Labyrinthine
 • Labyrinthine
 • Labyrinthine PC Fiyatları
 • Labyrinthine PC Key Fiyatları
 • Labyrinthine Fiyat Karşılaştırma
 • Labyrinthine

Labyrinthine

Çıkış Tarihi: 28.10.2020
Diller: İngilizce

Enucuzoyun.com'da en ucuz Labyrinthine fiyatını bulmak için bilgisayar oyun fiyatlarını karşılaştır, en uygun fiyatlı Labyrinthine PC oyun keyini hangi siteden satın alabileceğini öğren. Aynı zamanda Labyrinthine oyununun sistem gereksinimlerini, oyuna ait Twitch yayınlarını ve oyunun oynanma istatistiklerini gene sitemizin oyun sayfalarında incele.
Fiyatı Düşünce Haber Ver

Oyun Fiyatları
Resmi Mağaza
Sürüm
Fiyat
Steam
Sürüm — Standart
18,50

Oyun İstatistikleri

Oyun İçerikleri

Oyun İncelemesi
Labyrinthine İncelemesi
2020 yılı çok bereketliydi. Özellikle co-op korku oyunlarının eksikliğini hiç çekmedik. Bunun sebebi belki oyun geliştiricilerin ekstra vakitlerinden belki de Phasmophobia gibi oyunların başarısından kaynaklanıyor olabilir. Bugün de elimizde Labyrinthine var. Gelin bir inceleyelim.

Labyrinthine Yayınları

Oyun Hakkında


Labyrinthine, bir daha asla çit labirentine adım atmamanızı sağlayabilecek ortak bir korku oyunudur ...

Terk edilmiş happisburg çit labirentinin gizemini çözmeye çalışırken siz ve en fazla 3 arkadaşınız çevrimiçi işbirliği deneyimine başlayabilirsiniz. Orada yalnız olmayacaksın ...

Oynanış

Labyrinthine, alışık olabileceğiniz tüm korku zımbalarıyla birlikte gerçek bir korku deneyimi olmayı hedefliyor. Happisburg çit labirentinin bölgelerinde dolaşırken, bulmacaları çözecek, eşyaları toplayacak ve içinde yatan korkunç varlıklardan kaçacaksınız. Kooperatif, geliştirmenin başlangıcından beri odak noktası olmuştur, bu nedenle arkadaşlarla ilerlemeniz önerilir!


Bulunduğunuz eşyalar, ister istikametinizi takip etmenize yardımcı olacak basit bir pusula veya arkadaşlarınızın sizi bulmasına izin veren bir işaret fişeği olsun, labirentin dehşetinden kısa bir süre uzaklaşmanızı sağlayacaktır. Notlar etrafa dağılmış olup ipuçları sağlar ve size labirentin tarihi ve irfanına dair fikir verir.


Çevrimiçi oynarken, birlikte çalışırsanız ve ileriyi planlıyorsanız takımınız önemli bir varlık olabilir ... ancak birlikte kalmak her zaman en güvenli seçenek değildir.

Labirentte hayatta kalmak için navigasyon becerileri, bulmaca çözme ve planlama gerekir. Labirentte bekleyenlere avlanmayın ...

Kalpteki Kooperatif

Tamamen tek oyunculu bir deneyim olarak oynanabilen Labyrinthine, korku türü, işbirlikçi oyun içinde oldukça nadir bir fırsat sunuyor. İlk anlayışta alınan bir karar olan Labyrinthine, en başından itibaren eğlenceli, benzersiz ve heyecan verici bir işbirliği deneyimi sunmaya odaklandı. Oyunun arkasındaki geliştirme ekibi, kooperatif ve korku türlerinin büyük hayranlarıdır ve ikisi arasındaki birliği mükemmel bir uyum haline getirir.

Hikaye

Ol Jonny Honk's Fair'deki Hedge Labirenti, herkesin hatırlayabildiği kadar uzun süredir oradaydı, ama hiç açılmadı. Söylenti, Charles adında bir çocuk içinde kayboldu, içeri girdi ve hiç çıkmadı. Arkalarından bir polis girdiğinde onlar da kayboldu. Kimse tam olarak emin değil, ancak yerel halk bundan uzak durma eğiliminde. Labirent, Yerel Fuar Alanlarının tam kenarında yaşıyor ve burayı bir cazibe olarak açmayı umuyorlar.

Ethel Fir topraklarında inşa edilmiştir. Vasiyetsiz ve varis bırakmadan 1935'te ölen, iki kez dul kalmış bir kadın. Labirentin, ölümünden yıllar önce üzerinde çalıştığı çılgın bir proje olduğu söyleniyor. Her yıl büyüdükçe, evini ve arazisini çevreleyen ve yavaşça uzayıp uzayan, görünüşlü gevşeklikler ve meraklı veletler hakkında homurdanan ağaçları dikti ve şekillendirdi. Kimse onu görmeden yaklaşık 8 yıl sonra, yerel yetkililer onun öldüğünü varsaydı ve labirente girdi. Evini bakıma muhtaç bir durumda buldular, yiyecekleri çok uzun süredir çürümüştü ve burada uzun zamandır kimsenin yaşamadığı görülüyordu. Evi ve labirentin kendisinden ne bulabildiklerini aradılar, ancak cesedini veya ölümüyle ilgili herhangi bir bilgiyi bulamadılar. Bir vasiyetname olmadan mülkü devlete bırakıldı ve kasabayı ziyaret ettiğinde fuara açılan yerel bir parka dönüştürüldü.

Zaman zaman çocukların cesaretle dolaşacağı ya da çiftlerin birlikte olmak için sessiz bir yer olarak eski Ethel'in evini bulmaya çalışacağı söylenir. Biraz heyecanlı olsalar da çoğu zaman güvenli ve sağlam çıkarlar, ancak kasabada her zaman normalden daha yüksek kayıp kişi oranı olmuştur. Labirentte hiç kimse bulunamadı. Gün ışığında, sadece aşırı büyümüş bir çit ve 1800'lerin sonlarından kalma harap bir ev.

Bu yıl labirent bir cazibe merkezi olarak belirlendi ve Fuar'ın, önceki çalışanlar istifa ettikten veya ortadan kaybolduktan sonra kurulum için yardıma ihtiyacı var.
Desteklenen Diller: İngilizce

Sistem Gereksinimleri

Minimum Sistem Gereksinimleri:
Minimum:
 • İşletim Sistemi: Windows 7 - 64bit
 • İşlemci: Intel i5 veya AMD Eşdeğeri
 • Bellek: 6 GB RAM
 • Ekran Kartı: ATI HD7900 serisi veya Nvidia Eşdeğeri.
 • DirectX: Sürüm 11
 • Ağ: Genişbant İnternet bağlantısı
 • Depolama: 3 GB kullanılabilir alan
 • İlave Notlar: Unutmayın, bu, oyunu çerçeve düşmesi olmadan orta seviyede çalıştırabilen test edilen en düşük donanımdır. Diğer kartlar işe yarayabilir ancak sonuçlar değişiklik gösterebilir. Entegre grafikler oyunu çalıştırmaz.
Önerilen Sistem Gereksinimleri:
Önerilen:
 • İşletim Sistemi: Windows 10 - 64bit
 • İşlemci: Intel i7 or AMD Equivalent
 • Bellek: 16 GB RAM
 • Ekran Kartı: GTX 1060 3GB or Equivelant.
 • Ağ: Genişbant İnternet bağlantısı
 • Depolama: 5 GB kullanılabilir alan

Yorumlar