Sadece RESMİ sitelerin oyun fiyatlarını karşılaştırır
Kategoriler

Öneriler

Lethal Company
190,71
den başlayan fiyatlarla
Palworld
370,22
den başlayan fiyatlarla
Prison Architect 2
790,18
den başlayan fiyatlarla
Marvel's Spider-Man Token Nedir ve Nasıl Kazanılır?

Marvel's Spider-Man Token Nedir ve Nasıl Kazanılır?

Marvel's Spider-Man'in açık dünyasında görevleri ve etkinlikleri tamamlayarak kazanabileceğiniz veya belli konumlarda bulabileceğiniz jetonlar mevcut. Token adı verilen bu jetonlar, Gadget, Suit ve mod gibi teknolojileri üretmek için kullanılabiliyor.

Marvel's Spider-Man'de toplam altı tür jeton bulunuyor. Jeton türleri ve nasıl elde edileceği hakkında bilgi edinmek istiyorsanız, aklınızdaki bütün soruların cevabı burada. 

Marvel's Spider-Man'de Hangi Jetonlar Bulunuyor?

  1. Landmark Tokens
  2. Backpack Tokens
  3. Challenge Tokens
  4. Crime Tokens
  5. Research Tokens
  6. Base Tokens
Marvel's Spider-Man Remastered
Marvel's Spider-Man Remastered
1.185,44
den başlayan fiyatlarla

Landmark Tokens

Landmark Tokens'ları almak için New York'taki ünlü yerlerin fotoğrafını çekmeniz gerekiyor. Landmark Tokens, oyun içinde elde edilmesi en kolay jeton türüdür. Hem açık dünyayı keşfedip, New York sokaklarının keyfini çıkarmak hem de ekipmanınızı güçlendirmek istiyorsanız, Landmark Token'larından başlamak iyi bir seçenek olacaktır. 

Backpack Tokens

Backpack Token'ları, belirli konumlarda sınırlı sayıda bulunabilen jetonlardır ve kazanması en kolay jeton türüdür diyebiliriz. Bu jetonları haritayı açtığınızda yeşil simgeyle işaretli şekilde, ya da yanından geçerken altın bir hare ile parıldarken görebilirsiniz. Açık dünyayı keşfederken bu jetonları toplamayı ihmal etmeyin!

marvels spiderman token nasıl kazanılır

Challenge Tokens

Challenge Token'larını, zamana karşı yarıştığınız mini-oyunlardan sonra kazanabiliyorsunuz. Kazanması en zor olan token türü, adına yakışır şekilde size gerçekten 'challenged' hissettirecek. Challenge Token'larını toplamaya oyunun ortasına kadar başlayamıyorsunuz. Yani henüz oyuna ve kontrollere yeniyken bu jetonların derdine düşmenize gerek yok. Hikayede ve yeteneklerinizde yeterince ilerlediğiniz zaman, bu jetonların kilidini açan bir sahne ile karşılacaksınız. 

Crime Tokens

Açık dünyada gezinirken rastgele bir suç patlak verdiyse, o olayla ilgilenmenizi öneririz. Rastgele zamanlarda karşınıza çıkan bu etkinlikleri tamamlayarak Crime Token'larını kazanabilirsiniz. Araba kaçıran düşmanları yenmek, rehineyi kurtarmak ve insanları paniğe sürükleyen düşmanları geri püskürtmek karşınıza çıkacak olaylardan yalnızca bazıları. Ayrıca polisle irtibat halinde olduğunuz için yakınınızda meydana gelen suçlar size telsiz yoluyla bildiriliyor, yani bunları bulmak için ek bir çabaya girmenize gerek yok. Oyundaki polis müttefiklerinizi ve diğer karakterleri öğrenmek için, Marvel's Spider-Man Karakterleri içeriğimizi kaçırmayın. 

Research Tokens

Research Token'ları, Peter'a yardım edecek görevleri tamamladığınızda kazanılıyor. Bu jetonları almak için bulmaca tabanlı mini-oyunları çözmeniz gerekiyor. Örneğin, lazer ışınlarını belirli bir hiza ile dizmek gibi mini-oyunları tamamlayarak Research Token'ları kazanabilirsiniz. Kazandığınız her Research Token'ın ardından, karşılaşacağınız bulmacanın zorluğu artıyor. Bu nedenle oyunun başında elde edilmesi kolay olan jetonlar, oyun ilerledikçe daha zor hale geliyor.

marvels spiderman tokenler

Research Token'larını toplamanın üç temel yolu bulunuyor. Bunları Circuit Projects, Catching Pigeons ve Research Stations diye listeleyebiliriz. 

Circuit Projects

Octavius Lab'da bulabileceğiniz bu projeler oldukça basit. Laboratuvara girdiğinizde, masanın üzerindeki tablette karşınıza Circuit Projects yazan bir sekme çıkıyor. Bu bulmacalardaki asıl amaç, akımı uygun şarj seviyesi ile bir uçtan diğerine aktarmaktan ibaret.  Başarıyla tamamladığınızda, ödül olarak Research Token alacaksınız.

Catching Pigeons

Güvercinler, 'Helping Howard' yan görevini tamamladığınızda açılıyor. Bu yan görevi alıp, Howard'ın kaybettiği güvercinleri bulmasına yardım ederek jaton kazanabilirsiniz. Görevi kabul ettiğiniz anda, güvercinler haritada işaretli şekilde görünüyor.

Research Station

Araştırma İstasyonları haritada mor bir simgeyle işaretli. Mor simgelere gidip etkileşime girerek araştırma görevinizi alabiliyorsunuz. Verilen çeşitli görevleri başarıyla tamamlayarak Research Token kazanabiliyorsunuz.

Base Tokens

Haritada suç çeteleri ve düşmanlarınız tarafından ele geçirilmış alanlar bulunuyor. Bu alanları düşmanlarınızın elinden alarak Base Token'larını kazanabilirsiniz. Haritanızda bu bölgelere erişimi açmak için gözetleme kulelerine tırmanmalı ve yeni bölgelerin kilidini açmalısınız. Oyunun bu kısmı bir an için Assasin's Creed oynuyormuş hissi veriyor ama atlayabileceğiniz bir saman yığını yok :). Oyunda ilerledikçe düşmanlarınızın gücü de orantılı olarak artıyor. Yani Base Tokens toplamak, Research Tokens'da olduğu gibi, oyunun başından sonuna doğru giderek zorlaşıyor.