği: [b]Tek oyunculu genişletmeler:[/b] [list][*]From Ashes [list][*]Leviathan [list][*]Omega [list][*]Citadel [list][*]Mass Effect 3 Kesilen Sahneler ile son [/list] [b]Çok oyunculu genişletmeler:[/b] [list][*]Resurgence Pack [list][*]Rebellion [list][*]Earth [list][*]Retaliation [list][*]Reckoning [/list] [b]Ve daha fazlası…[/b] [list][*][b]N7 Collector’s Edition Pack[/b] — 4 yeni silah, alternatif kıyafetler ve KEI-9 dog mech’i içerir. [list][*][b]N7 Warfare Gear[/b] — N7 Valkyrie ve M-55 Argus taarruz tüfekleri ile N7 Defender Armor’u içerir. [list][*][b]Firefight Pack[/b] — Tek oyunculu harekatta kullanılan 7 özel silah içerir. [list][*][b]Groundside Resistance Pack[/b] — Tek oyunculu harekatta kullanılan 7 özel silah içerir. [list][*][b]Alternate Appearance Pack[/b] — Garrus, Liara, EDI ve Shepard için yeni kıyafetler içerir. [list][*]Mass Effect 3 oyun müziği [list][*]Mass Effect 3 dijital çizim kitabı [list][*]Mass Effect Genesis 2 dijital çizgi roman [list][*]Mass Effect Trilogy özel çizim [/list]"
Desteklenen Diller: İngilizce, Fransızca, İtalyanca, Almanca, Kastilya İspanyolcası, Lehçe, Rusça

Sistem Gereksinimleri

Minimum Sistem Gereksinimleri:
[b] Minimum: [/ b] [liste] [*] [b] İşletim Sistemi: [/ b] Win 7 [*] [b] İşlemci: [/ b] 1.8 GHz Intel Core 2 Duo (eşdeğer AMD CPU) [*] [b] Bellek: [/ b] 2 MB RAM [*] [b] DirectX: [/ b] Sürüm 9.0c [*] [b] Ağ: [/ b] Genişbant İnternet bağlantısı [*] [b] Depolama: [/ b] 15 GB kullanılabilir alan [*] [b] Ses Kartı: [/ b] DirectX 9.0c uyumlu [*] [b] İlave Notlar: [/ b] * Desteklenen yonga setleri: NVIDIA 7900 veya daha iyisi; ATI X1800 veya daha iyisi. NVIDIA GeForce 9300, 8500, 8400 ve 8300'ün AMD / ATI Radeon HD3200, HD3300 ve HD4350 gibi minimum sistem gereksinimlerinin altında olduğunu lütfen unutmayın. Video ve ses kartı sürücüleriniz için güncellemeler gerekli olabilir [/liste]
Önerilen Sistem Gereksinimleri:
[b]Önerilen:[/b] [list][*][b]İşletim Sistemi:[/b] Win 7 [*][b]İşlemci:[/b] 2.4 GHz Intel Core 2 Duo (equivalent AMD CPU) [*][b]Bellek:[/b] 4 MB RAM [*][b]DirectX:[/b] Sürüm 9.0c [*][b]Depolama:[/b] 15 GB kullanılabilir alan [*][b]Ses Kartı:[/b] DirectX 9.0c compatible [/list]

Yorumlar