Sadece RESMİ sitelerin oyun fiyatlarını karşılaştırır
Kategoriler

Öneriler

Lethal Company
178,98
den başlayan fiyatlarla
Palworld
463,37
den başlayan fiyatlarla
Prison Architect 2
741,58
den başlayan fiyatlarla
Stres Atmalık Oyunlar

Stres Atmalık Oyunlar

Ofiste veya okulda uzun bir günün ardından, hiçbir şey düşünmeden vurup, kırıp kafanıza göre davranabileceğiniz ya da kendinizi yıkıma veya temizliğe verebileceğiniz oyunlara ihtiyaç duyabilirsiniz. Tam böyle anlarda yardımınıza koşacak, üzerinizdeki bütün siniri alacak, stres atmalık oyun önerilerini bu koleksiyonda topladık.

House Flipper

House Flipper bir ev tadilat ve yapım simülasyonu oyunu. Oyunun dünyasının içine girin, elinize çekiç alın ve evi istediğiniz gibi yerle bir edin. House Flipper yıkımın verdiği haz ile yeniden yaratmanın hissettirdiği tatmini oldukça başarılı harmanlayan bir oyun.

House Flipper
House Flipper
86,40
den başlayan fiyatlarla

Önce harabe olmuş evdeki her şeyden kurtulun, camı çerçeveyi aşağı indirin, çöpleri atın, döşemelerden kurtulun; ardından evi sıfırdan yeniden inşaa edin. Oyunda ölme riskiniz veya herhangi bir düşmanınız yok, görev tamamlamak için size koyulan bir süre kısıtlaması yok. Strese dair hiçbir şey barındırmayan bu oyun sayesinde tamamen rahatlamak mümkün. 

house flipper

Just Cause 2

Ajan Rico Rodrigues olarak, Panau Adası'nda kaybolan eski bir dostunuzu bulmanız ve öldürmeniz gerekiyor. Bunu yapabilmek için adadaki güç dengelerinin değişmesini sağlamalısınız, bunu başarmanın yolu ise mümkün olduğunca fazla kaosa neden olmaktan geçiyor.

just cause 2

Paraşütle helikopterden atlayın, yüzlerce araç ve silahtan dilediğinizi seçip adada terör estirin, hava taşıtlarını zorla ele geçirin ve Just Cause 2'nin devasa dünyasını dilediğiniz gibi keşfedin.

Çok Oyunculu Modu
Eğer Panau Adası'nı keşfederken ve devasa yıkımlara sebep olurken yalnız olmaktan sıkılırsanız, Just Cause 2'yi arkadaşlarınızla oynayabilirsiniz. Oyun, ek paket indirilerek çok oyunculu biçimde de oynanabiliyor.

Oyunun savaş mekanikleri ve patlama grafikleri oldukça tatmin edici, ayrıca patlatıcı kullanabildiğiniz yerlerin bir sınırı yok. Adada istediğin her şey istediğiniz zaman istediğiniz şekilde patlatabiliyorsunuz. Eğer stresten kurtulmanın yolunu yakıp yıkmak, bir yerleri patlatmak ve hiçbir sorumluluğunuz olmadan güzel manzalar eşliğinde dolaşmak olarak görüyorsanız Just Cause 2 size göre. 

Just Cause 2
370,63
den başlayan fiyatlarla
Just Cause™ 3
494,28
den başlayan fiyatlarla
Just Cause 4 Reloaded
69,00
den başlayan fiyatlarla

Red Faction Guerilla Re-Mars-tered

Red Faction Guerilla insanlığın Mars'ta kolonileşmesi ile başlıyor. Yıllar geçtikte Mars'taki koloniyi yönetenler giderek yozlaşıyor ve halk ile ters düşüyorlar. Bunun üzerine Mars'taki koloni halkı ayaklanıyor ve Red Faction denilen bir devrimci güç tarafından isyan başlatılıyor.

Legion 5
Legion 5

AMD Ryzen™ 7 5800H mobil işlemciye kadar

NVIDIA® GeForce RTX™ 3070'e kadar grafik kartı

15" FHD ekran

Just Cause 2 ile benzer şekilde Red Faction Guerilla da yıkım üzerine kurulu bir oyun, fakat buradaki yıkım kat be kat fazla. Oyunda gördüğünüz her şey ile etkileşime girerek onu yıkabilir, öldürebilir veya parçalayabilirsiniz.

Red Faction Guerrilla Re-Mars-tered
Red Faction Guerrilla Re-Mars-tered
92,92
den başlayan fiyatlarla

Düşmanların kışlalarından büyük fabrikalara, üzerinde araba olan köprülerden içinde insan olan devlet binalarına kadar her şeyi yok etebiliyorsunuz. Ayrıca yapının sağlamlığına ve büyüklüğüne göre yıkım zorluğu da değişiyor.

Yıkımlardan elde ettiğiniz parçalarda teçhizatınızı güçlendirebiliyor ve karakterinizi geliştirebiliyorsunuz. İsterseniz Mars'ı bir açık dünya olarak kullanıp sadece gezegeni keşfederek yıkıma sebep olabilirsiniz, isterseniz de oyundaki görevleri tamamlayarak isyanı yönetebilirsiniz. 

red faction guerilla

Viscera Cleanup Detail

Bu oyunun tek bir amacı var, temizlik. Oyundaki 20 görevin her birinde farklı bir bölgeyi temizlemeniz gerekiyor. Bunun için elleriniz, eldivenleriniz, çeşitli temizlik fırçaları, dedektör ve lazer silah gibi çeşitli alet edavat kullanabiliyorsunuz. Topladığınız çöpleri ve vücut parçalarını ise fırına atarak onların yanmasını izleyebilirsiniz. Hem kontrolleri basit, hem hikayesi yorucu olmayan ve çok yıkım içermeyen bir oyun ile stres atmak isteyenler için Viscera Cleanup Detail oldukça başarılı bir oyun.

Viscera Cleanup Detail
Viscera Cleanup Detail
225,35
den başlayan fiyatlarla

Oyunun grafikleri ve mekan çeşitliliği ise oyuncuyu hiç sıkmıyor, yerçekimsiz bir uzay üssüne bile temizliğe gitmeniz gerektiği oluyor. Ayrıca Visera Cleanup Detail, Epic Games tarafından geliştirilen Unreal teknolojisini kullanıyor. Bu da birinci şahış görüş açışıyla oynanan oyuna ayrı bir renk ve hava katıyor. Bütün bunlara ek olarak eğer yanınıza bir temizlik ortağı arıyorsanız oyunu çevrimiçi ve çok oyunculu şekilde oynamanız da mümkün. 

viscera cleanup detail

Postal 2 

Daha önce kara mizahın dibine vurmasından bahsettiğimiz Postal 2 hem mizah ögeleri hem de absürdlüğü sayesinde stres atmak için birebir. Oyunda tek bir görev var ve haritada işaretlenen yere gitmeniz gerekiyor. Oraya giderken yolunuza çıkan insanlarla ve binalarla etkileşime girebilirsiniz. Size gülen veya sataşan insanların kafalarını kürekle kopartabilir veya üzerlerine işeyebilirsiniz. Paraya ihtiyaç duyduğunuz zaman gidip bir banka soyabilirsiniz. Fakat bütün bunlar peşinize polislerin takılmasına neden olacaktır, polislerden yeterli süre saklanmayı başarırsanız tekrardan yolunuza devam edebilirsiniz.

POSTAL 2
POSTAL 2
17,71
den başlayan fiyatlarla

Oyunda 2018 yılından beri Türkçe altyazı ve seslendirme seçenekleri de mevcut. Girilen absürd diyalogları ve laf dalaşlarını Türkçe duymak oyunun komiklik seviyesini bir hayli arttırıyor. Eğer etrafa dehşet saçarken yaratıcılığınız sınırlarını zorlamaya hazırsanız, Postal 2 size aradığınız mizah ve yıkım seviyesini bir arada sunabilir. 

postal 2