Sadece RESMİ sitelerin oyun fiyatlarını karşılaştırır
Kategoriler

Öneriler

Lethal Company
186,94
den başlayan fiyatlarla
Palworld
483,99
den başlayan fiyatlarla
Prison Architect 2
774,57
den başlayan fiyatlarla
Marvel's Spider-Man Remastered Karakterleri

Marvel's Spider-Man Remastered Karakterleri

Peter Parker, Spider-Man Remastered'da karşına çıkacak tanıdık Marvel karakterinden sadece bir tanesi. Yanında savaşacak müttefikler ve karşılaşacağın kötüler hakkında daha fazla bilgi edinmen için, Marvel’s Spiderman’in bütün karakterlerini bu içerikte topladık.

Ana karakterimiz Peter Parker, nam-ı diğer Örümcek Adam, arkadaşları ve ailesi tarafından Peter olarak bilinmektedir. Oyunda, mevcut güçlerini ve yeteneklerini veren radyoaktif örümcek tarafından ısırılmasının üzerinden 8 yıl geçmiştir ve Peter son 8 yıldır, New York’u korumaktadır. Oyunun ana kahramanı olan Peter Parker, Dr. Otto Ocavius’un yanında araştırma asistanı olarak görev yapmaktadır. 

Marvel's Spider-Man'de Marvel evreninden tanıdığımız pek çok iyi ve kötü karakter bizi bekliyor. 

Müttefikler

Mary Jane Watson

Mary Jane Watson, ortaokuldan beri Peter’ın en iyi arkadaşıdır. Çocukluğundan beri hayali olan şirket, The Bugle, için muhabirlik yapan Mary Jane aynı zamanda Örümcek Adam’ın davalarını araştırmasına yardımcı olmaktadır. 

marvels spiderman oyun karakterleri

Harry Osborn

Harry, Peter Parker ve Mary Jane Watson'ın çocukluk arkadaşıdır. Empire State Üniversitesi'nden sınıfının en iyisi olarak mezun olan Harry, annesinin ayak izlerini bir çevre avukatı olarak takip etmeyi umarak Oscorp'ta staj yapmaktadır.

Norman Osborn

Norman Osborn, dünyanın en büyük teknoloji şirketi olan Oscorp'un kurucu ortağı ve CEO'sudur. Aynı zamanda, New York'un şu anki belediye başkanıdır. Peter, en iyi arkadaşı Harry'yi büyüttüğü için Norman’a sempati duymaktadır.

May Parker

Uzun zaman önce vefat eden eşi Ben ile birlikte May Parker, ebeveynlerinin ölümünden sonra Peter'ı sahiplenip, büyütmüştür. Nazik ve cömert ruhu ile çevresindeki insanlara ilham vermektedir. 

Miles Morales

Miles Morales, polis memuru Jefferson Davis'in oğludur. Bilim ve teknolojiyi alanında üstün bir yeeneği olan Miles, babasının ölümünden sonra Peter ile giderek daha yakın dost olur.

marvels spidermande hangi karakterler var

Yuri Watanabe

Yuri Watanabe, New York Polisi’nin müdürüdür. Özellikle yakın dövüşte inanılmaz yetenekli olan Yuri, şehirdeki suç ve suçlular hakkındaki en güvenilir bilgi kaynağınızdır.

Silver Sable

Doğu Avrupa ülkesi Symkaria'nın kralı Ernst'in kızı olarak kraliyet ailesinden dünyaya gelen Silver Sablinova, paramiliter güç Sable International'ın CEO'sudur. Wilson Fisk'in polis memurları tutuklandıktan sonra, Belediye Başkanı Osborn, azalan polis gücünü güçlendirmek için Silver’ı işe alr. 

Marvel's Spider-Man Remastered
Marvel's Spider-Man Remastered
1.935,72
den başlayan fiyatlarla

Düşmanlar

Wilson Fisk

Wilson Fisk, New York'un en güçlü suçlularından biridir. Pek çok illegal örgütün yanı sıra polisi, yargıçları ve belediye meclisini de kontrol etmektedir. Çevikliğini ve becerisi, yıllarca aldığı eğitim ve zihinsel dayanıklılığı birleşince Örümcek Adam'ın en zorlu düşmanlarından biri haline gelir.

Herman Schultz

Kendi tasarımı olan vibro-şok ünitelerini kullanan Herman Schultz, diğer adıyla Shocker, Spider-Man'in karşılaştığı ilk süper rakiplerden biridir. Shocker ile olan ilk dövüşünde Örümcek Adam, süper güçler birbiriyle çatışırken sivilleri korumanın ne kadar önemli olduğunu anlar. 

Lonnie Lincoln

Neredeyse yenilmez yapısı ve insanüstü gücüyle Tombstone, Örümcek Adam'ın en acımasız düşmanlarından biridir. Savaşırken zekadan çok kaba kuvvete güvenmektedir. Dişli bir mücadeleden inanılmaz zevk alır, kolay elde edilen zaferler ona göre değildir. 

marvels spiderman karakterleri

Mac Gargan

Mac Gargan, vücudunu mekanik bir giysiyle kaynaştırıp ‘Scorpion’ kimliğine bürünene kadar sıradan bir suçluydu. Mekanik kıyafeti ona gelişmiş güç, hız, dayanıklılık ve çevikliğin yanı sıra pençeleriyle duvarlara tırmanma yeteneği kazandırmıştır. 

Max Dillon

Max Dillon, kendisine elektriği kontrol etme yeteneği veren garip kazanın ardından suçlular dünyasında kariyer basamaklarını Electro olarak tırmanmaya başlamıştır. Örümcek Adam, Electro'nun güçlerinin tüm potansiyelinden yararlanması durumunda Avengers'ın bile onu durduramayacağını düşünmektedir. 

Mister Negative

Martin Li'nin alter egosu olan Mister Negative, negatif enerji üretme ve kontrol etme yeteneğine sahiptir. İnsanların zihinlerini etkili bir şekilde kontrol edebilen Mister Negative, yeteneklerinin küçük bir kısmını Inner Demons’a verir. 

Dr. Octopus

Peter'ın uyarılarını görmezden gelen Otto Octavius, intikam takıntılı Doktor Octopus'a dönüşür. Ona insanüstü güç veren yeni mekanik kolları ve neredeyse her yüzeyi ölçekleme yeteneği ile, eski ortağı Norman Osborn'dan intikamını almaya kararlıdır. 

Doktor Octopus'un yaptığı tüm kötü niyetli eylemlere rağmen, Peter hala Dr. Octavius'un içinde iyi biri olduğuna ve onun kurtarılabileceğine inanmaktadır.