Sadece RESMİ sitelerin oyun fiyatlarını karşılaştırır
Kategoriler

Öneriler

God of War
329,00
den başlayan fiyatlarla
FOR HONOR™
29,25
den başlayan fiyatlarla
Sid Meier's Civilization® VI
32,85
den başlayan fiyatlarla
Kara Mizahın Dibine Vuran Oyunlar

Kara Mizahın Dibine Vuran Oyunlar

Kara mizah oyunları, diğer komedi tipi oyunların aksine argo, küfür ve garip görülebilecek fanteziler katarak, oyunu daha eğlenceli hale getirmeye çalışmaktadır.

Bu tipteki oyunları oynarken, karakterlerin alışıla gelmişin dışındaki konuşma tarzları, hal ve hareketleri, alışık olmadığımız bir düzende olduğu için bize ilgi çekici gelmektedir. Bu türde bolca farklı video oyunu da bulunur.

POSTAL 2

POSTAL 2 oyununda günlük işlerini yapmak isteyen bir karakter olarak oynarsınız. Bu kara mizah içeren birincil şahıs nişancı oyununda, Amerikan karikatürlerinden oluşan ucube bir protesto ile başlar hikayemiz.

Postal 2

İster patlatın, ister insanları doğrayın; hatta ve hatta insanların üzerine bile işeyin. Oyunda sopadan, roketatara kadar sayısız silah bulunmaktadır ve istediğinizi kullanabilirsiniz. İster sessizce öldürün, isterseniz sadistçe katliamlar düzenleyin. Bir de size yarı sadık bir köpeğiniz var ama daha fazla köpek toplayarak bir köpek ordusu bile kurabilirsiniz. Oyunda siz ne kadar agresif olursanız, halk da o kadar çirkinleşecektir. Bu tamamen sizin elinizde. Oyunu istediğiniz biçimde oynayabilirsiniz. Yine de karar sizin ama vahşice öldürmenin tadını alınca bir daha duramayacaksınız.

POSTAL 2
POSTAL 2
18,00
den başlayan fiyatlarla

South Park The Stick of Truth

South Park çizgi dizisinden esinlenilerek yapılan bu oyunda karakterimiz, mahalleye yeni taşınmış olan bir dördüncü sınıf çocuğu. Babası dışarı çıkıp, yeni arkadaşlar edinmesini ister ve karakterimiz daha sonra kendini bir kraliyet kulübünün içerisinde bulur ve sayısız savaş verir.

Anne ve babasının olan bitenden hiç haberi yoktur, ne de olsa çocuk dünyası bu.

south park the stick of truth

Klanlar arasında bin yıldır süren bir savaş bulunmakta. Savaşın bir türlü bitmemesinin sebebi ise doğruculuk sopası. Oyunda karakterimize seçmesi için 4 adet savaşçı sınıfı önerilmekte. Dövüşçü, büyücü, hırsız ve din adamı. İstediğinizi seçebilirsiniz. Her sınıfın kendine özgü teknikleri ve silahları bulunmakta. Külot cüceleri, hippiler ve diğer kötü güçlere karşı olan savaşta rakibinizi alt etmek için kendinizi olağan üstü silahlar ve yetenekler ile donatmalısınız.

South Park™: The Stick of Truth™
South Park™: The Stick of Truth™
33,00
den başlayan fiyatlarla

Maneater

Denizlerin en korkutucu ve en vahşi yaratığı olan köpekbalığının kudretini doya doya yaşayacağınız bu harika oyunda, deneyiminize küçük yavru bir köpek balığı olarak başlıyorsunuz. Hayatta kalmak için beslenmeniz kendinizi geliştirmeniz ve besin zincirinde olabildiğince yükselmeniz gerekmektedir ama unutmayın, bu dünyadaki tek avcı siz değilsiniz.

maneater

Sizi avlamak, öldürmek ve hatta yemek isteyen canlılar ve insanlar da var. Büyüdükçe kendiniz geliştirecek dayanıklılığınızı arttıracaksınız. Yeni yerler yeni canlılar keşfedeceksiniz. Bu oyunun kısaca amacı, beslen geliş ve keşfet.

Maneater
Maneater
41,40
den başlayan fiyatlarla

Hello Neighbor

Hello Neighbor oyununda tuhaf hareketler sergileyen bir komşunuz var. Sizin amacınız komşunuza yakalanmadan evinin bodrumunda yaptığı şeyleri öğrenmek. Yalnız bu adam biraz fazla iyi.

hello neighbor

Evine pencereden girecekseniz ayı kapanlarına dikkat edin. Komşunuzdan kaçacaksanız en kısa yoldan kaçtığınıza emin olun. Yoksa komşunuz bir kestirme bulup sizin önünüze geçecektir. Hello Neighbor oyunu kara mizahlı bir korku oyunudur. Komşunuz sadistçe fantezilere sahip biri. Kim bilir bodrumunda ne gibi sırlar saklıyor.

Hello Neighbor
Hello Neighbor
14,00
den başlayan fiyatlarla

Graveyard Keeper

Graveyard Keeper oyunu karısına dönmek isteyen bir mezarlık bekçisini hikaye alan bir oyundur. Kapitalizmin olduğu orta çağlarda geçen oyunda mezarlığınızı büyütmek asıl hedefiniz. Fakat bunları yaparken bütçeden oldukça tasarruf etmeyi unutmayın.

graveyard keeper

Bir yerden sonra zaten raydan çıkacaksınız. Yeri gelecek kaçak et keseceksiniz, yeri gelecek zombi ordusu kuracaksınız hatta ve hatta yeri gelecek zombi etini helal et diye satacaksınız. Karınıza ulaşmak bu kadar komplike olabilir miydi? Kim bilir.

Graveyard Keeper
Graveyard Keeper
6,78
den başlayan fiyatlarla